Žymės

Negirdėtą herojai

Alternatyvūs pavadinimai: Negirdėtą herojai

Negirdėtą herojai - Online nemokama multiplayer vaidmenų žaidimas fantazijos stiliaus su unikalia grafika.

Negirdėtą herojai Online žaidimai daro šiuos minimalius sistemos reikalavimus kompiuteris grotuvas

1. Prisijungimas prie interneto.

2. JavaScript gali naršyklės technologiją Flash.

3. Esamos versijos Flash Player buvimas.

4. Rodyti rezoliucija 1024 x 768 pikselių arba didesnės.

Žaidimo kūrėjai nerekomenduoja žaisti šį žaidimą per Internet Explorer, Opera.

Registruotis negirdėtą herojai žaidime yra labai greitai - jums tereikia įvesti savo elektroninio pašto adresą ir ir priimti vartotojo sutikimą. Išsamesnę informaciją apie negirdėtą herojai registracija internetu bus išsiųstas į elektroninio pašto dėžutę adresu. Registruotis negirdėtą herojai nėra būtina, jei turite savo puslapį socialinių tinklų, tokių kaip VKontakte "ir" Facebook - galite prisijungti į žaidimą, naudojant jūsų sąskaitą.

Negirdėtą herojai internetinis žaidimas yra unikalus grafika, primena komiksus. Tačiau tai nereiškia, kad pasaulis artanga labai aukštos kokybės, suprojektuotas ir turi platų vietose - nuo laisvosios uostamiestyje, į urvus ir požemius.

Kai pradėsite žaisti internete negirdėtą herojai, jūsų charakteris gali priklausyti vienai iš keturių klasių:

• karys

• dvasininkas

• "Ranger

• magas

Tačiau tik nuo jūsų priklauso, kokių įgūdžių jums bus sukurti savo charakterį. Negirdėtą herojai internetinis žaidimas turi ypatingą funkciją - kortų rinkinys, kuris jums patiks. Tai priklauso nuo jų savo įrankius, ginklus, charakteris klasės. Jei jums nepatinka kažkas, jūs visada galite įsigyti arba laimėti mūšį naują kortelę ir pradėti veikti gana skirtingai.

Mūšio sistema yra ėjimais pagrįstas žaidimas. Galite kovoti tiek scenoje ir atlikti įvairias užduotis. Be to, labiausiai pavojingų ir gudrus monstrai gali koordinuoti savo veiksmus ir gali pulti jus visai grupei. Mūšio yra skirtingi ir turi skirtingas charakteristikas, pavyzdžiui, kliūtys, kalbant apie jėgą, kuri suteikia charakterį energetiškai įėjimo - išėjimo. Galite vaikščioti, musė, šuolis, ataka ir naudoti savo įgūdžius.

Kai žaidi žaidimą internete negirdėtą herojai, tada jums bus laukti, įvairias užduotis, kad jums duos

• Draugų Power

• plieno Legionas

Šios dvi organizacijos yra nežinantiems magai ir kariai atitinkamai. Jūs ne iš karto suteikti darbą trofėjus kad bus kai unikalus dalykas. Pirmiausia jums reikia uždirbti tam tikrą reputaciją. Jei darai darbą už įgaliojimų ratą, kad jūsų reputacija patirs plieno Legioną ir atvirkščiai.

Jūsų charakteris turės specialių akinių šlovę, kuri priklauso nuo žmonių pasaulio santykis. Iki pavadinimo pobūdis, taip pat galite gauti daugiau ir epitetų, kaip antai Didžiosios mugė, Zhetvoprinosyaschy ar Bezisvesny, Humble. Iš pavadinimo pobūdis priklausys ir jo galimybes - prisijungti prie klano, dalyvauti kovoje arenoje.

Jei esate negirdėtą herojai žaisti, tada paleisti į ekonominę sistemą. Pirma, visi žaidimo ištekliai yra baigtinis, ir žaidėjai turi juos atnaujinti. Antra, rinkos jums kyla įvairių variantų kainas, dempingo ir kitų sutrikimų. Trečia, galite sukurti unikalius ginklus ir juos parduoti.

Galite sukurti prekybos kelią tarp pasaulio miestų, nes prekyba su klanų naudoti ekonomikos plėtrą ir atakų kitus miestus.

Play negirdėtą herojai įdomi, nes ji priklauso tik nuo jūsų veiksmus ir požiūrį į savo kitų simbolių, galite kurti, bet neapsiriboja tik vienoje plėtrai, taip pat tiesiog mėgautis žaidimu.

Sistemos charakterio vystymąsi žaidimo - bezurovnevaya, taip pat žaidime nėra rasių ir šalių konfliktas, ir tik nuo jūsų priklauso, su kuo kovoti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more