Žymės

Tanki Online

Alternatyvūs pavadinimai: Tanki internete, Tanki, cisternos, bakai lankosi, rezervuarai lankosi 2.

Tanki Online - populiariausia naršyklė matmenų kovotojas. Tanki Online žaidimai sujungia klasikinės "Tanchiki" eros Dendy, pramogų ir dinamiškumo šiuolaikinės 3D veiksmo filmas elementus. Online žaidimai Tankai Dabar nereikia jokių specialių reikalavimų į kompiuterį ir paleisti bet kuriame kompiuteryje su interneto prieiga.

Minimalūs reikalavimai sistemai:

 • Procesorius: "Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Atmintis: 128 MB
 • Grafinis atmintis: 128 MB

Rekomenduojame:

 • Procesorius 2 GHz
 • Atmintis: 1 GB
 • Grafinis atmintis: 128 MB


Tanki naršo 2. 0 žaidimas, kad jūs galite žaisti prieš įregistravimą ir pačios registravimo žaidime greitas Tanki Prisijungę ir glumina .

Registruotis Tanki Prisijungę yra tokia:

 • Reikia įvesti pavadinimą, kuriame jūs žaidžiate
 • Pasirinkite slaptažodį ir slaptažodis mobilųjį Pakartoti
 • Paspauskite mygtuką toliau, todėl jūs patvirtinate, kad turite perskaityti taisykles ir sąlygas, žaidimo ir sutikti su jais

Žaidimas Tanki Prisijungę registracija visiškai nemokamai! Pirmiausia jums žaisti tankai kaip naujokas, bet tada savo reitingą didės dėl tam tikrų laimėjimų: sunaikinti priešo tankai, užfiksuoti priešo vėliavas, gydymo ir kitų sąjungininkų Tanki Prisijungę žaidimas, kuris remiasi karinių rangų sistemoje. Karinių gauna taškų, didesnį rangą, daugiau galingas bakas. Play Tanki online auga per gretas, galite pagerinti bako kūną, pirkti papildomas priemones, jų karo mašina. Taigi pradėkite žaidimą Tanki Prisijungę paprastas įdarbinti, galite pakilti į maršalo rangą.

 

Žaisti žaidimą internetu Cisternos internetu Jūs turite gyventi žaidėjus, todėl įdomesnis. Jūs turite galimybę konkuruoti, taip pat bendradarbiauti su kitais žaidėjais ir kova išbandyti save dėl "kiekvienas už save" režimu Deathmatch principo, ar galite prisijungti prie komandos Team Deathmatch, ir kovoti už vėliavos Capture vėliava.

 

Grodamas Tanki Jūs galite rinkti "bonusus", kurie patenka iš dangaus:

 • Kristalai
 • Įsibėgėjimas
 • Kit
 • Dual energijos
 • Dviguba apsauga

Kristalai - šis žaidimas valiuta, kad galima laimėti mūšį, pirkti ar gauti kaip Užsisakę žaidimą mano draugų dovana. Pagreitis leidžia jums greitai naršyti per svetainę ir išvengti streikų. Pirmosios pagalbos rinkinys padės išgydyti bakas. Dvigubos energijos padarys jūsų ginklą galingesnis ir dvigubai apsauga leis jūsų bakas stipresnis.

Dėl kristalais galite įsigyti savo garažo įvairių patobulinimų į rezervuarą (aukštos Calligonum, kūno, rankų, dažų rezervuaras, ir tt

Žaidimas yra tokie ginklai

Smokey - išduodamas visiems naujiems Naujokams žaidimų laikoma geriausiai dvikovoje kovose.

Liepsnosvaidis - pulti iš arti, puikus ginklą masinio naikinimo iš arti, ne ilgo nuotolio tai tiesiog nenaudingas

Dvyniai - geras vidutinio nuotolio ginklų do60 metrų. Turi ugnies normą ir galimybę numušti priešo akyse.

Geležinkelių - populiariausias ginklas ne ilgo nuotolio, kuris turi didelį pažeidimą ir skverbiasi smūgis gebėjimą gali numušti judančio bakas regėjimą.

Isis - Tai pavojinga Melee ginklas 15 metrų, kuris naudoja gyvenimą, kai puola už jo atkūrimo varžovą.

Perkūnas - ginklas kovojant su artimos vidutinio nuotolio. Ar didelis tempas ugnies, padorus žala taip pat gali atakuoti kelis priešininkus. pralaimėjimas.

Freeze - ginklai tinka trumpo nuotolio iki 20 metrų. Tai pažangi liepsna metikas turi užšaldymo poveikį.

Rikošetas - ginklas kovojant su bet kokiu atstumu iki 80 metrų. Turi aukštą lygį ir poveikį "Bounce".

 

Tankai Online žaidimai įdomus įvairių vietų iš atviros kaimo į sudėtingas sričių su skirtingais liftų, tvorų ir tt Į žaidimą yra lentelė pavadinimu "Sąrašas kovose", kuriame galite pamatyti mūšio pavadinimą, dalyvių skaičius, tipas vietą. , Taip pat dešinėje dėžutėje galite pamatyti papildomą informaciją apie mūšį. Svarbu žaisti internete Tanki online Įvesti laikantis tam tikrų taktikos, parodyti, gudrus ir išradingumas sugalvoti įvairių spąstų oponentų. Groti Tanki online yra labai įdomus ir jaudinantis, kaip žaidimas leidžia mūšio metu kalbėtis su kitais nariais mūšį ir susirasti naujų draugų.

 

Jei Tanki online žaisti nuosekliai, galime greičiau gauti aukštą reitingą ir tapti tarp kitų žaidėjų lyderis. Taigi gauti į kovą!

Dabar Tankai - tai žaidimas, kad jūs niekada nuobodu ir kovosime dieną ir naktį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more