Žymės

Supremacy 1914

Alternatyvūs pavadinimai: Supremacy 1914

Žaidimas Supremacy 1914 yra nemokamas naršyklinis žaidimas, kuriame žaidėjai tampa galingų tautų Europoje pavojingų ruožtu amžiaus vadovai. Jų uždavinys yra tapti neginčijama lyderė aukštos kokybės suverenios žemyne ​​per diplomatijos ar tiesiog brutalia jėga savo šlovingą armijos Supremacy 1914 internete. Kurkite aljansus, kurti savo ekonomiką ir parengti šalį karo. Švinas savo vyrus į mūšį ir tapti Europos valdovu Supremacy 1914 internete .

Prieš žaisti Supremacy 1914, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, kaip antai: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Supremacy 1914 registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite parinktį "žaisti nemokamai"

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Parašykite savo gimimo datą;

6. pasirinkite "Registruotis".

Žaisite žaidimą Supremacy 1914 ir kurti taktikas ir strategijas perkelti karius. Žaidėjai turi būti labai atsargūs, nes visada gali būti rašomas ne karas, staigūs išpuoliai yra gana dažni.

Vieno raundo trukmė Supremacy 1914 internete svyruoja 4-8 savaites. Jūs galite žaisti žemėlapyje, kur yra vienetai pastoviai judėti, kaip ir daugelyje naršyklės žaidimų. Žaidimas Supremacy 1914 suteiks jums 30 šalis ir protingus kompiuteriu valdomas priešininkų, platus modernizavimas provincijoje, profesinių išteklių ir diplomatijos! Vienetų Aukštybės 1914 online juda realiu laiku istorinės žemėlapyje.

Žaidimas Supremacy 1914 internete jokio garso, tačiau galbūt su Papildomi parsisiųsti žaidėjų atsisiųsti kai kurių muzikos failų . Tai padės padidinti susidomėjimą žaidimas, kai esate Aukštybės 1914 žaidimą.

Apskritai, Supremacy 1914 linija turi tris skirtingas kategorijas išteklių, kurie būtini Europos tautos išlikimui: maisto, statybinių medžiagų ir energijos. Laimei, visi šie ištekliai yra Europos teritorijoje. Per savo karjerą kaip gubernatoriaus šalyje pradžioje, jūsų daiktai bus sudarytas iš 12 provincijų. Kiekviena provincija Supremacy 1914 internete turi sutelkti dėmesį į vieną išteklių, kuris yra gaminamas dideliais kiekiais turi būti dalijamasi visoje šalyje.

Žaidimas Supremacy 1914 taip pat turi gamyklas. Jei provincija buvo atnaujintas gamyklos darbuotojams, jis gali gaminti pažangios ginklų technologijos, priklausomai nuo augalų atnaujinti. Jie leidžia daugiau pažangių strategijų naudojimą ir yra būtini tolesnei eigai žaidimą. Gamybos žaidime Supremacy 1914 priklauso nuo gamyklos, laikas, kuris reikalingas augalų pasiekti tam tikrą lygį.

Sąsaja Supremacy 1914 internete nėra visiškai tobula, bet kai kurie trūkumai gali būti pakankamai pašalinami turėti šiek tiek kantrybės ir noras žaisti žaidimą Supremacy 1914.

Visi jūsų žaidimo pažanga Supremacy 1914 internete numatomas vertinimo balai, kurie prisideda prie jūsų herojus. Yra Rangų skaičius uždirbti kelyje, ir šių rūšių yra naudojami atskirti jus iš kitų žaidėjų, yra jūsų įgūdžių ir patirties žaidime Supremacy 1914 [simbolis _3_] internete .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more