Žymės

Cisternos didvyriai

Alternatyvūs pavadinimai: Cisternos didvyriai

Tankai didvyriai internete - strateginis multiplayer žaidimas Epas stiliaus laisvo modelį. Jūs vežamos į audringas dienas Antrojo pasaulinio karo ir galės kontroliuoti prietaisus tuo metu. Su savo gražių aukštos kokybės grafika, jums kontroliuojamos tankai atrodo realus. Neretai slazhivaetsya įspūdis, kad viskas, kas vyksta, tikrai reali. Pasinerti į žaidimo atmosferą, jums bus dalyvauti aktyvios kovos, nuolat sotaus gyvenimo, nuolat jaučia, kad pavojus yra kažkur netoliese. Verkiant sunaikinti priešo tankai, taip pat savo aplinką! Neleiskite, kad kas nors paslėpti nuo tavęs, tegul dreba iš baimės nekentė konkurentų!

Projekto kūrėjai yra Wolf Žaidimai . Turiu pripažinti, kad darbuotojai padarė viską. Idėja, nors ir ne pasižymi naujovė, tačiau kūrėjai galėjo padaryti taip, kad istorija pasirodė ne perteklius, bet, priešingai, įdomus ir intriguojantis. Žaidimas Tankai didvyriai įdiegtas modernus variklis Unity 3 d . Ir tai yra dar vienas pliusas. Po Tankai didvyriai gali žaisti beveik bet kokį kompiuterį, nesvarbu, kokia operacinė sistema įdiegta į jį. Produktų linija yra pakrautas naršyklėje. Todėl be nereikalingų rūpesčių. Mažos sistemos reikalavimai, dinamiški įvykiai, prisotinimas gameplay ir gebėjimą valdyti geležies swingers - štai kas labiausiai traukia daug vartotojų.

Paprasta registracija į žaidimą Tankai didvyriai nuves jus į nuostabų pasaulį. Įžengęs visą reikiamą informaciją atitinkamuose laukeliuose į registracijos formą (prisijungimo, slaptažodį, elektroninio pašto adresas), galite iš karto pradėti nuostabiu žaidimu. Be to, jei pereisite Tanks didvyriai registracinės, grįžti į inicijavo gali užsiimti bet kuriuo metu, išlaikant ankstesnius pasiekimus.

Norėdami pradėti greitai išmokti žaidimo sąsaja. Ji susideda iš šių dalių: angaro (parkavimo vietos cisternų), parduotuvė (vieta pirkti rezervuarus), aprašymą (informacija lygio atlikti mūšiai, pergalės, tankai sunaikinti, sužaloti, maksimalūs vertinimai už kovą, o kovoti su mirties) galimybės (garso, ekrano raiška, muzikos, grafikos kokybė).

Groti žaidimas Tankai didvyriai yra trijų rūšių. Pasirinkite vieną iš šių režimų, kaip Deathmatch, Capture vėliavos ir pagrindo fiksuoti. Beje, pabandykite įjungti visas niekas nedraudžia. Kova su priešo tankai visur ir visada. Kokiu vieta būtų būtumėte, taika atmesti! Karšta įvykiai tokiose vietose:

- Kur "Kalnų ežeras": iš vienos pusės - miško, su kitu - kalvos, viduryje - gyvenvietė. Kovų dažniausiai gyvenvietėje.

- Kur "Švyturys": yra tam tikrų rūšių prieglobstis kaimo namai, copses, reljefo raukšlės, ir iš esmės turi laukti, kol priešininkas Iššokti kalvotoje srityje, kuri yra suskirstyta vietą.

Play Tanks didvyriai Jums bus naudojantis 24 tankai, kurie skirstomi į dvi eilutes, kurios yra pagrindinis. Kai kurie modeliai priklauso Sovietų Sąjungos, Vokietijos ir kt. Tačiau yra tankai preium klasė labai galinga šalis, ty Jungtines Amerikos Valstijas ir Prancūziją. Visi rezervuarai, kurie yra jūsų nuosavybė, reikalauja siurblinės. Taip pat turi būti nuolat nerimauti ginklų. Taigi, kaip tu sėdi prie vairo perspektyva tokių modelių kaip "BT-2, T-28, PzKpfw II, PzKpfw IV? Šaunu, ar ne? Na, jei norite daugiau, kviečiame vlazhivat reali.

Atminkite, kad kiekvienas tankas turi šiuos parametrus: degalų bako stiprumas, bokštas, variklio, greičio bokštelis, pistoletas, Važiuoklės ir kaina. Beje, jau tu žaidi, tuo galingesnė ji tampa jūsų bakas. Tankai gali pagerinti su lėšų, kad uždirbti žaidimo metu padėti. Kiekviena pergalė atneša savo atlygio aukso ir sidabro forma. Jūs išleisti žaidimo valiuta, savo nuožiūra.

Nepraleiskite nei vienos minutės daryti! Prisijunkite prie įdomus ir mėgautis žaidimų bendruomenės priklausomybę arcade! Žaidimas suteiks daug įsimintinų akimirkų! Pasiruoškite kintančių vienas po kito įvykių sūkurį! Turėti gerą nuotaiką!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more