Žymės

Settlers Online - Settlers

Alternatyvūs pavadinimai: Gyventojai, naujakuriai, setlers, Settlers

TheSettlers internetinis žaidimas yra tęsinys užkariauti pasaulį į 1993-ųjų karinio ekonominės strategijos theSettlers (naujakuriai), dėl kurios daugelis žaidėjų tuo metu nebuvo užpildyti naktį. Ir dabar, nes Ubisoft kūrėjai, mes suteikta galimybė išbandyti naršyklės versija žaidimą patys. Bet prieš tai, pažiūrėkime, ką kūrėjai turi pateikti reikalavimus žaisti TheSettlers. Minimalūs sistemos reikalavimai leidžia net žaisti biuro kompiuterio konfigūraciją:

·                    Operacinė sistema "Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    "Intel Pentium III procesorius 800 MHz

·                    RAM 256 Mb

·                    64 MB vaizdo plokštė

·                    Flash playerposledney versija

· Interneto jungtis

·                    Ar

Kaip matome sistemos reikalavimus, nėra nieko antgamtiškas, todėl galime drąsiai imtis užsiregistruoti sąskaitą. Prisijunkite žaidimo TheSettlers nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Į pagrindinį puslapį oficialioje svetainėje jums bus pasiūlyta standartinių duomenų

·                     Paštas

·                     slaptažodis ir jo patvirtinimas

·                     vardas, pagal kurį žinosite sistemos Uplay

·                     gimimo data

Taip pat reikia išmokti ir priimti vartotoją, vartotojo sutarties ir privatumo taisyklių. Pirmyn, tada spustelėkite didelį mėlyną mygtuką "Sukurti sąskaitą" ir TheSettlers registracija internetu jau turite. Beje, jei jau esate prisijungęs Uplay, tada registracija TheSettlers jums nereikia: tiesiog įveskite žaidimas pagal jų duomenis. Kaip jau galima matyti iš reikalavimų aprašymas, žaidimas buvo sukurtas Flash ir atliks naršyklėje, ir jūs neturite atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje, papildomos programinės įrangos.

Kai pradėsite žaisti žaidimą TheSettlers internete, jums bus suteikta žemės sklypą, pastatė rotušę, tam tikrą resursų kiekį ir bedarbių gyventojai. Ir todėl jūs neturite spręsti vieni, protingas dirbtinio intelekto TheSettlersonline greitai atneš jums iki greičio. Jis bus parodyti ir pasakyti, kas yra kas, ir po jo nurodymų, gausite patirties taškų ir pereiti į antrą lygį žaidimą.

Kadangi žaidimas internete TheSettlers atstovaujama karinės ir ekonominės strategijos žanro, pirmas dalykas, ką jums reikia plėtoti ekonomiką. Pagrindinis gamybos grandinė susideda iš trijų etapų: išgauti naudingos ištekliai yra pagaminti iš jų produktų ir naudoti, kad mes sukūrėme.

Kasybos pramonės TheSettlers apimti ir lėšas, kaip antai:

·                     medis

·                     Ore

·                     vandens

·                     mėsa

·                     žuvis

·                     paukštis

Apdorojimo produktai:

·                     miltai

·                     Plieno

·                     geležies

·                     aukso

·                     dešra

Ir kaip galutinio produkto yra:

·                     Ginklas

·                     šarvai ir kiti įtaisai, pritaikyti padaryti gyvenimą lengviau gyventojai

Reikėtų pažymėti, kad, norint žaisti žaidimą internetu TheSettlers turite apgalvoti kiekvieną žingsnį iš anksto apskaičiuoti, kokie ištekliai Jums reikės rytoj jūsų objektus neturi badauti, ir visi jie dirbo. Apskritai, viskas yra paprasta: norint turėti žaliavų - jos atsargos nuolat turi būti papildytas, ir tas pats su apdirbamosios pramonės ten turės apskaičiuoti optimalų kiekį išteklių, reikalingų gamybai. Kuo aukštesnis lygis, jums bus į žaidimą, tuo daugiau pastatų jums bus prieinami.

Negalima pamiršti, kad kai tu žaidi žaidimą internete TheSettlers, išskyrus taikiems ekonominės veiklos turėsite sukurti ir karinė meistriškumą. Galų gale, kai jūs turite užkariauti naujų žemių už gyvenviečių plėtrą, arba siekiant apsaugoti savo turtą be kariai negali padaryti. Iš pradžių internetinis žaidimas TheSettlers leidžia samdyti tik dviejų tipų kariai: lankininkai ir darbuotojų. Laikui bėgant, iš turimų karių sąrašas išaugo iki devynių. Kiekvienas karys yra geriausia naudoti dėl tinkamiausio padėtį, jam, nes, kaip kariai priklausys pateikti savo armiją laimėti. Kovų žaidime yra be savo tiesioginio dalyvavimo, ir mūšio galite paskaityti ataskaitoje pažangą. Kariai per mūšį paeiliui, todėl, siekiant išvengti nuostoliai gali būti bet kurios šalies. Į žaidimą jūs galite prisijungti prie gildijos, arba sukurti savo, ir pakviesti savo draugus žaisti kartu juk geriau.

Jei esate theSettlers žaidimą, jūs turite paversti savo galva ir galvoti plėtros strategiją, paskirstyti išteklius, analizuoti atakos ir gynybos taktiką.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more