Žymės

Secret World

Alternatyvūs pavadinimai: Secret World

Secret World žaidimas, kuris yra tikrai pritraukti tuos, kurie labai mėgsta mistiką dėmesį. Galbūt kai kurie jau seniai norėjo mūsų realiame pasaulyje, kaip žaidimo The Secret World Online mistinių būtybių egzistavo.

TSW žaidimas yra visiškai slaptas mistinio mitas, kupinas magijos.

Paslaptis Pasaulio registracija atstovavo tiek neįprasta. Reikės atlikti keletą papildomų veiksmų, prieš jums sukurti savo sąskaitą. Ir taip, jums reikės:

1. Prisijunk prie žaidimo.

2. Spauda prie namų puslapio saitą meniu pabaigoje « Bendrija » .

3. Tada spustelėkite « Žaidimas » .

4. Dešinėje puslapio dalyje turėsite langas su registracijos forma. Užpildykite visus jo elementus.

5. Įveskite savo vardą, o tada el.pašto adresas.

6. Kitas, paspauskite mygtuką « Prenumeruoti ». Kai paspaudžiate šį mygtuką, jis bus automatiškai sutinka su svetainės politiką. Šios nuostatos yra pateikti svetainėje.

Play The Secret World, galite, jei turite skaičiavimo galia ne mažesnė nei nurodyta žemiau:

DVD-ROM - 8X

OS - "Windows XP" arba "Vista" ir "Windows 7

Vaizdo plokštė - Nvidia 8800 serijos 512 VRAM

Procesorius - 2. 6 GHz "Intel Core 2 Duo"

DirektX - Direct X 9. 0c

Atmintis - nuo 2 iki 3 GB

Kietasis diskas - 30 GB.

In The Secret World jums bus žaisti šias frakcijas:

1. Tamplieriai. Jie priklauso nuo gėrio kategorijos: jie linkę dvasinio vystymosi, kurioje jie pasireiškia kaip kovotojai su blogiu. Jų jėga slypi jų tikrąją tikėjimo gėrio ir teisingumo. Tamplieriai kilęs nuo Babilono įkūrimo, ir dabar jie yra žinomi visi Londone. Kai kurie jų veiksmai sukėlė didelį nustebimą daug, nes šie vaikinai yra tikrai beviltiška.

2. Iliuminatai. Jie ne tamplieriai. Ši frakcija yra ambicingas ir negailestingas. Galios jie nori eiti į didelį ilgio: šantažas, šmeižtas, ir net išdavystės. Iliuminatai laiko save didžiausi priešai tamplierių. XVII amžiuje, jie paliko Europą. Šiandien jie gyvena po žeme Niujorke. Kai tamplieriai atidžiai pasirinkti savo darbuotojus, Iliuminatai yra gana priešingai. Jiems svarbus dalykas yra tai, kad jų darbuotojai pasidalinti savo principus.

3. Dragons - jų veiksmų tikslas vis dar nėra nustatyta. Jie yra kažkur vidurį tarp tamplieriai ir Illuminati. Jie eina į Sun Tzu, kuris yra aprašytas mokymus "Art of War". Jų orumas yra kantrybės, - bet jie turi daug neigiamų savybių įvairovė. Jie yra įsikūrę Seule.

Secret World Online nereiškia lygių ir klasių žaidime buvimą.

Slaptas Pasaulis - šis paslaptingas pasaulis, kuris vilioja visus aplink. Kas taip beprotiškai noriu žinoti, kas stovi tarp žmonių ir mistikos, tai tiesa ar vis dar legenda?

Gal, kai tu žaidi The Secret World, jūs pamatysite kažką ir prieš jus atviros durys, kad kiti nemato. Pasinerkite į šio neribotos erdvės paslapčių ir mįslių žaidimą Secret World internete. Pavergti šį gražų pasaulį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more