Žymės

Išgyvenęs Marsą

Alternatyvūs pavadinimai:

Surviving Mars yra ekonominės strategijos ir išgyvenimo Marse simuliatorius. Žaidimo grafika yra puiki. Balso vaidyba yra gera su gerai parinkta muzika.

Prieš pradėdami žaidimą, turite pasirinkti keletą svarbių parametrų. Pirmiausia turite nuspręsti, kuri iš raudonosios planetos kolonizacijos programų prisijungs. Tai turi įtakos turimų išteklių kiekiui žaidimo pradžioje. Tada pasirinkite misijos vadovą, turintį savybių, kurios, jūsų manymu, padės jam atlikti savo pareigas.

Po to būtina nukreipti pastangas nuskaityti planetą, kad būtų nustatyta optimali vieta šalia pagrindinių išteklių šaltinių sėkmingam išgyvenimui nesvetingoje aplinkoje.

Svarbiausi žaidimo ištekliai yra keturių tipų:

  • Iš grunto kai kur kasami metalai
  • Betonas ir vanduo kasamas ledynui trūkinėjant
  • Deguonies ir elektros galima gauti iš planetos atmosferos
  • Maistas daugiausia yra augalinės kilmės

Tai pagrindiniai ištekliai, yra ir antrinių, didžiąją dalį jų galima gauti perdirbant atliekas.

Prieš atvykstant kolonistams, reikia paruošti stovyklą jų atvykimui. Pirmasis planetos paviršiuje nusileidęs laivas yra robotus gabenantis laivas. Tvarkydami juos sukurkite stovyklą, tinkamą visam gyvenimui. Norėdami tai padaryti, turite aprūpinti gyvenvietę elektra ir vandeniu, pastatyti kupolą ir užpildyti deguonimi.

Po šių pasiruošimų į planetą atvyksta pirmieji 12 kolonistų, vadovaujamų lyderio. Ten jie turi pagyventi kurį laiką ir, jei viskas gerai, tik po to atvyksta didžioji dalis žmonių.

Planeta nėra labai svetinga, joje siaučia dulkių audros, meteoritai ir meteoroidai krinta kas 20 sekundžių. Laimei, planetos paviršius yra didelis ir tikimybė, kad tokia dovana pasieks bazinę stovyklą, yra gana maža.

Visi kolonistai turi individualių gebėjimų, o žmonių, turinčių reikiamų polinkių, nukreipimas į tinkamą darbą gali labai padidinti jų efektyvumą.

Jei pritrūks kokių nors resursų, nenusiminkite, stovykloje yra nedidelė atsarga, kuri leis apsieiti be jų, nors ir neilgai.

Visada galite paprašyti pristatymo iš Žemės ir greičiausiai gausite tai, ko jums reikia.

Geriau pabandyti tvarkytis patiems, gaunant tai, ko reikia vietoje. Sunkiausia bus su metalų gavyba. Faktas yra tas, kad tam reikia tiesioginio žmonių dalyvavimo ir to negali atlikti robotai. Tai reiškia, kad kupolai turės būti pastatyti tinkamose vietose, kad būtų sudarytos sąlygos darbuotojams gyventi.

Žaidimas turi mažą scenarijų, kuris tokiems žaidimams yra retas. Žemėje gali įvykti įvykių, kurie turi įtakos jūsų misijos tiekimui.

Nepamirškite kurti naujų technologijų. Kiekvieną kartą žaidimo pradžioje kūrimo medis generuojamas atsitiktinai. Taigi kitą kartą pradžioje greičiausiai gausite mokslo pasiekimus, kurie paskutiniame žaidime jums buvo atskleisti tik pabaigoje.

Surviving Mars atsisiųsti nemokamai į kompiuterį, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ platformoje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, kad sužinotumėte visas raudonosios planetos paslaptis ir persikeltumėte ten gyventi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more