Žymės

Terminator Salvation

Alternatyvūs pavadinimai: Terminator Salvation

Gelbėjimo ... ir apsaugoti žmonija ... Ir jis bus nugalėtas Skynet robotus ... Tačiau tie, kurie stebėjo vardu pavadintas dalį "Terminatorius" (4 «Terminator Salvation") į istorijos žinoma, ir kurie nebuvo stebėti & ndash ir aš manau, taip pat. Taigi internetinis žaidimas Terminator Salvation pati tapo tokia prologas šiai daliai. Kūrėjai įdėti Terminator Salvation lankosi ypatingą misiją - kalbėti apie didelio masto karą su sutarties nutraukimo ir jos pasekmių neišvengiamumo (gerai, tai tokių idėja). Kaip pats žaidimas. Terminator Salvation žaidimai online - MMO šaudyklė trečias asmuo, kurį patirsite visus sunkumus šie sunkūs laikai (jei grojo žmonėms, žinoma). Galų gale, žmonės tapo svetimi savo planetoje. Branduolinio sprogimo sunaikinti visų gyvų dalykų, ir niekas būti paliktas. Čia vėl į Skynet karalystė, ir kiekvienas bipedal širdimi - mirties nuosprendis. Tačiau savanorių grupė, vadovaujama John Connor bando pakeisti. Ar jie bent kažką? Žaisti iki galo, jūs išmoksite.

Ir iš pradžių, žinoma, jums bus patikrinti žaidimo Terminatorius: Išsigelbėjimas. Čia jūs iš karto nuspręsti, kam žaisti - žmonių ar robotai. Jūs turite įvesti vartotojo vardą, slaptažodį patvirtinimą, elektroninio pašto adresą ir patvirtinimo kodą. Siūlo nurodyti šalį, bet jeigu jis? Registracija leidžia Terminator Salvation karto pasirinkti pic, nors pasirinkimas nėra ypatingai - 8 vyrai ir 8 skaynetovskih veidai. Kitas imtis vartotojas, taisyklių ir tai Terminator Salvation Registracija internetu galuose.

Manau, kad tai taip aišku, kiek grupuotes šiame žaidime. Jei nuspręsite žaisti Terminator Salvation už skaynetovskih Terminatorius, jie pristatė tris tipus:

- Bipedal kiborgų su dideliais šautuvais;

- Krabas-kaip keturkojo vorai;

- Maži balionai - bjaurus skraidančias šnipai.

Siekiant milicijos gretose nėra atskirtos, visi ištikimi kompanionai John Connor, pasiruošęs vykdyti gelbėjimo operaciją. Beje, apie tai. Reikia išsaugoti įstrigę priešo užnugaryje žmonių grupę. Jie neatrodo daug, tačiau "kiekvienas gyvenimas - didelė vertybė," Ponas Jonas pasakys, ir duoti jų neturėtų būti tokiam atveju gaila.

Kaip ir daugelis kitų šauliai, pradėdami žaisti internete Terminator Salvation tik su vienu karabinai. Bet po turus ir granatas jau Arsenal bazookas pora ir galite apsilankyti parduotuvėje.

Kas yra įdomi Terminator Salvation žaisti pradedantiesiems aišku - šaudyti daug, patirties įgyti. Bet patyręs shuteristov yra kažką daryti šiame žaidime yra elementų strategijos, Rangų sistema ir kitos vilioja lustai. Be to, jūs esate atsakingas už čia - lyg jus vaikinai ir paleisti, bet visada savo fotografiją - mirtinas laurai ir tik jūs. Trumpai tariant, linksmintis jūsų savigarba gali būti pakankamai.

Sakė, kad Terminator Salvation žaidimas internete be intrigos ... todėl ginčijamas klausimas. Ar jums Quest tikėtis dar bazes iš Skynet, slepiasi arba bando pralaužti šią dykuma terminatoriaus šarvai - bet kuriuo metu yra tikimybė, kad kažkas bus negerai. Ir kas jis nėra intrigos?

Nepaisant paprastumo ir tiesumas žanro metodų Koviniai robotai, įskaitomi grafika ir trūkumas sužlugdė miesto vaizdus Los Andžele žaisti žaidimą Terminator Salvation internete ne mažiau įdomi nei bet kuris kitas šaudyklės žanro "paslėpti ir šaudyti." Be to, žaislų kūrėjai dosniai prisotintas pasakodamas savo volai, dialogus, įspūdingas inscenizuotas scenos ir teminę muziką. Taigi, kad sudėtinga atrodo labai orus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more