Žymės

Gatvė Teisinis

Alternatyvūs pavadinimai: Gatvė Teisinis

Street Legal - kompiuteris žaidimas automobilių simuliatorius žanro. Plėtros bendrovė, Invictus Žaidimai, nukreipė visas pastangas sukurti ne tik automobilių lenktynės, ir norimą mašiną įsikūnijimas, kaip savo. Tai pagrindinis bruožas šį žaidimą. Žaidimas Gatvė Teisinė portalo pirmasis žaidimas serija Street Legal, išleistas gerbėjų 2002.

Kaip ir bet kompiuterinio žaidimo pradžioje reikia atsisiųsti. Parsisiųsti Street Legal Galite aplankyti svetainę ir turintys specialią programą savo kompiuteryje. Tik dabar pradeda manyti, kad jums perskaityti žaidimo apžvalgą Gatvė Teisinė Gatvė Teisės ir peržiūrėti vaizdo įrašus ir šuoliai. Kokia turėtų būti daugiau žinių apie istoriją ir funkcijos žaidimą.

Tik šiame žaidime jūs galite pajusti sau tikrą mechanikas. Akivaizdu, kad ten buvo privalumas grotuvas su žiniomis kuriant automobilį. Bet tai ne problema, nes ji yra čia, kad jūs išmoksite ne tik įdomių daug, bet galbūt visą vidinį pasaulį mašinos. Beje, ne tik vidaus, bet ir išorės pasaulis iš mašinos.

Jūsų charakteris čia pradeda savo egzistavimą su eilinio piliečio, neturinčio net automobilį. Kadangi tai yra toliau jūs einate į pardavėjo ir gausite automobilį. Jūs pradedate žaidimą su jūsų akivaizdoje apie 20 tūkstančių dolerių.

Pagrindinis žaidimo tikslas kaip užburtame rate. Jums įgyvendinti savo automobilį - pakeisti vidines bei išorines (tyuninguete). Ką jūs pakeisti tik jums nuspręsti. Tada dalyvauti už pinigus rasės ir gauti puodus pakeisti. Ir tada ratas užsidaro uždirbtus pinigus jūs išleidžiate savo automobilį.

Akivaizdu, kad žaidimas pradėdami su pradiniu lygiu. Tai reiškia, kad visos jūsų pastangos nukreiptos į pasiekti aukščiausią lygį ateityje pabaigoje į lyderio pavadinimo žaidimą.

In-game Street Legal automobiliai atitinka modelių faktiniams auto centruose. Tai daro žaidimą daug įdomesnis, nes jūs žinosite, automobilių prekinių ženklų.

Darbas su gatavų mašina susideda iš dviejų etapų:

• šlako;

• Miesto keliai.

Speedway - tai pirmoji vieta, kur bandys savo automobilį. Grynas kelio atkarpoje, kurioje tu negali pakenkti.

Miestų keliai - kelių ruožų, kurie lenktynes. Jie dažniausiai naktį, kai keliai yra tuščia. Bet dienos metu, kaip įmanoma, bet sudėtinga išskiriant miesto mašinų gausos akivaizdoje. Be to, dieną ir naktį, jūs galite sustabdyti policijos. Ir jūs arba bauda už pažeidimą greičiu, arba netirpių keisti transporto priemonės.

Bet nesiekti įsigyti kietas modeliai. Įmanoma dėl paprastos modelio buvimą, tačiau yra pakeistas, kad laimėti žaidimą.

Grafika šiame žaidime Gatvė Teisinės yra normalus žaidimo kokybę. Muzikinis akompanimentas yra pateikiami kaip sėkmingai forma išlaikyti žaidimo nuotaiką.

Žaidimų Gatvė Lega laukia naujų mašinų žinovų. Paskubėkite Gatvė Lega žaidimai parsisiųsti, taip greitai. Ir nepamirškite skambinti draugams, kad žaidimas įdomesnis. Turėti gerą nuotaiką ir gameplay!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more