Žymės

Tankai Žemės karas

Alternatyvūs pavadinimai: Tankai Žemės karas

Žaidimas Tankai Žemės Karo - nemokama multiplayer naršyklės strategija karo tema, įvykiai rutuliotis realus trimatis žaidimas pasaulyje. Projekto vystytojas - Kinijos bendrovė Changyou, leidėjas aktai - Mail ". ru grupė. Produktas yra pagrįstas šiuolaikinio variklio vienybės, kad skamba gana perspektyvi. Jūs vežami į mūšio, ir valdyti įvairių modelių tankai, bus dalyvauti aktyvių karo veiksmų. Ji yra užpildyta su dinamiškos konkurencijos tarp žaidėjų teks paragauti tiek pradedantiesiems vartotojams, ir tiems, kurie išbandyti virtualią erdvę už jos ribų. Norėdami laimėti čempionatą įsiutimas, galite naudoti galingą karo mašinas ir apie įvairių rūšių ginklų arsenalą. Smagu, kad visa įranga tikrai atkuria detales ir poreikį gerinti tankai, kad bus jūsų dispozicijoje, todėl žaidimo dar įdomesnis. Kai jums atrodo mūšio lauke, bus ne tik negalvodamas šaudyti patrankos, ir apgalvoti kiekvieną žingsnį, atlikti sudėtingas manevrus ir pasirinkti efektyviausią taktiką. Socialinė sąveika suteikia Ground War: Tankai lankosi specializuota žavesio. Galų gale, dirbti su kitais žmonėmis, pasiekti savo tikslus - tai menas, ir jūs galite išmokti tai čia ir dabar, virtualiuose erdvėse Tankai mail ru. Prisijungti - ir visą savo laisvalaikį bus pripildytas susijaudinimo!

Reikia atsisiųsti didžiulį žaidimo klientą nėra. Durys atsidarytų į fantastinis pasaulis Grunto karo: Tankai registraciją. Projektas yra pakrautas į Friendster, Facebook, ir "Facebook" ir "Twitter" . Jei neturite sąskaitą viename iš šių socialinių tinklų, tai lengva nustatyti. Registracijos procesas apima svarbią informaciją įvadas pavyzdžiui, vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Ar tai tik vieną kartą, tada vėl ir vėl mėgautis savo mėgstama pramoga.

Žemės karas: Tankai gali žaisti bet kas. Svarbiausia, kad kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus: Operacinė sistema Windows XP SP2 / Server 2003 SP1 / Vista " / 7/8 arba pats Linux , Mac ; procesorius Pentium 4 remti pietvakarių 2, 200 MB laisvos vietos standžiajame diske ir 512 MB RAM. Baigęs PTA kūrėjų žada paskelbti išsamesnį sąrašą sistemos reikalavimus. Tačiau baimė, kad jie bus per didelis, nėra verta.

Tiesą sakant, žaidimas žemės karas: Tankai yra seniai žinomas varžovas Pasaulio Cisternos. Tarp šių žaidimų turi daug bendro. Ir dar, projektas negali būti vadinamas lėkštas plagiatas, nes ji sutinka daug funkcijų, kurios gali sudominti piliečius yra internetas kaprizingas. Sklidina nuožmi bakas mūšio veiksmų neleidžia vartotojams praleisti keletą minučių! Laukiame žygiai adrenalino PVP-kovas, o taip pat daug įdomių PvE misijas (pridėti po PTA). Masinėse kovose vienu metu gali dalyvauti apie 30 žaidėjų. Verta paminėti, kad kūrėjai žada netrukus pateikti galimybę sukurti visą klanų.

Play Ground War: Tankai jums, vairavimo šviesa, sunkūs, vidutinio tankai, taip pat Socialistų partijos ir ACS. Laikui bėgant, jūsų užsakymas bus visa laivyno kovines transporto priemones. Jas naudoti veiksmingiau jums reikia žinoti ne tik nuo AZ statybinė įranga (ginklas, bokštas, aptvaras, važiuoklės, variklio, radijas, ir tt), bet taip pat galėtų pumpuoti pagrindinius parametrus, kurie apima Stiprumas, šarvai korpusą, keliamoji galia, variklio galia Maksimalus greitis, kulka žalą, tikslumas, diapazonas kokybės ir radijas, ir tt ir tt Geriau nenuilstamai Sovietų šarvai ir laimėti begalinis kruvinų mūšių, gali jaustis kaip tikras herojus Didžiojo Tėvynės karo!

Tankai Grunto karo - tai galimybė patirti grandiozinių istorinių įvykių, patirti jausmus, kad buvo toks pažįstamas mūsų protėviai. Na, kur tu esi, drąsūs širdis? Nepraleiskite galimybę gyvinti laisvalaikį taip įdomu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more