Žymės

Survarium

Alternatyvūs pavadinimai: Survarium

Žaidimas Survarium - nemokama multiplayer pirmojo asmens šaudyklė, kuri suteikia vartotojams į nežinomą ateitį. Jūs atsidursite painiojamos laiką brandintas pasaulyje po ekologinės katastrofos. Už jo nežinomų priežasčių. Tačiau rezultatai yra ten. Anomalijos pasitaiko, kad nežinau, kas vyksta aplink gyvūnų desperatiškai puola pramoninių kompleksų ir kitų objektų elgtis kaip proto ir naminių augalų precedento atauga per asfalto ir betono storio. Miestas apsuptas tankiais žiedas nepereinamas miškai, kurie taip pat bando patekti į žmogaus gyvenamą teritoriją. Nors visi neįtikėtinai norma procesus. Mokslininkai paniką, nes niekas nežino, kaip sustabdyti tokį chaosą. Žmogus tampa vis sunkiau išgyventi, kylančių anarchija. Ką jūs tikėtis, kad žmonės, kurie nukritę į paniką, jei jie gali prisitaikyti prie gyvenimo naujoje aplinkoje - sužinoti viską, ką gali, pradedant žaisti Survarium.

Durys atidaromos į fantastišką visatos Survarium registracijos. Jūs turite sukurti abonementą, tada jį aktyvuoti spustelėdami specialią nuorodą, kuri turi atitinkamą raidę atsiųstą administracija. Užpildykite registracijos formą reikia šias sritis: vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą (pakartokite į kitą eilutę), slaptažodį (patvirtinant), laiko juostą, gimimo data, šalies pavadinimą. Privalomi laukai yra pažymėti žvaigždute. Tačiau nereikia būti tingus ir suteikti visą informaciją. Be patvirtinimo registracijos turi būti įrašytas tam tikros srities kodą iš vaizdą. Ir pagaliau privaloma susitarti su forumo taisyklėmis.

Leisti Survarium žaisti kompiuterio konfigūraciją turi atitikti šiuos parametrus: operacinė sistema "Windows XP/Vista/7/8; DirectX suderinama garso plokštė, vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 8800 512 mb ir naujesnes versijas, DirectX 10, procesorius vidutinės galios ne mažiau kaip 2 GB RAM ir interneto ryšys 64 KB \ ai ir dar daugiau. Reikia kontroliuoti klaviatūrą ir pelę.

Kai vežami į fantazijų pasaulį, galės žaisti Survarium nemokamai, tačiau sėkmingai jums reikia turėti tam tikrą kiekį žinių. Panagrinėkime dizaino savybes Vostok Žaidimai seriją. Jums bus suteikta galimybė režimai:

1 . PVP (komanda žaisti)

2. PVE (laisvu)

3. Co-op "(kooperatyvas žaidimas).

Iš esmės gameplay sudaro išpuolių. Jūs atliks įvairias užduotis, kuri reikalauja tinkamą įrangą. Rūpinkitės padoraus šarvai, jūs nenorite sugadinti darbą. Kiekvieną dieną bus sunaikinti baisus mutantai, taip pat kovoti su konkurentais, negailestingai žudyti juos. Visos visatos gyventojai - ar skurstantys Valkataujantys buvo praeityje, paprasti piliečiai, planetos ar beviltiška Glas, kurie nusprendė, kad jie neturėjo nieko neprarandate, ir painius atstovai kadaise galingos armijos liko vien su maištingos prigimties. Ir jie visi ieško pastogės naujosiose Žiauriai pasaulyje. Žaidėjai rasti savo natūra, ir yra sugrupuoti kartu ieškoti prieglobsčio už save. Sukūrė visą stovyklą. Jaustis patogiai savo stovyklą jums reikės įvairių išteklių. Gamins ne tik paminklų, bet ir maisto, vandens, vaistų, taip pat gyvulių benziną. Sėkmingai baigtas perleidimas padidina patikimumą. Be to, kad jums uždirbti pinigus.

Kad galėtų išgyventi Survarium internete , jūs turite tinkamą kovinį rengimą, tinkamai pasirinkta strategija gali kreiptis laiku, teisingai ir, svarbiausia, prieinamus vaistus. Padidinti jūsų šansai įgūdžių ir slaptas veiksmų. Yra diržai, kad gali padaryti jums nematomas priešas. Tačiau pirmiausia reikia išmokti naudotis.

Žaidimų Survarium siūlo vartotojui išbandyti vaidmenis, pavyzdžiui, Scout, Archer, Hunter artefaktus, Stalker, The Punisher, Cīkstonis. Pasirinkite, ką labiausiai norėtumėte susitikti ir eiti nepamirštamą nuotykį. Žaidimo metu nenuilstamai Suck herojus, didinti jos efektyvumą. Pagrindiniai parametrai: sveikata, svoris, energetikos, maskavimas, apsauga, izoliacijos, deguonies.

Ar galite prisitaikyti prie ekstremalių sąlygų ir tapti laikų herojus? Tai priklauso nuo jūsų atkaklumo ir stiprybės charakterio! Išbandykite ją! Ir gali visada veda Lady Luck!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more