Žymės

Urban Rivals

Alternatyvūs pavadinimai: Urban Rivals

Urban Rivals lankosi - tai nemokamas internetinis naršyklinis žaidimas, kuris suburia žaidėjus iš viso pasaulio. Online žaidimai Urban Rivals priklauso kortų žaidimai kategorijoje, ir jis yra pagamintas iš komiksų, kur visi įvykiai, kurie vyksta žaidimas didmiestyje Clintas Miestas, kuris yra nuolat palaikomas priešo klano kovų tarp frakcijų ir kontroliuoti visą miestą. Stilius Žaisti Urban Rivals internete galima su bet kokia naršykle (Internet Explorer 6 nerekomenduojama! ) Ir įdiegti žaidimo klientą - nereikia! Užsiregistruoti ir pradėti žaidimą ...

Registruotis Urban Rivals: Jei turite sąskaitą "Facebook", galite prisijungti prie žaidimo, naudojant šią sąskaitą, o ne registracija svetainėje. Jei neturite, tada paspauskite mygtuką "Registruotis ir žaisti" lange, kuris atsidaro, galite pasirinkti savo pirmąsias kovinių deniuose stilius: Brute Force (neleiskite priešininkas neturi galimybės), Mažoji mirtis (spausdinti priešininkas pats su savo maišą gudrybės ) Priežiūra (nuolat kontroliuoti situaciją ir veikti gynybą). Kitas, pasirinkite šalį, įveskite į atitinkamus laukelius elektroninio pašto vartotojo vardą, slaptažodį ir nurodytas kodas. Jei norite gauti naujienas iš Urban Rivals, padėkite varnelę "Taip" arba "Ne". Tada priimti susitarimą su žaidimo taisyklėmis ir paspauskite mygtuką "Registruotis ir žaisti." Tuo šis, prisijungti prie žaidimo Urban Rivals yra baigtas, jūs pasiruošę žaisti!

Šiuo ryškus ir spalvingas žaidimas, jums bus susitikti su jaunais žmonėmis ir sumažino neformalus su agresyviais mutantų veislės, narsus policijos ir smurtinių gangsteriai, kaip ir daugelis kitų ne mažiau spalvinga simbolių ...

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums gauti savo pirmąjį darbą - misija, įvairių rūšių ir lygių sudėtingumo. Vykdyti misijas uždirbti taškų ir prizų ...

Pradedant žaidimą, jūs suteiktas aštuonių korteles su tam tikrų simbolių, kurie priklauso skirtingų klanų. Tuo pat metu dalyvauti kortelės mūšio gali tik keturios kortelės. Kiekviena korta turi savo ypatingų savybių: stiprumo ir žala (pagrindinis), Gebėjimas ir Apdovanojimai (nepilnametis).

Tuo mūšio pradžioje kiekvienas žaidėjas pasirenka vieną iš savo denio vieną kortelę ir meta jį į mūšį. Turėkite omenyje, kad žaidėjas, kuris bus pasirinkti kortelę antroje kovoje, turi tą privalumą, kad jis jau bus matyti jūsų priešininkas žemėlapį ir galės mesti į mūšio stipresnės kortelę. Norint sėkmingai kovoti su į miesto konkurentų internete žaidimas, kiekvienas dalyvis turi teisingai pasirinkti komandą, turintis kortų-simbolių denio formą. Urban Rivals internetinis žaidimas suteikia galimybę įsigyti vadinamuosius kolekcines kortelės simbolių (jų skaičius apie 50). Su šių korteles, tai bus lengviau laimėti kovas, bet gauti šie ženklai nebus lengva, todėl jums reikės įtempti. URBAN konkurentų dalyvavo daugiau nei 600 skirtingų charakterių, kurie turi savo charakterį ir gebėjimus, kad jūs galite sukurti ir įgyti naujų.

Visi žaidimo simbolius vienija klanų, kurie šiuo metu į žaidimą - 22 (detali istorija iš šių klanų galima rasti komiksų, kuriuos galima rasti svetainėje).

Play online žaidimas Urban Rivals gali būti keliomis žaidimo režimų. Pavyzdžiui, kaip antai: Dienos turnyrai, ELO, Survivor, Deathmatch. , ...

Pradiniame etape, jums kovoti su kitais žaidėjais savo lygį (ty ne kompleksas). Tada, kaip žaidimas progresuoja, jums bus palaipsniui pereiti prie sudėtingesnių lygių (kur jūs turite atidžiai pasirinkti taktika kovoti). Ekstremalios lygiai bus pasiekę aukštą kartelę žaidimo (jau yra griežtesnės taisyklės).

Dėl atlikti kovų URBAN konkurentų, jums žaisti pinigus (Clintz) ir patirties. Uždirbtus pinigus galima išleisti naujų simbolių pirkti. VIP-parduotuvė "Boutique", galite įsigyti elito kortelės simbolių, bet už realius pinigus.

URBAN konkurentų žaisti, galite intensyvinti kovos sugebėjimus savo korteles per specialios tabletės - Pillz (pvz. tabletė pagerina kovinį pajėgumą simbolių kortele 2 kartus). Tuo mūšio pradžioje, gausite 12 Pillz (kuri galite platinti savo valia tarp jo kovotojai 4) ir 12 gyvenime. Pagrindinis tikslas mūšį - imtis kuo daugiau gyvybių nuo priešų. Kas gyvena ten bus daugiau, yra nugalėtojas!

Play Urban Rivals gali būti viena iš esamo gildija arba sukurti savo ...

Apskritai, žaidimas yra labai įdomus, jūs galite apibūdinti jos ilgas, tai geriau žaisti bent vieną kartą. Taigi, Urban Rivals patikrinkite laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more