Žymės

Trainz 2012. Jūsų Geležinkelio

Alternatyvūs pavadinimai: Trainz 2012. Jūsų Geležinkelio

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: "Pentium D 3. 4 GHz

RAM: 1 GB

Video: 128 MB

Diske: 16 GB

Trainz 2012. Jūsų Geležinkelio - pilnas modeliavimas traukinių kontrolės visų rūšių ir spalvų, nuo garvežiai ir baigiant šiuolaikinių greitaeigių traukinių. Vienodos, ir net šiek tiek ramina raminančią garso ratų, mirksi ne dekoracijos ir linijos geležinkelis, tempimas iki horizonto, tai ką traukiniu į Trainz simuliatorius 2012. Bet visa tai kelio romantika yra neigiama. Kas yra berniukai ir net kai ne didžiulis geležies traukinių merginos, nenorėjo būti savo kabinoje ir eiti į ilgą kelionę. Traukinys naftos kvapas, Priešingas vėjas, visa tai žaidimas Trainz simuliatorius 2012 negali įgyvendinti. Tačiau visi kiti džiaugsmai ir valdymo funkcijos ilgus traukinius, keleivių ar krovinių vežimo traukinių Trainz 2012

Įgyvendinama aukšto lygio.

Traukinys išvyksta

Į Trainz simuliatorius 2012 viskas neapsiribos tik veikia traukinį, jums bus taikomi rodykles, sankryžomis ir kitų įprastų atributų geležinkelio gyvenime. Jūs išmoksite, kaip greitai ir lengvai suprasti didžiulis siūlių geležinkeliai suprasti, kad tai visos kelių eismo ženklus rūšių, mokytis visus semaforas signalų rūšių. Be Trainz 2012 gali būti valdomas ne vienas, bet keli traukiniai, ir jūs galite gauti kaip vienos iš junginių ar kontroliuoti visą oro vairuotojas. Trainz simuliatorius 2012 žaidimas bus jums nuolat koreguoti laikiną padėtį, nes dėl vienos iš svarbiausių savybių traukiniu tikslumas. Užduotys bus visada priklausys nuo to momento, kai jums reikės šiek tiek laiko pristatyti keleivius ar krovinius, kelias neprarado sudėtingame sampyną geležinkelių. Visiškai modeliavimo režimą, jūsų užduotis bus dar sudėtingesnė, nes tai bus būtina nuolat stebėti greitį, priklausomai nuo apkrovos jūs vežate, kitaip nelaimė būti vengiama. Ir jei jums nuobodu su šiuolaikinių traukinių Trainz 2012. Jūsų Geležinkelio turėti galimybę sėdėti ant klasikinis garo traukiniu ir praleisti jį istoriniais maršrutais.

Redaktorius

Pagrindinis naujovė paskutinė dalis traukinio simuliatorius buvo pažengęs redaktorius, kur jūs galėsite sukurti savo pasaulį. Štai kur kreiptis išskyrus vištas kitą kilometrų būdų galite patikslinti peizažai, sodinti medžius, statyti namus ir keičiant į savo kraštovaizdį. Šis spalvingas ir beveik begalinis savo galimybes dizaineris, turi platų traukinių ir automobilių, ir jūs galėsite rinkti savo svajonių sudėtį ir siųsti jį jums sukūrė patį kelią. Visą žaidimą galerija turi daugiau nei 400 veikiančių padalinių faktinę traukinio įrangą, nuo klasikinių garo vienetų ir baigiant super modernias greitųjų traukinių. Visi modeliai su didelio tikslumo, buvo perkelti į skaitmeninę formą ir jūs galite būti tikri, kad jums bus pateiktas tiksliai automobiliu ar traukiniu, nes jis egzistuoja ar egzistavo, įskaitant net mažiausios detalės.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more