Žymės

Tyrimai evoliucija: Gold Edition

Alternatyvūs pavadinimai: Tyrimai evoliucija: Gold Edition

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: Intel Core ® 2 Duo E6700 ar AMD Athlon64 X2 6000 +

RAM: 2 GB ar daugiau

Vaizdo plokštė: GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3850

Laisva vieta kietajame diske: 4 GB

Bandymai evoliucija: Gold Edition - specialusis leidimas iš populiariausių arkadinis lenktynių motociklais turinčių prieigą prie proto-pučia triukus turto ir šokinėja. Be Gold Edition žaidimo tapo originalus arcade ir dviejų papildymų į jį - Riders of Doom ir skausmas kilmės. Skirtingai konsolės žaidimo versija, kuri buvo išleista daugelyje platformų platformówek metus, tyrimų raida Gold Edition PC versija turi išplėstą sąrašą turimų misijų ir žaidimo režimų.

Gameplay

Bandymai evoliucija aukso leidimas 2013 nekontroliuoja yra sudėtinga ir paprastai atrodo gana paprasta. Žaidimas panašus į seną aštuonių bitų pikselių lenktynes ​​motociklų, bet su daugiau įdomių ir sudėtingų grafikos. Kaip taisyklė, prieš mus bus motociklas, kurį mes matome tik iš vienos kampo - pusę. Pagal motociklo bus kažkas panašaus į trasą, kaip ir, nes mes retai pasitaiko būtent tiesiai, ir daugiausia praleisti laiką šokinėja su didelių Riedulys dėl kitų didelių Riedulys, supasi platformas, statybos, deginimas naftos derikai išsibarsčiusios nuo milžinišką ratą savivarčius ir daug daugiau. Pagrindinis uždavinys, vienijanti visus žaidimo lygius Trials evoliucija: Gold Edition yra intriguojantis kūrinys pereiti per tam tikrą laiką, siekiant laimėti vieną iš trijų medaliais. Būtent, kad žaisti ir kaip juos pasiekti, o pagrindinis skirtumas yra įprasta purvo ir tyrimai evoliucija aukso leidimas gerbėjai linkę pirkti, kad ne trivialus uždavinys. Jei įprastomis rasių, viskas yra paprasta - spauskite ant dujų ir bandyti patekti į posūkius ir judėjimas į priekį ir į priekį tik tada bandymai evoliucija aukso leidimas 2013 visiškai kitoks žaidimas. Čia žaidėjas neturi laiko atsitraukti, pasirengti šuolis, subalansuoti vienu ratu, ir net padaryti riteniski atgal - visi pasiekti tam tikro lygio tikslus.

Rizikos - kilnus

Žaidimas fiksuoja nedelsiant ir visam laikui ir tai nėra proto-pučia grafika arba sudėtingas žaidimo, ir ratai ir adrenalinas, kuris yra ne daugiau nei pakankamai viename žaidime. Su kiekviena nauja lygis tyrimai evoliucija aukso leidimas pc įdėti priešais jus visos naujos užduotys, palaipsniui didinant jų sudėtingumą, verčia ieškoti naujų požiūrių į riziką ir atitinka visas būtinas sąlygas dėl pergalės. Dažnai jums bus laukti netikėtų staigmenų, kai jūs turite pereiti ant motociklo liniją su skaldytų bakas, prarasti kuro arba būti atimta dviračių stabdžiais. Bet tai dar ne viskas, nes šmaikštus kūrėjai gali pakeisti savo dviratį ir daryti keistus objektus, nuo slidžių ir faneros gabalas ir baigiant skraidančia lėkšte.

Internetas

Kita svarbi šiuolaikinių žaidimų, įskaitant tyrimų raidos Gold Edition, kurios paprastai pirkti įdomus ir ekstremalaus sporto entuziastai daug, šį norą pasidalinti ar girtis su kitais gerbėjai žaidimas, kuris naudoja pažangiausias integravimo galimybes internete. Taigi, naudojant specialią paslaugą, galite pridėti žaidimus tiesiogiai užfiksuoti jų atvežimą iš pagrindinio meniu žaidimo YouTube, atsisiųsti arba sukurti savo takelius pasidalinti su kitais gerbėjai lenktynių įdomus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more