Žymės

Raganiaus

Alternatyvūs pavadinimai: Raganiaus

Žaidimų Witcher yra kompiuterio vaidmenų žaidimas, sukurtas 2007 m. Šis žaidimas yra grindžiamas garsaus lenkų rašytojo darbą.

Žaidimo veikėjas - tai šauklys, tai Warlock. Jo pagrindinė užduotis yra medžioti monstrus, kurie gyvena savo pasaulyje.

Daugeliu atvejų, įvykių žaidimo plėtra priklausys nuo jūsų pasirinkimo žaidime. Raganiaus žaidimą rezultatas gali būti visiškai kitokia.

Parsisiųsti naują galite iš oficialios svetainės žaidimo, bet tik iš anksto kreipimuisi ir mokestis. Raganiaus žaidimą atsisiųsti gali tik suaugę vartotojai, kaip prie svetainės įveskite savo gimimo datą. Tiems, kurie yra jaunesni nei aštuoniolikos metų amžiaus, prieigą prie svetainės bus uždarytos.

Prieš žaidimą, patikrinkite The Witcher vaizdo. Šis vaizdo apima pagrindinius bruožus žaidimą.

In The Witcher kompiuteris žaidimą jums bus susipažinę su visų simbolių: pirminė, antrinė ir piktadariai.

Pagrindiniai simbolių žaidimą yra taip:

1. Geralt iš Rivia - yra herojus, ragana, kuris prarado atmintį istorijas. Pagrindinis tikslas jam žaidime jūs ieškote, pavogtas relikvijas paveldimas Warlocks. Per nuotykių, jis palaipsniui prisiminti savo gyvenimą.

2. Triss Merigold - talentingas burtininkė, Geralt mergina. Jis priklauso garsiausių šiame žaidime burtininkė.

3. Shani - tai slaugytoja kuris Šventosios Kvinoja šventyklos darbų. Ji yra iš Geraltas draugas. Triss arba Shani gali būti mergina Gerplta.

4. Vėdrynas - tai geriausias draugas Geraltas. Jis yra žinomas kaip mergišius ir plepys, kurie nuolat susilieja į įvairių įbrėžimų. Tačiau jis yra talentingas poetas ir dainius. Išbandymas visų žaidimo personažai yra šventė su buttercups.

5. Zoltan Khiva yra vienas iš geriausių draugų Geraltas. Be to, jis yra vienas iš pagrindinių simbolių iš žaidimo. Jis žino, kad labai gerai ginklą.

In-game The Witcher The Witcher piktadariai

1. Profesorius - tai grupės "Salamander" narys. Jis laikomas dešinėje Yaveda Azara, profesinės Assassin. Trečiame skyriuje jo karalienė valgė frights.

2. Jokūbui Aldersberga yra didysis magistras į Flaming Rose įsakymu. Jis - galingas magas.

3. Azar Yaved - tai yra viena iš pagrindinių piktadariai žaidimas. Jis yra ugnies magas, grupės vadovas, "Salamander" ir nekenčia vandens elementas. Penktajame skyriuje Geralt, jį užmuša.

In-Game Witcher kardai yra skirstomi į kelias klases:

1) Blogas Swords - Swords jį, kuris yra sunku įveikti pagrindinius priešininkus.

2) Witchers kardai - nebrangi paprasti klasės kardai. Vardas daugiausia naudoja Witcher.

3) nėra veiksmingi kardai - silpnas susitvarkyti žalą kardus, bet, matyt, jie yra labai gražus.

4) prieš monstrus - yra sidabro kalavijai, kad kovoja magas kai jis užpuolė monstras.

Questai Raganiaus patenkinti skirtingus sudėtingumo lygius. Didesnė galva į žaidimą, tuo sunkiau bus jums Quest.

Witcher žaidimas, kuris daugelį metų pavergia mėgėjams šio žaidimo stilių. Prisijunk ir gauti jų skaičių su jais mėgautis žaidimą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more