Žymės

Terraformatoriai

Alternatyvūs pavadinimai:

Terraformers Marso kolonizacijos modeliavimo žaidimas. Grafika nėra išskirtinė, bet gera, jokių priekaištų. Foninė muzika maloni ir nevargina, viskas tradicinė tokio pobūdžio žaidimams.

Pagal žaidimo legendą, 2030-aisiais įvyko technologijų šuolis, leidęs aktyviau tyrinėti kosmosą. Veiksmas žaidime vyksta 2050 m., kai žemės vyriausybė nusprendė pasiruošti kolonizacijai ir raudonosios planetos paviršiaus apgyvendinimui.

Būtent jums bus patikėta ši sunki užduotis.

Kai tik pradėsite žaisti Terraformers, turėsite apsispręsti dėl misijos vadovo pasirinkimo. Kiekvienas kandidatas turi keletą unikalių įgūdžių. Pasirinkite įgūdžius, kurie bus naudingiausi kūrimo pradžioje. Vėliau turėsite galimybę išrinkti naują vadovą, kai dabartinis bus senas ir išeis į pensiją.

Žaidime bus daug užduočių ir bus sunku viską sekti.

  • Statykite naujus pastatus
  • Tyrkite apylinkes
  • Sukurti atsiskaitymus
  • Kurti technologiją
  • Darbas su klimato kaita
  • Auginkite miškus ir kurkite naujas ekosistemas

Tai ir dar daugiau bus jūsų pareigos žaidime.

Būtina nuolat stebėti gyventojų pasitenkinimo lygį. Kai nepasitenkinimas taps per didelis, jums nepavyks. Pasirūpinkite gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statyba, kiekvieno posūkio pradžioje pasirinkdami iš kelių variantų.

Kiekvienas žaidimo ėjimas yra lygus maždaug vieneriems metams.

Naujų vietų žvalgymas kitoms gyvenvietėms statyti. Rinkitės atsargiai, kai kuriose vietose yra papildomų priedų, pavyzdžiui, urvai yra geriau apsaugoti nuo radiacijos.

Būtina sukurti transporto ryšį tarp gyvenviečių, kad būtų galima perkelti išteklius, žmones ir įrangą.

Kad klimatas taptų tinkamesnis žmogaus gyvenimui, miškai turi būti sodinami ir apgyvendinti fauna.

Pasirūpinkite retųjų žemių kasyba. Dėl to galėsite sukurti technologiškai sudėtingus įrenginius ir mechanizmus. Darbo robotai, kai galite juos sukurti, labai padės sunkiai dirbti ir niekada neišreikš nepasitenkinimo. Tačiau norint juos sukurti, kaip ir dėl daugelio kitų dalykų, reikia nepamiršti apie mokslo ir technologijų raidą.

Svarbiausias planetos išteklius yra energija. Jis reikalingas bet kokiam veiksmui. Todėl jo gavimas yra viena iš prioritetinių veiklos sričių.

Kosmosas ir dideli planetos projektai gali padėti išspręsti problemas. Pavyzdžiui, didžiuliai kosminiai veidrodžiai padės gauti saulės energijos net naktį. Ledo asteroidai padidins vandens atsargas, o snaudžiančio ugnikalnio paleidimas iš naujo leis neribotą laiką gauti šiluminės energijos.

Šiuo metu žaidimas yra ankstyvoje prieigose, tačiau jis beveik neturi trūkumų ir leidžia išbandyti save kaip itin svarbios misijos lyderį.

Raktas į sėkmę slypi pusiausvyroje. Reikia mokėti gerai planuoti savo veiksmus, kad viskas vystytųsi ir tuo pačiu gyventojai būtų patenkinti gyvenimo sąlygomis.

Deja,

Terraformers negalima atsisiųsti nemokamai į PC. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ prekyvietėje arba oficialioje kūrėjų svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, kad per trumpiausią įmanomą laiką paruoštumėte Marso paviršių žmonių apsigyvenimui, nes baigiasi Žemės ištekliai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more