Žymės

Elemental Lordai

Alternatyvūs pavadinimai: Stormriders

elementų vadai atgaivino legend

Elementų vadų žaidimas buvo sukurtas tiems, kurie mėgsta valdyti visą žaidimo procesą, visiškai panardinę į virtualų pasaulį. Šiame projekte žaidėjas turės įveikti kongfu kovos stilių su savo charakteriu, tapdamas drąsiu kovotoju gero pusėje ir kovoti su blogomis armijomis ir monstrais.

Tekstas pagrįstas „Wind and Cloud“ legenda, žaidėjas turi puikią galimybę tapti šios senovės legendos dalimi ir keliauti atgal į stebuklingą pasaulį, pripildytą s

įdomių nuotykių. „IPlayer“ kovos meno elementų meistrai yra už žmogaus gebėjimų ribų, simbolis gali pasiekti tokį meistriškumą, kad gamtos jėgos pradės paklusti jam.

„Multiplayer“ vaidmenų žaidimo projektas yra neįtikėtinai spalvingas, gerai apgalvotas ir suprojektuotas taip, kad žaidėjas gaus daug malonumo šioje fantastinėje visatoje.

Žaidimo „Elements of the Elements“ galimybės

Projekte privaloma užregistruoti Elementų meistrus, kaip ir kituose naršyklės žaidimuose, kad tai būtų labai paprasta, turite įvesti el. Pašto adresą ir pateikti slaptažodį. Registracija taip pat gali būti atliekama naudojant socialinio tinklo paskyrą. Po to, kai tai nėra sudėtinga procedūra, žaidėjas atvers mūšių pasaulį, nuostabius užsakymus ir kovoja su sužadėtiniais.

Naudotojo pasirinkimu, projekto kūrėjai siūlo keturis simbolius, kurių kiekvienas turi savo istoriją, unikalius gebėjimus ir užima vietą legendoje:

  • Oblako - šaltojo kraujo kario vardas,
  • Wind - herojus, gerai valdantis ginklas ir didelės širdies valdytojas,
  • Yasinka - ištikima ir stipri legendos herojus,
  • Svajonė yra nuostabus karys.

Pasirinkęs personažą, žaidėjas pasirenka savo vaidmenį legendoje ir jo didvyriško kelio įgūdžius bei likimą, kuriame jis turi atrasti naujas žemes, nuo jų atimti miestus ir kovoti su kraujospalviais monstrais.

Projekto autoriai maksimaliai įtraukė žaidėją į vykstančius įvykius, žaidimas yra labai dinamiškas, jame kiekvienas mūšis vyksta valdytojo kontroliuojamas, nėra jokių nuobodžių sukamųjų mūšio strategijų, todėl žaidėjas turėtų turėti gerą reakciją ir greitai priimti sprendimus. Projekte taip pat yra zonų, kuriose žaidėjai susitinka tarpusavyje, pvz., Ieškodami ten, kur jums reikia užsidegti makakais. Konkuruodami su tikrais oponentais, turėsite parodyti visus įgūdžius ir sugebėjimus.

Netgi patys patys patyrę žaidėjų „Lord of Elements“ žaidėjai bus sudėtingi, todėl kūrėjai numatė komandos žaidimo funkciją. Vartotojai gali susivienyti į gildijas, kartu daug lengviau susidoroti su daugybe atakuojančių priešų. Kuo daugiau žaidėjų žaidžia komandoje, tuo stipresnis jis yra, o komanda įgyja papildomos patirties. Draugai žaidime yra reikalingi ne tik keistis dovanomis ir paprašyti pagalbos, bet ir didinti savo charakterio įgūdžius ir ją sparčiau plėtoti.

Antras puikus žaidimo bruožas yra tas, kad prieš išvykdamas iš projekto žaidėjas gali įdėti simbolį į meditacijos režimą. Šioje būsenoje herojus baigs užduotis ir sukaups kovos patirtį, už kurią jis gaus dvasinius taškus. Dvasios stiprybės dėka galima tobulinti įvairius įgūdžius, ir čia, be standartinių atakų ir gynybos įgūdžių, taip pat yra galimybė kontroliuoti gamtos jėgas.

Autoriai teigiamai vertina simbolių tobulinimo sistemą ir žaidimą, kad žaidėjas neliks abejingas šiam projektui, o nuostabūs specialieji efektai ir garso turinys suteiks visiško panardinimo į kitą tikrovę.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more