Žymės

Three Kingdoms

Alternatyvūs pavadinimai: 3 Karalystė

Three Kingdoms Online - yra nemokama multiplayer online Vaidmenų žaidimas, kuris yra Studijos IT teritorijoje idėja. Three Kingdoms Online žaidimai labai panaši į gerai žinomas ir jau myli visa žaidėjai naršykle Vaidmenų žaidimas Fight Club, bet be mūsų žaidimo panašumų yra keletas esminių skirtumų ir inovacijų pora, kuri keičia žaidimo gražiai.

Prisijunkite žaidimo Three Kingdoms neužima daug laiko ir yra labai paprasta prodeduroy. Jums tereikia įvesti savo žaidimo charakterį, leisti susipažinti su žaidimo ir elektroninio pašto adresas Slaptažodis vardą. Šiuo adresu Jums bus išsiųstas pranešimą elektroniniu paštu, kad registracija baigta Trijų Karalysčių. Žaidimas pats savaime yra naršyklė, tai visiškai nereiklios vashemmu "įrangos". Viskas ko jums reikia - bet kurio kompiuterio su interneto ryšiu ir naršyklės.

Renginiai žaidimo sukasi aplink amžinosios kovos tarp dviejų didžiųjų tautų. Žaidimo akcentas yra tai, kad nėra usurpers ir gynėjus, neigiamų ir teigiamų ženklų padaryti. Ir šitos dvi rasės kovoja už teisę kolonizuoti laisvą neužimtą teritoriją, nuolat skrupulingai jėgas savo priešininkus. Three Kingdoms Online žaidimai, remiantis ideologija priėmė atmesti "juoda ir balta" bendradarbiavimo čia visi žaidėjai yra lygūs ir gali taip sklandžiai, kaip kilnių darbų, ir nėra labai daug.

Kitas įdomus bruožas yra tai, kad žaidimas Three Kingdoms Online pradžių sumanyta kaip naršyklę, gali pasigirti lengvas žaidimo klientą, kuris visada galima atsisiųsti tiesiai iš oficialios svetainės žaidime. Tai turėtų užtikrinti, kad bet kokius su jūsų naršyklėje problemų atveju, jūs visada galėtų patekti į žaidimą.

Mūšis sistema žaidime yra ėjimais pagrįstas, kaip visada. Visa tai yra į savo charakterį arsenalą nuo pat pradžių - vos keletas smūgių ir burtai pora, bet su kiekviena padidinti savo lygį savo stebuklinga knyga ir papildys pažinimo didės, ir jūsų personažas sužinoti daugiau kovos metodus. Tiesą sakant, tik pats su savo garderobą ir arsenalą. Jūs pradedate su mažai arba jokio nieko, bet žaidimo praleidus tam tikrą laiką, jūs turite pakankamą kiekį Žaidimų įrenginiai ir kieto arsenalą. Ir viskas, ką reikia padaryti - sunaikinti iš kraugeriškas monstras pora. Žaisti online žaidimas Three Kingdoms būtinai įtikti visiems, nes kova gerbėjų ir žinovų įdomių istorijų ir paslaptingas istorijas.

Be Trijų Karalysčių žaidime bus įdomu gerbėjai questus tik todėl, kad žaidimas yra tikras aukso kasyklos tiems, kurie mėgsta atlikti žaidimo užduotis. Nauda iš įvairovės ir kitimo sudėtingumo yra labai didelis, todėl nuobodu tikrai neturite. Tiesą sakant, be karinių veiksmų, visada galite ką nors sielai. Tarp aršios kruvinų mūšių galite pradėti rinkti ir apdoroti išteklių zalevareniem ar net kalant ginklų ir šaudmenų. Jei nuspręsite, kad auksakalys profesiją, galite saugiai pasikliauti patikimais pribyi. Iš esmės, yra daugiau paprasta profesija, pavyzdžiui, žvejyba. Įvykdęs miesto ribų, jums reikės visada ausis ūmiems, nes jūs tikrai lauks negailestingas ir baisius monstrus, ir sutinka, kad kova su rimtu priešu naudojant masalą arba pasiimti darbuotojas - ne pati geriausia idėja. Play Three Kingdoms bus daug įdomiau, jei jums prisijungti prie savo kolegų bendražygius. Žaidimas yra labai įdomus būdas - medžioklė. Taigi, gauti iki tam tikros srities žemėlapyje, jums pamatyti visą dalyvaujančiųjų savo monstras ir oponentų pasirinkti, kad sugeba. Jei nenorite kovoti, tada jūs visada galite posobirat įvairių ingredientų savo potions ir potions.

Taigi, jei esate pavargę nuo kasdienybės biure monotonijos, jei jūs vis dar dega viduje troškimas keliauti ir ieškoti nuotykių, tada šis žaidimas jums patinka ir leidžia pajusti žaidimo malonumą. Užsiregistruoti ir įrodyti, kad mes verti nešioti iš geriausių titulą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more