Žymės

Valheimas

Alternatyvūs pavadinimai:

Valheim tikrai vertas dėmesio žaidimas. Tai RPG, bet taip pat vienas geriausių atviro pasaulio išgyvenimo simsų. Šiame žaidime žaidėjų laukia graži klasikinio stiliaus grafika ir labai geras garso akompanimentas. Be to, žaidimas yra bendradarbiaujantis, jį galite žaisti tiek savarankiškai, tiek su draugais. Co-op režimu gali prisijungti iki 10 žaidėjų.

Prieš žaisdami Valheim susipažinsite su Skandinavijos epu. Jums bus pasakyta, kad po mūšio aukščiausiasis dievas Odinas pasiuntė smurtinius kalinius į dešimtąjį pasaulį, vadinamą Valheimu. Po to jis nukirto Yggdrasil šakas, jungiančias šį pasaulį su kitais pasauliais. Tačiau po kurio laiko Odinas sužinojo, kad belaisviai išgyveno ir planavo blogį prieš kitus pasaulius. Tada Odinas pasiuntė karių sielas iš Mitgardo į Valheimą, kad sužlugdytų šiuos planus.

Žaidimo eigoje būsite kaip tik toks karys. Milžiniškas varnas nuves jus į patį centrą ir iš ten turite pradėti kelionę po Valheimo žemes.

Šiame žaidime žemių nėra tiek mažai, per kelias valandas jo neįveiksi.

Jūs aplankysite:

  • Pievos
  • Juodasis miškas
  • Pelkės
  • Kalnai
  • Plains

Ir tai tik dalis sąrašo. Tačiau pirmiausia suraskite medžiagas ginklams ir įrankiams.

Norėdami pereiti į kitą vietą, turite rasti ir nugalėti dabartinės vietos bosą. Kartais sunku įveikti, bet kartais tiesiog sunku rasti. Nugalėję bosą gauname jo trofėjų ir pakabiname ant kabliuko gyvenvietėje.

Praeidami ne tik renkate išteklius, kad sukurtumėte sau ginklus ir šarvus, bet ir aprūpintumėte savo gyvenvietę. Jūs tuo neapsiribojate, galite kuriam laikui pamiršti istorijos kampaniją ir pradėti kurti, atkurti, pavyzdžiui, miestelį iš kito žaidimo. Tai panašu į „Minecraft“. Statyti įdomu, statant net atsižvelgiama į fizikos dėsnius. Būtina teisingai apskaičiuoti pastato svorį ir reikiamą atramų galią, kitaip viskas sugrius. Išgaunant išteklius verta būti atsargiems, nesunkiai galite būti net prikaltas prie medžio.

Statyba, gyvenvietės kūrimas neribojamas. Įveisk sodą, įveisk sodą. Auginkite bites ar net paimkite šunį ir katę.

Visą šitą buitį reikia saugoti, būtina laiku viską atitverti sienomis, antraip į šviesą nuklydęs trolis Jūsų ir kitų kaimo gyventojų tikrai neįtiks.

Statybai reikės medžiagų. Galėsite naudotis valtimis, kad pristatytumėte viską, ko jums reikia. Žaidimo pradžioje tai bus paprastas plaustas, tačiau laikui bėgant bus galima pastatyti ilgalaivį. Tačiau viskas nėra taip paprasta, tai nėra motorinė valtis ir jūs turėsite išmokti naudotis bure, atsižvelgiant į tai, kad vėjas ne visada yra palankus.

Maistas vaidina neįprastą vaidmenį žaidime. Jums negresia mirtis, bet maistas suteikia jums malonumą, o skirtingų rūšių maistas turi skirtingą poveikį.

Kovos sistema taip pat neatima kūrėjų dėmesio, viskas yra labai tikroviška. Įvairūs priešai gali turėti silpnumą tam tikroms ginklų rūšims, į tai geriausia atsižvelgti, ypač boso mūšiuose.

Valheim atsisiųsti nemokamai iš PC, deja, jis neveiks. Tačiau šį žaidimą galite įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar ir įsitikinkite, kad tai vienas geriausių šio žanro žaidimų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more