Žymės

Plieniniai legionai

Alternatyvūs pavadinimai: Plieniniai legionai

Plieno legionų internetinis žaidimas - stulbinantis trileris tinklas, kuris puikiai dera komandos kovų su atskiromis strategijomis atskirų žaidėjų. Dinaminis Multiplayer šaulys gauna laikykis Jūsų dėmesį nuo pat pirmųjų minučių. Jūs išmoksite valdyti didžiulius futuristinių automobilių, atnaujinti juos galvoti taktinių juda laimėti komanda nekentė priešų. Derinti su frakcijos suteiks pasitikėjimo ir jausmas, kad jūs tikrai poderzhat patikimus sąjungininkus, suteikia jaudulio. Ekstrahavimas vertingų išteklių ir teritorijų užkariavimo - gera paskata suteikti visiems geriausia visą mūšio lauke. Plieno legionai lankosi įvykiai plėtoti pakaitinių realybe. Nurodykite šalies, kuriai bus kovoti iki mirties, jūs šiuo reglamentu nustatyti savo gyvenimo kelią šiame spalvinga ir tuo pačiu žiauriai pasaulyje.

Yra galimybė Plieniniai legionai žaisti nediegiant klientas. Tačiau, jei norite, galite atsisiųsti mažą kliento dydį. Sistemos reikalavimai žaidimo skiriasi kuklumas. Pagrindiniai parametrai - operacinė sistema Windows, procesorius Pentium , moderni naršyklė ir interneto ryšys. Jūs taip pat bus prašoma užsiregistruoti žaidime plieno legionai, kuri atvers duris ir į nežinomą visatos, kur pyktis sočiųjų kruvinus įvykius. Sąskaita yra sukurta taip: įvestas vartotojo vardu, slaptažodžiu apgalvota, kaip pranešama, elektroninio pašto adresą ir gimimo datą. Tada jūs turite pažymėti, kad sutinkate su sąlygomis ir sąlygos Privatumo paskirtų projekto ir plieno legionai registracija baigta.

Kaip jau buvo minėta, žaisti plieno Legions, turite pasirinkti pusėje. Plieniniai legionai, Pandora sukilėliai ir Golden teritorijos Tundran Warriors постоянноконфликтуютдругсдругом . Imperija "Phoenix" yra šalto kalnuotas reljefas. Gyventojai šios frakcijos renkasi racionalų gyvenimo būdą, nes jie yra visiškai sugedęs. Ir jie yra naudojami iš anksto planuoti bet kokius įvykius. Pandora yra taip pat sukilėlių likimas ne pataikauti. Jie gyvena dykumoje, kur nėra galimybės visiems išgauti gamtinius išteklius. Tačiau atstovai frakcijos susigrąžinti juos iš savo konkurentų, ir tokiu būdu galima išlaikyti vandens paviršiuje. Visiškai skirtingi dalykai Golden teritorijose. Visi gausa čia, o žmonės niekada žinoti poreikius. Toks gyvenimas padarė juos šiek tiek tingus ir neryžtingas, kai kalbama apie rimtus karinius klausimus. Išlaidavimas gyvenimas jiems patinka, ir kodėl nieko keisti, kai pats turto plūduriuoja rankose. Warriors Gamta - skaudžiausias frakcija. Jis padarė tokius neigiamus gyvenimo sąlygas. Vaikai gamtos išmoko prisitaikyti prie įvairių sąlygų, todėl nereikia bijoti jokių sunkumų. Be to, jie tiesiog myli savo šalį ir yra pasirengę išeiti kiekvieną vietą visiems, kurie drįsta kėsintis į jų nuosavybę.

Kadangi žaidimo siužetas remiasi karo, taikos, jūs galite tik pasvajoti. Jūsų potencialūs priešai frakcijos kitais žaidėjais. Atminkite, kad daugiau žemės otvoyuete - taip bus jūsų frakcija įtakinga didžioji virtualios visatos. Taip pat turi kovoti su looters kas ir siekia atimti jūsų turtą. Yra galimybė padaryti pavogti išteklius. Nesivargink, tai tikrai ne sąžiningas būdas griebtis būtinomis priemonėmis. Galų gale, šis karas bus patenkinti visas sąlygas jums tik pasiekti savo tikslą. Atminkite, kad turtai leidžia mums tobulinti techniką, kuri yra jūsų nuosavybė. Galinga technika - sėkmės karinių operacijų raktas. Nepamirškite rūpintis atitinkamų ginklų. Rezervuarai gali būti įdiegta į skirtingus modulius, sistemas, priemones ir net ginklus.

Verta paminėti, kad žaisti šį žaidimą plieno legionai Jūs ne tik dalyvauja amžinųjų kovose. Yra daug klasių, kad , turėtų atkreipti dėmesį į savo laisvalaikį. Pavyzdžiui, prekyba. Štabų yra rinka kiekvieną imperija prekyvietės. Ir ji sutiks, labai patogu.

Žaidimas Plieniniai legionai paruošėme jums keletą malonių netikėtumų. Mašinos stiliaus mokslinės fantastikos porazhat savo vaizduotę. 3D grafika suteikia realybės jausmą. Ir gebėjimas taikyti strateginius įgūdžius bus suteikiamos tiems, kurie nori pasiekti svaiginančio rezultatus. Žaidimo kūrėjai, kompanija splitscreen Studios GmbH, bandė savo geriausia užtikrinti, kad jums gauti didžiausią malonumą iš žaidimo. Belieka palinkėti jums žaidimą aistra ir teigiamą požiūrį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more