Žymės

Kardai ir potions 2

Alternatyvūs pavadinimai: Kardai ir potions 2

Žaidimas Kardai & potions 2 [_2_ ] yra jo apdovanojimai pirmtakas pratęsimo. Šis projektas taip pat gali pasigirti graži grafika ir puikus žaidimo. Šis žaidimas - tai yra būtina išlaikyti šaltą žiemos vakarą. Tiesiog tai, ką jūs ieškote, ar ne? Jūs neturite laiko turi būti nuobodu, nes dabar jūs nuolat turi stebėti savo parduotuvę situaciją.

Taip, būtent Kardai & potions 2 [_1_ ] Prisijungę padės jums tapti nedidelės parduotuvės savininkas. Jūsų pagrindinė užduotis, kurios jums reikia nuolat stengtis atlikti visą žaidimą - papildyti savo prekių asortimentą naujais gaminiais, parduoti daugiau produktų pirkėjams, kad būtų galima prieiti prie naujų slaptus receptus. Na, žinoma, jūs turite padaryti savo parduotuvių naudą jums. Įrengti ir gerinti savo parduotuvę, siųsti keliautojams atlikti naujas užduotis ir questus, kad jie gali kelti savo lygį, todėl galite padidinti parduodamų parduotuvėje prekių savikainą.

Šis žaidimas - tipiškas internetinis projektas, todėl, dėl kurių jau tapo tradicija Kardai & potions [ _2_] 2 registruotų reikės pradėti gameplay. Jūs neturėtų klaidinti tai, kad dabar žaidimo valdymas ten yra ne žodis rusų kalba. Galų gale, projektas dizainas yra labai paprastas ir prieinamas, kad nebus sunku susidoroti su savo pagrindinių funkcijų ir kovoti su, kaip teisingai užpildyti registracijos formą.

1 . Į registravimo procesą galima pradėti, jums reikės užpildyti formą pagrindiniame ekrane projekto kairėje.

2. Užpildykite visus, siekiant srityse, laikantis patarimų ir konsultacijų sistemą. Kai viskas yra užpildyta, spustelėkite ant šios nuorodos « Prisijungimas iki iki žaisti dabar ", tada galite pradėti Kardai & potions 2 žaisti .

Visų pirkėjų, kurie bus aplankyti jūsų parduotuvę, suskirstytas į keletą klasių, atsižvelgiant į jų poreikius, projektas. Pasirengti būti, kad ten bus daug klientų, ir visi jų poreikius, turi būti įvykdytos. Kaip ir bet kuris parduotuvėje klientams, jie bus paprašyti jus derėtis ir sumažinti kainą - tai tikrai, kur jūs galės praktikuoti savo įgūdžių.

Groti žaidimas Kardai & potions 2 Taip pat įdomu, nes dabar galėsite samdyti darbuotojus. Tai padės jums geriau aptarnauti klientus ir prisidėti prie miesto plėtros. Na, žinoma, jūs galite pajusti tikrą bosą. Skamba viliojanti!

Jūs galite paleisti šį vedlį:

1. Kerėtoja, kurie yra pažįstami tamsios menas.

2. Blacksmith.

3. Bowyer.

4. Juvelyrinių dirbinių.

Kaip gyvenime, žaidime jūs turite laikytis tam tikrų pagrindinių taisyklių. Pavyzdžiui, jei pirkėjas reikalauja neįmanoma, tai geriau jam atsakyti nesėkmę. Niekada ten ir vystytis.

Šis žaidimas padės jums sukurti lyderiai turi įgūdžių, o svarbiausia tai daryti Kardai & potions 2 nemokamai !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more