Žymės

Vakarų

Alternatyvūs pavadinimai: Laukiniai vakarai

Laukiniai vakarai internete - įdomus žaidimas, kuris nukelia mus į Šiaurės Amerikos kolonizacija. Tai puiki naršyklė gyvybės modeliavimas kaubojus. Internetinis žaidimas Vakarai visiškai pelnytai titulą "Geriausias naršyklinis žaidimas 2011 m."

Prisijungti žaidime West yra labai paprastas ir nereikalauja daug pastangų. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Prisijungti Wild West. Tada jums reikia pasirinkti žaidėjo vardą, slaptažodį ir savo elektroninio pašto adresą. Iš viso priėmimo į žaidimo Laukiniuose Vakaruose nuves jus ne daugiau kaip vieną ar dvi minutes. Vakaruose online žaidimas yra apie tuziną serverių. Jie skiriasi tik žaidėjų skaičių. Tai gali saugiai pasirinkti bet kurį iš jų ir pradėti žaisti žaidimą internete vakarus. Puikus žaidimas Laukiniai vakarai registracija, kuri leis jums paragauti įdomiausių erą Amerikos istorijoje.

Ką Laukinių Vakarų nereikia atlikti ypač galingą kompiuterį arba didelės spartos ryšį. Vis dar žaidimas vizualinių vaizdų, kuriuos galima atsisiųsti ilgą laiką, jei turite lėtą interneto ryšį daug.

Laukiniai vakarai internetinis žaidimas, kuriame jūs sukūrėte puikią sistemą atliekant dvikova, kad jums reikia ne tik kompetentinga platinti savo įgūdžius, bet taip pat tikslumas ir reagavimas. Dvikovos visiškai leisti Laukinių Vakarų skonį. Žaidimas gali skirtis, jei imti įvairias užduotis apdaila. Daro juos, jums įgyti patirties ir atlygiai, kurie yra būtini įgyti naujų įgūdžių.

Susipažinkite žinomas kaip "suknelė sėkmės" internetinis žaidimas Laukiniai vakarai jūsų dėmesį apie tuziną įvairių drabužių ir ginklų, sėkmingai derinant du, galite sukurti labai tvirtą charakterį.

Laukiniai vakarai internetinis žaidimas pasiekti 10 lygį plėtra atveria keturis galimus rezultatus, kurie atitinka keturių tipų simbolių. Jūs turėtumėte pasirinkti labai atsargiai, nes pakeisti jūsų protas yra nebeįmanomas.

Adventurer - puikus būdas tiems, kurie negali sėdėti, kurie visada pasirengę nuotykius ir lengvai pradėti naują kelią, ir gali būti lengvai ištirti dėl naujo darbo. O kas pradėjo žaisti internete Wild West siekiant nusipelno įdomus ir išdykęs vaikinas šlovę.

Duelist - tipo plėtros tiems, kurie mėgsta kovos dvasią ir entuziazmą, kuris ateina po geros muštynėse. Šio tipo bus įdomu tiems, kurie nusprendė žaisti internete Wild West, nes jis mėgsta fotografuoti.

Workaholic - pasirinkimas ramus, pacientų žaidėjai, kurie labiau tinka sąžiningą darbą, o ne dulkėtu keliu, rizikos dvikovas ir karinę grąžtą. Geras stilius taikiems žaidėjų, kurie žaidžia už Laukiniuose Vakaruose yra ne tik amžina kova ir šaudyti, tai sunkus darbas.

Soldier - ketvirtojo tipo plėtros realių karių, pasirengusių tarnauti ir galinčių dirbti skirtingų tipų ginklų.

Sekantis žingsnis bus vienos iš keturių galimų profesijų pasirinkimas plėtra: virėjo, raganius, kalvio ir inventoriui. Kiekvienas iš jų turi savo privalumus ir trūkumus. Čia taip pat svarbu ne padaryti klaidą, nes, deja, Laukiniai vakarai - šiurkštus vietą ir pakeisti profesiją nebebus įmanoma.

Kelionės - svarbi žaidimo dalis jūs galite judėti tarp skirtingų miestų Laukiniuose Vakaruose. Kiekviename mieste yra apie tuziną skirtingų pastatų, kur galima gauti darbą, padaryti darbą, atsigaivinti ir atsipalaiduoti šaudmenų. Įdomiausias pastatas yra neabejotinai Bažnyčia, nes žaidimo taisyklės labai Draudžiama kalbėti apie tai, kas vyksta šiame pastate. Sužinokite daugiau apie tai galima sau Lankymūsi tik pamaldų.

Taip pat gali atsiskaityti vienu iš miestų ir padėti jam tobulinti, inicijuoti ir dalyvauti pastatų, fortų, siekiant apsaugoti miestą nuo išpuolių ir tapo gyva legenda statybos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more