Žymės

TimeZero

Alternatyvūs pavadinimai: Pusė nulis

Po branduolinio sprogimo žmonija gavo naują atskaitos tašką ir paėmė kitą vystymosi kelią - ne nauja idėja, tačiau jos įgyvendinimas post-apokaliptinio RPG žaidimas TimeZero internete labai įspūdingas. Online žaidimai TimeZero jau gana populiarus internete, dėka puikių grafika, įdomių ieškojimų ir didžiausias galimybes savo personažo išsivystymo.

Norėdami pradėti TimeZero reikalinga registracija. Ofsayte apie žaidimą, pasirinkite atitinkamą parinktį. Perskaičius prologas, paspauskite "Play" ir įveskite savo pobūdį, galiojantį pašto adresu ir slaptažodžiu patvirtinimo vardą. Niuansas - registracija į žaidimą TimeZero siūlo tiesiog pasirinkite savo būsimo herojaus lytį. Be to, priimti taisykles ir sutartį ir paspaudžia "Enter". Palaukite su sąskaitos aktyvavimo laiško, patvirtinkite jį - ir TimeZero registracija internetu jau turite.

Na, dabar galite ateiti į kovą su charakterio kūrimo. Jau šiame etape žaidimas internete TimeZero gerai pati rekomenduoja. Įvairios schemos, kaip sukurti herojaus, vienuolika profesijų padalijimo vaizdą į stovyklas (du iš jų) ir frakcijos (aštuonių), ir labai daug klanų. Taigi, žaisti internete jūs TimeZero vieną iš kariaujančių stovyklų - už gydytojai Kronos arba Black Scorpion. Tačiau, nors jums "ne spindi" būti savo gretose, kodėl - skaitykite toliau. Kiekviena stovykla yra sudarytas iš keturių frakcijų.

Teigiamas "gydytojai" Kronos "pateikiama ši frakcija:

1. "Rangers" - paveldėtų kariškio profesijos statuso, apsaugoti silpnas ir užguitas nuo apiplėšimų ir plėšimus;

2. Geležies Hawks "- talentingų mokslininkų grupė, tikslas yra rasti naujų civilizacijų erdvėje;

3. PsyONIX - speciali grupė žmonių psichologiniais kinetikos (darbas su minties galia)

4. Balta Legionas - armija Didžiosios imperatorius.

Stovykloje neigiamas "Juodasis skorpionas" apima frakcijos

1. Invazija - negailestingas kariai ateiviai iš kitos saulės sistemos;

2. Systeam - robotai ir proto kontrolės jiems, "Sara", linkę visų organinių būtybių naikinimo

3. Nemokama Ūkininkai - nepriklausomi ūkininkams;

4. Moscow Gangsteriai - vietoje "bosota" - vagys, žudikai, looters ir tt

Visi pradedantiesiems pradėti žaisti TimeZero su "inkubatorius", ypatinga vieta, kur Jūs galite pereiti per mokymo muštynes ​​(paspauskite "Rodyti kova") ir rankų - jūs turite šalta, mesti, šaunamųjų ginklų, energetiniai ginklai. Ir, žinoma, gauti pirmąjį darbą. Pasiruošę? Tada pasiimk kuprinė ir eiti - ten už pastato sienų rasite nuostabų, paslaptingą ir žiaurų pasaulį.

Kiekviena artimųjų ieškojimas herojus atneša patirtį, patobulintos parametrai (charakteristikos ir įgūdžių), kad sąrašo sudarymą. Kaip už veiklos rezultatus, dešimt iš jų: patirtis, sveikatos, gyvybingumo, psi-energija, jėga, judrumas, intuicija, ištvermė, kruopštumas, sumanumą. Įgūdžiai šiek tiek daugiau (13) ir vystytis kaip jie naudoja tuos ginklus ar kitus daiktus, medicinos reikmenys ir įranga. Atsižvelgiant į tai, kaip jūs TimeZero žaisti, žinoma, pabandyti juos visus ugdyti.

Atsitiktine ir aukštų svečių, TimeZero internetinis žaidimas, kuriame jūs galite uždirbti (darbas kasyklose), išgauti ir parduoti išteklius sunaikinti monstrus ir mutantai (nutarties jiems čia 16), ir tt ir tt Ir svarbiausia, ką reikia žinoti (arba ne ... jei jus domina intriga - spoileris! ) Žaisti žaidimą internete TimeZero jums tam tikru momentu, ir kai jūsų charakteris bus pakankamai stipri ir lygių jums pageidaujamame lygmenyje numeris, tai yra, kai jūs turite imtis pusių - tapti Healer "Kronos", arba Juodasis skorpionas. Ir tada - jūsų naujas asmeninis etalonas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more