Žymės

Iš viso įtaka

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimo apžvalga Viso įtaka

Iš viso įtaka internetu - yra multiplayer žaidimas stiliaus Postapokaliptika jokių mėnesinių mokesčių.

Sistemos reikalavimai žaidimas yra taip:

Operacinė sistema: Windows XP, Vista, 7

Procesorius su laikrodžiu greitis 1,4 GHz

RAM: 512 MB RAM

Video: 3D aparatūros greitintuvo su 128 MB VRAM

Garso plokštė suderinama su DirectX 9. 0

DirectX 9. 0c

Klaviatūra ir pelė

Internetas

Jei turite kompiuterį, Vista įsitikinkite, kad buvo nustatyti suderinamumą su "Windows XP".

Prisijunkite žaidimo viso įtaka pirmiausia šuolis reikalingas klientas - programa, kuri optimizuoja interneto srauto supaprastina įkėlimo grafika. Kai jūs turite atsisiųsti jį, klientui bus automatiškai atnaujinami, kaip reikia. Atnaujinimus, eiti į viso įtaka registracija internetu, galite gauti naujų funkcijų, elementų, taip pat bus prieinama naujiems sąvartynams. Iš viso įtaka registracija savaime yra labai paprasta - Jums reikia įvesti norimą vardą (vardo pagal kurį bus įtraukti į žaidimą), slaptažodį ir e-mail, kad patvirtintumėte savo sąskaitą.

Po viso įtaka Online žaidimai paragins pasirinkti vieną iš dviejų serverių, dėl kurių žaidimas - Nevada ir Arizona. Tarp serverių skirtumas yra tai, kad šalyje buvo atviras vėliau ir yra mažiau koncentracija patyrusių žaidėjų, kurie netrukus išeiti į naujokas žvaigždės kovose. Tačiau, jei jūs manote, kvalifikacijos pakanka kovoti su patyrusiais kovotojų, pradėti žaisti žaidimą viso įtaka Online serverio Arizona.

Vienoje sąskaitoje, galite sukurti iki penkių žaidėjų. Jums bus pasiūlyta pasirinkti slapyvardį - už personažo lytį ir išvaizdą jūsų kovotojas vardas. Žaidimas prasideda su jumis, kaip komanda bus du atsitiktinai samdinių. Jūs pradedate toje vietoje (ties vietoje) rezervuoti, bet jo pasaulio žemėlapyje, pamatysite daug daugiau vietų. Kiekviena vieta yra su apskrities miestas, ir turi unikalią savybę karo, jos kraštovaizdžio, jos apribojimai padaryti daiktus. Vieta yra:

- Miškas

- Su skirtingų tipų miestų plėtrą

- Vietose, kur mokymo samdinių

- Specialus kalėjimas vieta tiems, kurie pažeidė žaidimo taisykles,

- Pagrindai ir pasienio kontrolės postuose, kad galite užfiksuoti savo klaną.

- Specialūs vietų duobes forma, kur žaidėjas gali išgauti vertingų mineralų.

Iš viso įtaka Online žaidimai yra trijų rūšių personažai:

- Trys šunų veislių

- Žmonės

- Kalnakasių.

Kiekviena iš šių trijų yra savo rūšies ginklų ir šarvai, taip pat kovoti su sistema.

Ginklai žaidime yra rūšių, kaip antai

- Automatinė

- Ribotas

- Mesti

- Sunkusis

- Lengvas

- Melee

- Miner.

Žaisti online žaidimas Bendras įtaką kovos režimu, jums reikės įvesti specialų areną, kurioje yra trijų rūšių kovų:

- Išlikimo

- Nuo sienos iki sienos,

- Komandos mūšis.

Kiekviena kova turi savo charakteristikas ir taktika pergalės juo. Siekiant suvienodinti žaidėjų galimybes, visi mūšiai yra skirstomi į penkis lygio intervalus, susijusius dalyvius su panašių išsivystymo lygį. Tiesiog kai tu žaidi Bendras įtaka, turėsite šešių įgūdžius, atitinkančius šešių tipų ginklų. Pradžioje sukurta įgūdžius 35%, tačiau, kai jūs naudojate ginklą, šis įgūdis didėja, padidina žalą. Iš viso įtaka Online žaidimai naudoja antinakrut sistema ir įgūdžių tobulinimas kiekviename etape turi savo ribas. Įgūdžiai gali būti pagerintas naudojant specialius implantai - ant umelku, sveikata, šarvai, pajėgumai, gamyba. Be to, yra specialių įgūdžių privilegijos (premijos, skirtos tam tikrų įgūdžių), kurie mokėsi už tam tikrą mokestį

- Išlikti

- Sunkusis

- Kibernetika

- Magistro skirtingų mūšio.

Šunims ir kalnakasių taip pat turi savo privilegijos, pavyzdžiui, šunį - gebėjimas atidaryti duris.

Istorija Pasaulio žaidimas prasideda viršų slaptas karinio eksperimento, atlikto JAV 1941. Kaip šio eksperimento rezultatas buvo ištrauka yra nežinoma žemė, ar planeta, arba paralelinėje visatoje, arba nuotolinio kampe žemėje. Šioje srityje parodė sverhneobhodimy žemę XXI amžiuje krištolo ir daug kitų Samdinių išvyko išgauti jį - arba atimti iš kitų. Siekiant ne tik išgyventi, kad ir sėkmingai šiame pasaulyje neturinčia įprastų taisyklių civilizacijos, turi būti suteikta galimybė kovoti su gerai ir pasirinkti komandą skonį.

Iš viso įtaka, siekiant atkurti, pasirodė, jog puikus vadas ir kovotojas žino, no fear!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more