Žymės

„Storm Online“

Alternatyvūs pavadinimai: „Storm Online“

Game Storm Online: moderni grafika ir unikalūs simboliai.

Game Storm Online pritraukia savo žaidėjus gerai išvystyta trimatė grafika. Tai suteikia dar daugiau veiksmų ir pramogų žaidimo metu. Labiausiai tikslūs simboliai ir elementai sukuria įspūdį apie visišką panardinimą į procesą. Žaidimas sukurtas pagal fantazijos ir anime temą. Ir kūrėjų vaizduotė buvo ten, kur klajoti. Vietos ir simboliai yra ryškūs, ypač pagrindiniai ir visi jo draugai.

Pradedant žaisti „Storm Online“ žaidimą, pirmiausia pasirenkate savo herojaus klaną. Prieš jums yra trys galingos kryptys:

  • Shooter. Jis sumažins savo priešų strėlių užtvarą, o netgi labiausiai varginantys kariai negalės atsispirti jo atakų spartai.
  • Koldun. Mages visada mylėjo įspūdingas kovas ir šimtmečius sukaupė savo protėvių išmintį. Šiandien ji daro neįtikėtinai stiprią.
  • Voitel. Kariuomenė, pasitraukusi savo kardą, nesibaigia, kol jis nugalės, ir nesunaikina jo paskutinio priešo.

iPlayer Storm Online yra ne tik žaidimas, bet ir pasaulis, kuriame galite sukurti savo unikalų charakterį. Žaidimo metu jūs pakartotinai susidursite su kitais žaidėjais ir jų simboliais, todėl jūs visapusiškai įvertinsite galimybę būti nestandartiniais.

žaidimo funkcijų.

Jūsų pirmasis prioritetas bus nugalėti visus priešus ir išlaisvinti gudrių vaiduoklių užfiksuotas teritorijas. Kad galėtumėte laimėti, tai užtruks daug darbo. Jums reikia pumpuoti savo herojus ir pagerinti jo savybes. Norėdami pradėti, pasirinkite tinkamą įrangą. Su kiekvienu lygiu priešais atversite daugiau įrangos ir ginklų. Gauti elementai, kuriuos galite pagerinti kalvėje.

Papildomos pajėgos suteiks jums tinkamą žirgą. Kartu su jumis jis eina į mūšį, todėl jam taip pat reikės šarvų. Padidindamas savo lygį, galite stebėti įspūdingus arklio pokyčius ir vystymąsi. Jūs matysite tą patį rezultatą su savo augintiniu. Jis bus puikus pagalbininkas mūšyje ir padidins herojaus savybes. Sparnai jūsų herojui atrodys kaip angelas, bet tik varžovai negalės to įvertinti mūšyje. Įranga Sparnai suteikia didelį postūmį charakterio charakteristikoms, ypač jas pumpuojant. Kad herojus nepraleistų, jis gali samdyti draugą. Tai yra gražūs elfai. Jie stebės jus visur, suteikdami savo jėgą ir gydymą.

užduočių ir žaidimo.

V Storm Online gali žaisti visą įmonę. Siekiant efektyviau išlaikyti lygius ir nugalėti stiprius viršininkus, geriausia suvienyti ir kurti gildijas arba prisijungti prie esamo. Puikus būdas susirasti naujų draugų. Naudodami pokalbį apatiniame kairiajame kampe galite kalbėtis su visais žaidėjais. Žaidimas turi skirtingas užduotis:

  • kova su vaiduokliais ir demonais
  • grupės kovoja
  • 10000 didelių kovų

Kitas privalumas yra tai, kad „Storm Online“ turi keletą būdų kovoti. Galite naudoti automatinį mūšį, t. e. tiesiog nurodote tikslą, ir botas atlieka visus judesius. Perkelkite visą iniciatyvą patys ir naudokitės kova, naudodami rankinį karštojo klavišų valdymą. Tai suteiks mūšio ir jaudulio, ypač grupinių kovų metu.

V „Storm Online“ registracija atliekama dviem paspaudimais. Tada tuoj pat pasinerti į žaidimą. Netgi pradedantysis gali lengvai išspręsti visas galimybes, reikalavimus ir vietas, nes tai yra gerai apgalvoti patarimai ir mokymai. Kiekvieną žingsnį jūsų pagalbos turintys personažai mielai jums pasakys, kas atsitiko su jais ir kaip jiems padėti. Todėl neatidėliokite, jums reikia skubėti susitikti su nuotykiais ir blogais vaiduokliais, kol jie užfiksavo visą pasaulį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more