Žymės

Negyvosios Linger

Alternatyvūs pavadinimai: Negyvosios Linger

Žaidimų Negyvosios Linger yra internetinis žaidimas pirmuoju asmeniu. Jūs būsite žaidimo Dead Linger ištirti įvairių sričių ir žudyti zombius. Jūsų poeto sutiksite labai daug zombių.

Be internetinis žaidimas Dead Linger Registracija yra greita. Norėdami užsiregistruoti, turite įvesti tokią informaciją:

1. Jūsų vartotojo vardas.

2. Sugalvoti su unikaliu slaptažodžiu ir rašyti.

Žaisti The Dead Linger jums pasaulyje, kuri liko po apokalipsės. Šiame žaidime, išlikimas žaidėjų. Jūsų priešai yra:

1 . Zombie - monstrai, kurie trokšta didelį norą nužudyti tave.

2. Kiti grupuotes - likusios maitintojo, kurie nori įgyti daugiau nei jūsų pergalę išlikimui.

Žaidimai dalis gali būti iki 16 žaidėjų, ribą galima būtų padidinti tik kartą vėliau. Šie žaidėjai gali būti arba geriausi draugai ar mirtini priešai.

Žaidėjai skirtinguose serveriuose kaip priešų viena kitai pagal nutylėjimą, tačiau draugiški žaidėjai gali prisijungti prie šaliai ir dirbti kartu.

Dėl PVP serveriai, kiekvienas žaidėjas yra dalis vienos iš daugelio kariaujančių grupių. Tikslas yra pati komanda ir sunaikinti visus ostanyh.

In-game mirusiųjų svyruos žaisti jums reikia rūpintis ne tik dėl priešiškų šalių sunaikinimo, bet ir savo charakterio gerovę. Jums reikės jį maitinti ir apsaugoti nuo infekcijos. Jeigu jūsų personažas miršta, jei ilgą laiką nebus gauti maisto.

In-game mirusiųjų svyruos internete ir protestą gali apsirūpinti įvairūs ginklai nuo šaunamųjų ginklų [_13_ _31_] [], jei norite improvizacinės ginklų Melee. Apsauga Žaidėjo labai priklauso nuo [_13_ _31_] [] savo arsenale . Dėl neginkluoti pirmakursis nelabai grėsmes, tačiau žaidėjas su Šautuvas ir kitų pavojingų cheminių ginklas gali žudyti visus, kurie atidžiau į jų teritoriją.

Į žaidimą Negyvosios Linger bus prieinami įvairių tipų [_13_ _31_] [] [drabužiai _13_], jeigu speciali apsaugos ir praktinis nauda.

Zombie [_13_ _31_] [] - žmonės ar gyvūnai, kurie buvo užsikrėtę virusas HNZ . Šis virusas gali būti perduodami kūno skystis arba fizinis kontaktas (ypač įkandimų ) ir galbūt ir kitomis priemonėmis .

Zombie prarado didžiąją dalį savo aukštojo psichikos funkcijų, ir kaip toks, nėra labai aktyvi. Jie linkę būti Manhunter. Zombie turi tris pagrindinius būsenų:

- Neveiklumas - shuffling aplink, vangumas.

- Užklausos - zombiai gali aptikti asmenį per pamatyti, užuosti ar išgirsti pastaruosius.

- Agresyvumas - zombiai ieškote kitais žaidėjais arba stebėjimo denio, arba aktyviai įgyvendinti siekimą.

Zombie daug sunkiau nužudyti negu sveikų Kiti . Jie miršta, jeigu galvas buvo sunaikinta arba rimtai sugesti. Tačiau Zombie yra linkę suskaldyti . Tai taktinis pranašumas žmogui, jei jis nori išgyventi [_13_ _31_] [] fotografavimo [_13_ _31_] [] Zombie kojelės Pavyzdžiui, yra lėtai juos .

Play žaidimą Dead Linger Natūralu esate laisvas, bet pirkti mokamą žaidimų paketas suteiks jums daug daugiau naudos.

Užkariauti pasaulį, sunaikinti savo priešų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more