Žymės

Antrojo pasaulinio karo strateginė vadovybė: pasaulis kare

Alternatyvūs pavadinimai:

Strategic Command WW2: World at War ruožtu paremtas strateginis žaidimas, vykstantis Antrojo pasaulinio karo įvykiuose. Žaidimo grafika yra supaprastinta ir galbūt kai kuriems ji atrodys pasenusi. Galite perjungti 3D ir 2D grafiką, bet tai tikrai nieko nedaro. Muzikinė aranžuotė šiek tiek geresnė, bet ir čia pagal šiuolaikinius standartus viskas nėra taip gerai. Nors, kaip visi žino, strateginiuose žaidimuose pagrindinis dalykas nėra gražus vaizdas ir muzikinis turinys, bet visa kita žaidime yra tvarkoje.

Įvykiai žaidime vyksta per didžiausią mūsų laikų karinį konfliktą, kalbame apie Antrąjį pasaulinį karą. Žaidimo geografija apima visą Žemės rutulį. Jūs galite pakeisti istoriją ir padaryti sąjungininkų pergalę dar greitesnę ir įtikinamesnę. Tačiau viskas gali vykti pagal kitą scenarijų, dėl kurio blogis laimės šį karą.

Galite vadovauti visam frontui arba perduoti vadovavimą daliai sąjungininkų pajėgų į kompiuterį ir sutelkti dėmesį į įdomiausią žemėlapio dalį.

Ne viskas žaidime sprendžiama mūšio lauke, būtina diplomatija. Tai naudodamiesi galite įgyti naujų sąjungininkų ir paversti iš pažiūros beviltiškas situacijas savo naudai.

Be pagrindinio scenarijaus, yra keletas mažesnių. Jūs nuspręsite, kurį žaisti. Jūsų armijos ir priešo armijos išsirikiuoja atsitiktinai kiekvieną kartą, todėl kai vėl praeisite, viskas gali vykti visiškai kitaip.

Dalis žemėlapio yra paslėpta karo migloje, todėl jūs negalėsite žinoti apie visus priešininko planus ir veiksmus, todėl žaidimas tampa daug įdomesnis ir sunkesnis. Šiame žaidime priešo intelektas yra labai aukštas, todėl neturėtumėte tikėtis lengvo pasivaikščiojimo. Turite atidžiai apsvarstyti kiekvieną savo žingsnį ir mokėti numatyti pasekmes.

Figūros žemėlapyje yra ne tik koviniai vienetai, tai ištisos armijos, susidedančios iš daugybės kovinių vienetų. Todėl greitai išmokti ir suformuoti tokio padalinio nepavyks, tai pareikalaus daug laiko ir resursų. Stenkitės išsaugoti savo dalinius, priešas nepraleis progos pasinaudoti jūsų nuostoliais, o jūs galite neturėti laiko įsigyti naujų kovotojų.

Žaidime yra daugybė karių tipų:

  • Aviacija – sunkieji bombonešiai, naikintuvai ir net garsūs kamikadzės pilotai
  • Įvairių laivų ir povandeninių laivų flotilė
  • Visų tipų pėstininkai
  • Artilerija yra svarbiausias kariuomenės tipas šiuolaikiniame kare

ir daug kitų vienetų.

Galite pamatyti, kiek vienetas gali pasistūmėti lauke, kurį sudaro šešiakampiai.

Žaidime yra daug svarbių momentų, kuriems reikalingi strateginiai sprendimai, galintys visiškai pakeisti istorijos eigą.

Galima kurti savo scenarijus ir net modifikuoti žaidimą nuo nulio. Redaktorius yra gana paprastas naudoti ir nereikalauja specialių įgūdžių. Jūs netgi galite atkurti konfliktus iš kitų istorijos laikotarpių.

Strategic Command WW2: World at War atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Pirkite žaidimą Steam prekyvietėje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, kad pasinertumėte į didžiausias istorijoje kovas ir galėtumėte pakeisti jų baigtį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more