Žymės

Saulėtekio kaimas: šeimos ūkis

Alternatyvūs pavadinimai:

Sunrise Village: Family Farm ūkio žaidimas mobiliosioms platformoms. Čia rasite puikios kokybės grafikos, geros balso vaidybos ir smagios muzikos.

Žaidime eisite į savo senelio ūkį, kad padėtumėte jam tvarkyti ūkį. Tikras balionas nuves jus ten.

  • Naršykite vietovę aplink kaimą, kuriame yra ūkis
  • Bendraukite su vietiniais gyventojais ir atlikite jų užduotis
  • Padėkite seneliui atlikti darbus
  • Plėsti laukus ir pradėti gaminti naujus produktus bei gaminius

Čia yra trumpas sąrašas to, ką veiksite žaidime. Siužetas gana įdomus, eidami į priekį rasite vis daugiau veiklos ir malonių darbų.

Tyrinėdami apylinkes galite rasti daug naudingų dalykų, tai yra ūkio dekoro elementai, statybinės medžiagos ir vertingos relikvijos. Tokių žygių metu kartais teks prasibrauti per mišką, krūmus ir kitas kliūtis. Sunkumų įveikimas eikvoja energiją, kuri po kurio laiko pasipildo. Tačiau kartais keliaudami galite rasti artefaktų ir vaisių, kurie akimirksniu suteikia papildomos energijos.

Žaidime yra daug

vietų ir jums nereikia jaudintis, kad jos greitai baigsis, o po to žaidimas bus nuobodus. Nieko panašaus nenutiks, išleidus žaidimo atnaujinimus, atsiras naujų įdomių vietų, kur jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai.

Kuo toliau judėsite žemėlapyje, tuo reljefas taps nepravažiuojamas, o tolimesniam tobulėjimui reikės daugiau energijos.

Net tarp kelionių turėsite ką veikti, nes ūkiui reikia priežiūros. Gyvūnus reikia prižiūrėti, o laukus reikia laiku laistyti.

Laikui bėgant ūkis iš mažo ūkio išaugs į didžiulę įmonę, kurios valdymas bus gana sudėtingas uždavinys. Bet jūs tikrai tai padarysite, o jei ne, senelis pasakys, ką daryti. Ūkis yra netoli mažo kaimelio, kuriame gyvena daug įdomių personažų. Susipažinkite su visais, sužinokite, kaip jie gyvena. Iš kai kurių iš jų galite gauti papildomų užduočių, kurias atlikę galite uždirbti dosnų atlygį.

Reguliariai prisijunkite ir gaukite dienos ir savaitės prisijungimo premijas. Švenčių dienomis dalyvaukite teminiuose konkursuose su išskirtiniais prizais. Tai gali būti labai gražūs ir reti dekoro elementai ar kiti naudingi dalykai.

Pažvelgę į žaidimo parduotuvę gausite galimybę išleisti nedidelę sumą tikrų pinigų, gauti papildomos energijos, stiprintuvų ir aukščiausios kokybės valiutos, kuri leis įsigyti beveik bet ką žaidime. Visai nebūtina daryti tokių pirkinių ir be jų galėsite pasiekti sėkmės žaidime, tik tai užtruks šiek tiek ilgiau.

Jei žaisite vienišas „Sunrise Village: Family Farm“, yra sprendimas. Žaidime sujungę socialinių tinklų profilius, savo pasiekimus galėsite parodyti draugams ir pažįstamiems. Be to, už tai kūrėjai jus pradžiugins nedidele premija.

Atsisiųskite

Sunrise Village: Family Farm nemokamai Android spustelėję nuorodą šiame puslapyje.

Pradėkite žaisti dabar, kad patektumėte į stebuklingą pasaulį, pažintumėte jo gyventojus ir padėtumėte prižiūrėti senelio ūkį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more