Žymės

Sosto karalystė kare

Alternatyvūs pavadinimai: Karalysčių karas sosto

Game Throne Kingdom at War: Tapk Didžiuoju Valdovu

Žaidimų produktų rinkoje karts nuo karto atsiranda naujų pasiūlymų. Patyręs žaidėjas nesunkiai gali atskirti manekeną nuo įdomios pramogos, o aukštas įvertinimas, kurį demonstruoja žaidimas Kingdom at War, teigia, kad jame yra visos tos savybės, kurias vertina strategijos mėgėjai.

Pirmas dalykas, kuris ypač džiugina virtualius karius, yra galimybė žaisti kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais žaidime Throne Kingdom at War. O kadangi naršyklė yra žaislas, į ją galite patekti per socialinį tinklą.

Valdovo gyvenimas

Prieš jus klasikinis kelių žaidėjų strategijos pavyzdys su fantazijos elementais. Yra priešų ir draugų, taip pat karalystė, kurią reikia plėtoti ir ginti. Viskas prasideda nuo smulkmenų, tačiau pamažu jums perduotos žemės turėtų išsivystyti į stiprią valstybę su galinga armija ir tvaria ekonomika. Aplink yra daug priešų, todėl atakos iš jų pusės bus dažnos. Šiuo tikslu aš esu draugai, tiksliau, draugiškos tautos, su kuriomis reikia kurti aljansus. Kartu lengviau ir patikimiau atremti tų, kurie nepritaria jūsų nuomonei apie gerus kaimyninius santykius, išpuolius.

Susidedantis iš didelės bendraminčių grupės, taip pat tyrinėsite žemę, kovosite su monstrais. Žaisti žaidimą Throne Kingdom at War, bendrauti su tikrais žmonėmis yra ne tik įdomiau, bet ir naudingiau. Jums garantuojama parama ir pagalba išteklių ir karinės pagalbos forma. Paprašykite jų patarimo, bet nepamirškite, kad jie laukia panašių atsakomųjų žingsnių iš jūsų.

Išmintingai, drąsiai kovojame

Jūs atsiduriate spalvingame viduramžių pasaulyje, kuriame nėra modernių technologijų, bet yra magija ir aštrūs peiliukai. Tapti šios realybės dalimi padės „Trone Kingdom at War“ registracijai, kuri nereikalauja sudėtingų manipuliacijų. Kas dar maloniai nustebina:

 • Puiki tūrinė grafika
 • Kalbų pasirinkimas
 • Žaidimo procesas be papildomų pirkinių
 • Daugybė užduočių
 • Galimybė aprūpinti savo herojų savo nuožiūra
 • Prisijunkite ir sukurkite savo užsakymus
 • Pasirinkite kovotojo klasę

Pažiūrėkime, kas atstovaujama pagal klasę:

 • Bight Knights
 • Sužymėtos rodyklės
 • Garsiakalbiai
 • Ieškotojai
 • Garnos kariuomenė
 • kavalerija 1000 20

„Trone Kingdom at War“ personalo dalis, kad būtų galima neatsilikti nuo pažangos. Tai reiškia, kad be karinių kampanijų turėsite nuolat kažką kurti ir tobulinti. Kaip žinia, gyvenvietė buvo gyvybinga, gyventojams reikalingi namai, smuklės, parduotuvės. Kariams reikia kareivinių ir poligonų. O miestui reikėjo sandėlių, kalvių, lentpjūvių, kasyklų. Kasdami anglį, medieną, akmenį ir kitas naudingąsias iškasenas, nepamirškite, kad kuo aukštesnis kasyklų lygis, tuo brangesnės žaliavos jos atneš. Tas pats pasakytina ir apie kitas įmones, kurios išgauna žaliavą arba gamina prekes.

V žaidimų dirbtuvės yra tarpusavyje susijusios, todėl stenkitės laiku ir vienodai atkreipti dėmesį į visas pramonės šakas. Jei namų bus mažai arba jie neatitiks piliečių gyvenimo lygio, nebus kam dirbti, o tai turės įtakos maisto, drabužių ir ginklų stygiui. Nepamirškite siurbti ir karių, siųsdami juos į užduotis. Užduočių pasirinkimas yra puikus, o jūs galite pasirinkti bet kurį, išstudijavę sąlygas ir atlygio dydį. Pasirinkite tuos, kurie atitinka jūsų herojaus išsilyginimo lygį, kad jo jėgų pakaktų kampanijai ir kovai su priešu.

The Game of Throne Kingdoms War nuolat tobulinamas, atsiranda naujų priedų, todėl jums nebus nuobodu. Prisijungę prie žaidėjų tapsite glaudžios jų šeimos dalimi ir netrukus atliksite pirmąją užduotį po nedidelės treniruotės.

Tyrkite mokslą tinkamu būdu, tyrinėkite visada

Akademija yra vienas iš pagrindinių pastatų jūsų karalystėje. Kai tik jį pastatysite, nedelsdami pradėkite tyrimą. Iš pradžių jie kainuoja nedaug ir netrunka juos atrasti. Tačiau kuo daugiau tyrinėjate, tuo naujos technologijos brangesnės, bet ir priedai iš jų yra didesni. Kategorijos: Ekonominė (turi įtakos išgaunamų išteklių kiekiui ir viskam, kas su jais susiję); Karinis (pridėkite puolimą / gynybą puolimo / gynybos metu; premijos kariams ir viskas, kas susiję su jūsų armija); Intelektas (gerina žvalgybos gebėjimus; pagerina greitį, galimybę ir duomenų, kuriuos galite surinkti iš priešo, kiekį); Mokymas (gerina įvairių kategorijų karių rengimo greitį ir kainą); Agresoriai (atrakinkite prieigą prie unikalių monstrų, kurie puola žemyną; galite juos sunaikinti ir gauti prizų; kuo aukštesnis lygis ir Taip pat yra atskiros technologijos, skirtos skirtingiems skirtingų lygių karių tipams.

Dominiono griuvėsiai: kaip praeiti ir ką daryti?

Norėdami patekti į griuvėsius, pakelkite savo rūmus į 10 ar aukštesnį lygį. Už griuvėsių yra senovės Dominion imperijos griuvėsiai, kuriuos turėsite ištirti ir rasti neapsakomus lobius. Pirmiausia eikite į bazinę stovyklą – atidarykite Ekspedicijos būstinę, ji yra netoli jūsų sostinės uosto. Bazinėje stovykloje paruoškite nuotykių ieškotojus, jie leisis į ekspediciją ir tyrinės kadaise buvusios didžiosios imperijos gatves, ieškodami lobių, taip pat kovos su monstrais. Bazinėje stovykloje yra trys pastatai:

 • Nuotykių ieškotojo smuklė – vieta, kur galima išsipūsti ir pakeisti savo išvaizdą
 • Shop of the Dominion – čia galite įsigyti įvairių naudingų daiktų
 • Dominio seminaras yra vieta, kur galite kurti daiktus savo nuotykių ieškotojui (suteikia jums priedą už našumą)

Klaidžiodamas nuotykių ieškotojas savo kelyje susidurs su monstrais – agresoriais ir atskalūnais. Nugalėk juos ir gauk vertingų prizų. Ir jei jie jus pabodo, jau galite sutikti alfa agresorių. Jis labiau patyręs ir užkietėjęs kovotojas, kurį ne taip lengva nugalėti. Surinkite savo valią ir jėgas į kumštį ir pirmyn ieškoti lobio!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more