Žymės

Kančia

Alternatyvūs pavadinimai: Kančia

Torment internetu - tai yra masiškai multiplayer online Vaidmenų žaidimas fantazijos stiliaus, kur yra unikali atmosfera viduramžiuose.

Torment internetinis žaidimas nereikalauja įdiegimo iš žaidimo klientui, bet jei norite, galite atsisiųsti ir įdiegti, kad suteiks papildomų galimybių patogiau žaidimą. Kančia gali žaisti bet populiarus naršyklėje.

Iš pradžių internetinis žaidimas Kančia, predlagagaet activationless galimybę žaisti ir nuspręsti patys, verta registrtrovatsya ir žaisti dar kartą, arba ne.

Jei testas patiko žaidimą, tada šalia toliau, mums reikia ne sudėtingų Registruotis kankinti: registracijos laukelyje įveskite būsimo charakterį, slaptažodį, elektroninio pašto, gimimo datą pavadinimą, pasirinkite lytį, įvesti specialų kodą į nurodytą srityje ir visiškas Visa procedūra priėmimas iš susitarimo sąlygų. Registracija Šiame žaidime torment baigtas, jūs galite tęsti žaidimą!

Taigi mes sukūrėme simbolių estosnovne parametrus: patirtis, statistika, įgūdžių, modifikatoriai nekarinių galimybes, pavadinimas ir priklausomybę. Dabar arčiau pažvelgti į visas šias galimybes:

Patirtis - persrnazh jis gaus į muštynes;

Straipsnis - kovoja simbolį, kuris paveiktų visą mūšio eigą. Yra pagrindiniai statistikoje (stiprumo, gyvybingumo, int), ir modelis Straipsnyje (instinktas, Composure, greitumas, Judrumas)

Įgūdžiai - visi jie yra suskirstyti į grupes (Disponavimas ginklais, kovos, skydas, Generalinis plėtros, judumo, medicinos, mokymo, magija)

Modifikavimo - jie veikia herojaus ypatingus kovinius gebėjimus (Crit, vengia, dalyvavimas, refleksija), išskyrus modifikatorius yra antimodifikatory;

Nekarinių parametrai - charakteristikos, kurios neturi tiesioginio poveikio dėl kovos (Valor, Karma, Lygis antraštinę dalį, klano, gimimo vieta, amžiaus ir dar keli)

Pavadinimas - tai priklauso nuo karmos pobūdžio ir narsa greičiu;

Narkomanijos - Žaidėjai sukakusiems penktąjį lygį yra vienas iš keturių polinkius (lengvųjų, tvarka, chaosas, tamsos).

Torment internetinis žaidimas, kuris turi daug skirtingų pastatų, esančių į Macondo mieste. Čia yra trumpas sąrašas iš šių pastatų: Parduotuvė girtauti banko, versija, mūšis citadelė ligoninės, kalvis, prekyvietės, akmens karo Coast.

Pastatuose žaidime iš skirtingų vietų daug, bet svarbiausia iš visų vietų yra - Vykdymo ir erdvės Five Points vieta.

Torment internetinis žaidimas turi gerai išvystytą prekybos sistemą. Yra parduotuvė (kur galite pirkti arba parduoti prekes), rinka (čia galite pateikti savo paraišką dėl prekių pardavimo), Aukcionai ir Pasiūlymai.

Šiame žaidime yra keturių rūšių valiuta. Tai: Thaler (pagrindinė valiuta žaidimo), Solid (galima įsigyti "Real"), Kroon (analoginis solidus, bet skirtumas yra tai, kad jie negali būti perkelti į kitus simbolių) Nortmarki (jie gauti už vykdant užduotis ir traukia referalų).

Siekiant efektyviai žaisti žaidimą internete Kančios žaidimo arsenalą turi labai didelį pasirinkimą daiktų ir ginklų. Štai keletas iš žaidimo dalykų: Apyrankės, Armor, Dubina, durklai, žiedai, ietimis, kardais, avalynė, karoliai, pirštinės, diržai, žiedai, kirviai, šalmai, skydai ir daugiau, o ne mažiau naudingų žaidimų.

Žinoma, kaip ir daugelis kitų žaidimų, yra būtybių, kad galite sutramdyti, ir kuris padės kovoti. Kontrolinių gyvūnų mūšio nebūtina, vien tai, kad sprendimus remiantis padėtimi, ir teikti reikiamą pagalbą. Visi gyvūnai turi savo ypatybes, kurios turi įtakos jų gebėjimui kovoti su jį: gyvenimas šarvai, žalos ir streiko zonoje. Gyvūnų galima įsigyti parduotuvėse, biržoje dėl aukciono arba konkurso būdu.

Žaisti žaidimą internete torment būti per daug įvairių Quest, dėl kurio datą bus suteikta tam tikrus apdovanojimus.

Žaidimas turi galimybę prisijungti prie klano ir guild, arba juos kurti.

Jei žaidimo metu bus keletas žaidimų klausimų, galite paprašyti pagalbos.

Šioje apžvalgoje, duomenys turi ne visi šio žaidimo funkcijų, ten turi daug įdomių funkcijų daug. Atskiria nuo visko tiesiog torment registracija internetu. Taigi, aš tikiuosi, kad žaisti torment nebus nuobodu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more