Žymės

Summoners karas

Alternatyvūs pavadinimai:

Summoners War yra be perdėto vienas geriausių tuščiosios eigos RPG žaidimų. Žaidime yra spalvinga animacinių filmų 3D grafika su puikiomis detalėmis, tačiau tai ne tai, kas išskiria žaidimą iš panašių. Žemiau apie viską eilės tvarka.

Turite tapti šio žaidimo ratu ir kovoti su kolegomis iškviestų monstrų pagalba. Galėsite ne tik išsikviesti monstrus, bet ir lavinti jų gebėjimus. Apsirūpinkite inventoriumi ir savarankiškai suformuokite kovotojų būrius iš konkrečiam mūšiui reikalingų elementų.

Žaidime yra penki elementai

  1. Gaisras
  2. Vanduo
  3. Vėjas
  4. Lengvas
  5. Tamsa

Kiekvienas elementas dominuoja kitoje, pavyzdžiui, vanduo stipresnis už ugnį, šviesa už tamsą ir t.t. ratu. Sujungę tam tikrų elementų monstrus, galite pasiekti pranašumą prieš priešininkus.

Kai pradėsite žaisti Summoners War, dalyvausite kovų serijoje, kur kūrėjai išmokys jus visko, ko reikia norint gerai pradėti, ir parodys pagrindus. Taip bus šiek tiek lengviau progresuoti toliau, tačiau žaidimas gana sunkus, teks daug galvoti ir daug mokytis.

Be praktinio naudojimo, monstrai yra gana įdomi kolekcija. Be to, kolekcija šiuo atveju nėra perdėta, nes žaidime yra daugiau nei tūkstantis monstrų! Tai yra būtent didžiausias skaičius, koks tik gali būti. Gali prireikti metų, kad visi susiburtų, o procesas yra gana įdomus.

Žaidime nebūtina pirkti už tikrus pinigus. Neišleisdami pinigų pasieksite tokią pat sėkmę, tik tam reikia daugiau laiko. Todėl prasminga leisti tikrus pinigus tik padėkoti kūrėjams, jei jums patinka žaidimas ir palaikote tolesnį vystymąsi.

Žaidimo kūrėjai pasirūpino, kad naujokai žaidime liktų ilgam. Jums tiesiog nebus suteikta nė menkiausia galimybė nuobodžiauti. Tai palengvina daugybė įvairių renginių su labai dosniais prizais. Apdovanojimai už apsilankymą žaidime, nuolatinis įvairių akcijų rengimas. Dažni atnaujinimai su daugybe gražių pakeitimų.

Žaidime galite kalbėtis su draugais ir netgi kovoti tarp monstrų būrių.

Sala, kurioje bus jūsų monstrų kolekcija, gali būti sutvarkyta pagal savo skonį.

Pačiame salos centre yra Summoner's Tower, kuris yra pagrindinis pastatas.

Saloje jūsų laukia kelios misijos, daugiausia edukacinės. Po to galite pradėti tyrinėti požemius.

Visi kolekcijos monstrai turi daugybę unikalių įgūdžių. Įgūdžiams tobulinti naudojamos specialios runos, kurias galima gauti atlikus užduotis.

  • Čia taip pat vyksta trijų žaidėjų mūšio reidai realiuoju laiku.
  • Mūšiai arenoje su kitais burtininkais.
  • PVP Battle Island mūšis.

Be to, galima prisijungti prie gildijos arba susikurti savo. Naršykite Tartaro labirintą su gildijos nariais.

„Android“ galite nemokamai atsisiųsti

Summoners War spustelėję nuorodą šiame puslapyje.

Pradėkite kurti savo monstrų kolekciją dabar! Atsisiųskite žaidimą ir mėgaukitės malonia pramoga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more