Žymės

Stronghold Kingdoms

Alternatyvūs pavadinimai: Stronghold Kingdoms

IR Stronghold Kingdoms gras - Žaidimo Įmonės Firefly Studios - Kūrėjo žinomų line žaidimai Stronghold . Praleidus milžinišką darbą, kūrėjai sukūrė tikrai verta žaidimas, kuris bus įvertintas, kaip mėgėjams ankstesnes versijas, ir tik mėgėjams geros žaidimus.

IR grata online žaidimas Stronghold Kingdoms , gali, jei jūsų kompiuteris atitinka reikalavimus. Ir gras "Stronghold Kingdoms Prisijungę turi tokius reikalavimus

- Operacinė sistema: XP / Vista / Septyni

- Procesorius: 1 GHz arba didesnis;

- Atmintis: 512 MB Windows XP, bent 1 GB Vista / Septyni

- Vaizdo įrašai, suderinami su "DirectX 9;

- 150 MB laisvos vietos standžiajame diske;

- Prijungimas prie interneto.

Kitas būtinas žingsnis yra registracija į žaidimą Stronghold Kingdoms , kuris yra pagamintas taip paprasta ir suprantama, kad trunka tik kelias minutes. P egistratsiya Stronghold Kingdoms reiškia šiuos įvesties duomenis į specialią formą žaidimo svetainėje:

- El-pašto adresas;

- Slaptažodį.

Stronghold Kingdoms Registracija internetu apdailai atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Po įdiegimo, galite iš karto pradėti žaidimą.

Stronghold Kingdoms internetinis žaidimas , kad paėmė daug iš jo pirmtakai, tačiau yra žymiai pasikeitęs dalys. Pirma, pokyčiai turėjo įtakos prekybos sfera žaidimus, kurie dabar yra daug realesnis. Taigi, įvairių sandorių, rezultatas nėra matomas iš karto, o po tam tikro laiko, nes jo įgyvendinimo. Prekybos ir dalytis ištekliais dabar gali tik sostinėse. Išlieka ekonominis modelis - kad gaminti teisės aktus, augalų sodai, kurti ūkius ir kitus įrenginius, kurie uchuvstvuyut gamybos maitinimo įstaigoms. Po gaminti visas nuostatas saugomi tvarte ir medžio, akmens ir kitų išteklių guli sandėliuose.

Į Stronghold Kingdoms žaisti gali būti ieškote tris korteles: pasaulio, žemėlapis gyvenvietės ir pilies žemėlapyje.

IR grata žaidimo Stronghold Kingdoms Prisijungę su pasaulio žemėlapyje yra būtinas, kai yra poreikis imtis jokių quest arba peržiūrėti dviejų artimų gyvenviečių, kaimų, priešo ar giminingos vienetai.

Dėl gyvenvietės žemėlapyje galite matyti visus savo pastatus, stebėti gyvenimo procesą gyvenvietėje.

Žemėlapis pilis leidžia pažvelgti stiprinti dalis, tačiau nenumato dalyvaujant į tai, kas vyksta grotuvas. Pavyzdžiui, jums atrodo pilies bando užfiksuoti priešo karius ir, jei reikia, pakeisti taktiką ir elgesys gynėjus.

Visi pastatai pastatyti skirtingą laiko - nuo minučių iki kelių valandų. Pastaba tyrimų pagalba langas gali padidinti statybų greitį, tačiau tai reikalauja patirties, kad žaidėjas gauna dideliais kiekiais, arba investuoti realius pinigus į žaidimą.

Žaidimas turi šešis rūšių vienetai: kapitalo n s , valstiečiai, spearmen, lankininkai, kardais ir timpos. Dėl glaudesnio bendradarbiavimo gali prisijungti prie bet frakciją. Maksimalus dalyvių skaičius ribojamas iki 40 iš gildijos, ir bendravimas vyksta arba per specialų forume arba naudojant pokalbių pastatytas.

IR grata į Stronghold Kingdoms bus ypač įdomu gerbėjai ankstesnių dalių legendinio žaidimo minutę, tačiau ne tik jiems vienas žaidimas bus įdomu. Entuziastai gerų žaidimų įvertinsite naują žaidimą, nes gavome daug patobulinimų ir atnaujinimų daug, žaidimas pasiekė naują lygį. Gerai suplanuota grafika žaidime leidžia jums mėgautis viduramžių kovų su ryškus išsamiai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more