Žymės

Universalūs Monstrai internete

Alternatyvūs pavadinimai: Universalūs Monstrai internete

Universal Monstrai Prisijungę - dinamiškas naršyklinis žaidimas sukurtas su mob, kur vairavimo bauginantis monstras iš mėgstamiausių filmų žaidėjų taikyti savo strateginius įgūdžius stiliaus. Kalbėdamas kaip vieną iš baisių simbolių, jūs turite galimybę iki galo įgyvendinti savo ambicingus planus. Jūs, atrodo, reikia lašinti į pabaisą, kuri labiausiai sužavėjo savo skonį, ir kontroliuoti savo veiksmus. Kartu su komanda turite visas galimybes kilti į žvaigždes, patirti apakinti pergalių įdomus prieš kitus žaidėjus, sunaikinti neribotą skaičių scurrying per zombis gatvėse, dosniai išsaugoti grožį nelaimės, tik baigti su didinga šypsena, juos iš karštų padėkos žodžius. Dabar Jūs galite dalyvauti uždarame beta testą, ir netrukus Universal Monstrai Prisijungę žaidimas bus gauti oficialaus išleidimo. Jungtinis produktas visų žinomų bendrovių Bigpoint ir Universal Nuotraukos pasigirti gražių 3D grafika, puikūs mechanikai judėjimo, kokybės garsą, įspūdingų specialiųjų efektų ir, žinoma, apie prieinamumą kaip pavyzdį nemokamai - iki - žaisti .

Prisijungti žaidime Universal Monstrai Prisijungę gaus kvietimą į įdomių kovų pasaulyje realiu laiku. Kadangi žaidimas yra sukurtas pritraukti daug vartotojų, sistemos reikalavimai nebus jums šokiruojantis kliūtis Reinkarnacija "siaubo". Pagrindinis moderni naršyklė ir interneto ryšys, ir jūs galite Universal Monstrai Prisijungę žaisti net minimalus kompiuterio konfigūraciją. Malonumas ir supaprastinti sukurti paskyrą procesą. Universal Monstrai Prisijungę patikrinimas - tai užpildyti laukus, pavyzdžiui, vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresą, gimimo data. Prenumeruoti naujienas priėmimo ir patvirtinantis, laikantis taisyklių, jums toli su juo. Turės tik laukti atitinkamą raidę, maloniai kviečia Jus į fantastišką gyvenamąją vietą.

Žaisti Universal Monstrai Prisijungę Jūs galite taip pat tokius simbolius: Wolfman, Drakula, Frankenšteinas, žmogaus Vilkolakis, iš Juodosios lagūnos ir daugelis kitų mobas. Susipažinęs charakterio tipai? Žinoma! Galų gale, kol jie uždėtinį prieš mus istorijas geriausi siaubo filmų. Tik tada galima tik stebėti, kaip įvykiai atsiskleis, ir dabar turi teisę pateikti savo pakeitimus, stipriai įtakoti sklypo plėtrai. Aplankykite odos mėginį ir parodyti kitiems, kad gebėjimas - gerai, nėra tai patraukliausia profesija, galite smagiai savo laisvalaikį?

Jūs užkietėjęs kova už išlikimą, susirėmimai su įvairių piktųjų dvasių, kruviną konkuruoja su kitais žaidėjais. Būtų geriau, jei kartu su jo bendražygiai. Pabandykite surasti būdą, kaip susirasti draugų ir bauginantis gyventojus prisijungti prie jų pastangas. Priešingu atveju jums bus idealus taikinys sunaikinimui ir negali trukti ilgai. Jausmas paramą, o ne baisu eiti į areną ir bando užfiksuoti priešo bazę. Per mūšį, bandykite sunaikinti kiek įmanoma daugiau pretendentų. Galų gale, jei jų bazinio stendo, rezultatas bus tiekiama kovoti aukų skaičiaus iš abiejų pusių. Kova "komandą komandą" yra toks: 5 žaidėjai iš abiejų komandų eiti vienas prieš kitą, mirę pakeičiami naujais rinkos dalyviais ir pasibaigus nustatytam laikui viskas nurims. Jei buvo aktyvus ir gali sunaikinti daugiau kovotojų už priešas sugebėjo tai padaryti - esate laimėtojas! Internetinis žaidimas Universal Monstrai laikosi principo "nugalėtojas visiems." Tai reiškia, kad jums bus suteikta galimybė ne tik grįžti į tvirtovės grožio komanda, bet ir vykdyti reidus į priešo teritoriją. Be sukauptų patirties, nes siurbimo herojus eina tiesiai kovoti. Gražus ir ką reikėtų apdovanoti sidabro. Iš tiesų, be žaidimo valiuta negali padaryti. Taigi, pirmyn! Viskas yra jūsų rankose!

Ilgiau tu žaidi Universal Monstrai Prisijungę Kuo didesnis tavo lygis. Charakterio vystymąsi žada atverti naujas galimybes, o jos sugebėjimas palaipsniui gerinti. Matyt priklausomybę grywalność daugiau, ir jūs nenorite atitrūkti nuo jo. Šaušalīgs akyse bus pagaminti Jums nepamirštamų įspūdžių! Mes tikimės, kad jūs tapsite aistringas gerbėjas gražus žaidimas ir jūsų atsiliepimai bus nieko, bet teigiamas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more