Žymės

Tormgard

Alternatyvūs pavadinimai: Tormgard

Tormgard internete - tai nemokama naršyklinis žaidimas, kuris yra pilnas nuotykių. Yra laukinių vietų, senovės griuvėsiai ir tamsiai Dungeons, kuriuos reikės įveikti savo priešus, atsižvelgiant jų lobiai! Žaidimo tipas yra pateikiama tam tikros paveikslėlių knygą, kurioje žaidėjas galės sužinoti šį paslaptingą pasaulį, kuris yra pripildytas magijos ir pasakų personažai forma. , ...

Norėdami pradėti Tormgard žaisti, mums reikia ne tik sudėtingą Registruotis Tormgard: reikia įvesti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir e-mail su registracijos laukus. Čia vprintsype padaryti šį žaidimą Tormgard Registruotis galite pradėti pasirinkdami svogo ateities herojus. Iš pradžių reikia pasirinkti grindis ir vienas iš keturių rasių - žmogus, Elf, Dwarf, Half-Orc. Be to, galite pasirinkti savo herojus būsimą profesiją. Pažvelkime į šių profesijų. Taigi:

Vyras - jai buvo tokios profesijos kaip barbarai, Priest, Warrior, Knight Ranger ir Dodger.

Elf - jai buvo tokios profesijos kaip Warrior, Priest, Ranger ir Dodger.

Nykštukas - jai buvo tokios profesijos kaip kunigas ir kariai.

Half-Orc - jai buvo tokios profesijos kaip barbarai, Warrior ir Ranger.

Reikėtų pažymėti, kad internetinis žaidimas Tormgard, galite sukurti kelis simbolius pagal vieną sąskaitą (tai suteikia jums galimybę žaisti skirtingų rasių ir turi skirtingas profesijas).

Į Tormgard žaidimą internete, kiekvienas simbolis turi pagrindines savybes, kaip antai stiprumas, vikrumas, išminties, gyvybės taškų, puolimas ir gynyba. Didėjantis žaidimo šių charakteristikų lygį, pastebėti ihnim galimybes, nes tai priklausys nuo jūsų toliau kovoti galimybes. Be šių savybių, nepamirškite apie rodiklius, pavyzdžiui, dydžio ir kiekio patirtį.

Groti žaidimas Tormgard internetinio pokerio žaidėjas bus stebuklingas ir paslaptingas vietas, kurios yra pilnas pavojų ir nuotykių. Žaidimas vietos Tormgard internete suskirstyti į tris tipus: Miestas, erdvus ir požemius. Kiekviena iš šių vietų turi savo charakteristikas ir tikslus:

Miestas - vieta, kur herojus pradeda savo kelionę į šį žaidimą.

Erdvė - čia jūs turite pereiti per žalios pievos, tamsiai miškų, smirdantis pelkėje ir pavojingų kalno. Čia Jūs galite rasti lobį į Stumble Upon spąstus ar priešai susitikti, plakimas, kuris herojus gausite aukso, patirties ir trofėjus, tada galite parduoti apie į miestą grįžti. Vienas iš šios vietos savybių yra jos saugumas.

Požemiai - yra slaptas vietų, kad negali gauti visą mirtingasis. Čia, be įprastų priešų, gyvename stiprių elito monstras ir viršininkų. Kiekvienas požemis yra mini Quest serijos praėjo, jūsų herojus galės užsiimti pagrindinį bosą šio požemio, virš jūsų pergalė bus dosniai apdovanoti.

Tormgard internetinis žaidimas turi vadinamąjį Atsitiktinis: kova (kovoja su priešų ir monstras), nelaimingų atsitikimų (galimybė patekti į spąstus) ir pasisekė FIND (rasti kiekiu aukso, daug kartų labiau pasirengę už muštynes).

Tormgard internetinis žaidimas turi savo valiutą, auksą ir platiną.

Na, jūs turėsite noro žaisti žaidimą internete Tormgard? Jei taip, tada patikrinkite Tormgard laukia Jūsų!

Ir galiausiai, mes galime pasakyti, kad žaisti Tormgard būti gana įdomus.

Taigi, nereikia gaišti laiko, įrodyti visiems, kad esate geriausi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more