Žymės

Kintamas Pasaulio

Alternatyvūs pavadinimai: Perėjimas Pasaulio

Rodiklis World Online - multiplayer žaidimas į futuristinis karinės strategijos stiliumi.

Online žaidimai Kintamas Pasaulio nenustato konkrečios sistemos reikalavimus į savo kompiuterį, net turimų mobiliųjų telefonų ir išmaniųjų telefonų, tačiau problemų gali kilti, kai jūs pradedate žaidimą naršyklėje Opera Mini (interneto naršyklė mobiliesiems įrenginiams).

Prisijunkite žaidimo Variable pasaulyje yra gana paprasta - jums reikia įvesti norimą slapyvardį, slaptažodį, elektroninio pašto adresą ir pasirinkite norimą kalbą. Kintamas Pasaulio pat siūlome internetinę registracijos jums bus automatiškai užregistruoti į žaidimų forume su tuo pačiu slapyvardžiu, kaip ir žaidime.

Į žaidimą jums reikės ištirti nežinomą planetą, ir gauti išteklius naudojant duomenų bazes. Kintamas Pasaulio internetinis žaidimas turi keturis išteklių

- Metalo (gamina robotas miner)

- Alyvos (nafta gamina robotą)

- Kvarcas (kvarcas surinkėjas)

- Uranas (urano kasybos robotas).

Visi robotai padaryti savo robotas surinkėjas. Kai žaidi žaidimą internete Kintamas Pasaulio, tada jūs turėsite galimybę sukurti robotai jų poreikius, ir, jei reikia, jas pakeisti. Be to, jūs patys gamins ginklus ir šarvus, jį apsaugoti, būtent:

- Kinetic ginklai (ir metalo šarvai)

- Lazeriniai ginklai (atspindintys šarvai)

Plazminis ginklas (energijos šarvai).

Ginklai ir šarvai jums reikia, kaip kiti žaidėjai stengsis užfiksuoti savo bazę ir pasirinkti savo išteklius. Siekiant sėkmingai gintis ir pulti, žaidimas Kintamas Pasaulio internete suteikia jums galimybę plėtoti savo taktika daro visus tris raundus kovos. Ši taktika tada galite skambinti ir sutaupyti retkarčiais ją sėkmingai naudoti, o ne jį sukurti iš naujo.

Galėsite pasirinkti iš trijų tipų atakų priešo bazes

- Teigiamo

- Pareigos

- Pakreipimas.

Capture leidžia jums imtis visų nuo okupacijos bazę pelną - tik 40%, o pakrypimą siekiama perkelti priešo bazę per kelias ląsteles su atmetimo galimybė. Visi prizai, kuriuos gaunate iš sėkmingo išpuolio atveju yra konvertuojami į pinigus.

Kad net šansų kovų bazę gali pulti tik vieną kariuomenę, kurioje, beje, yra ant gynybinių vienetų svorio limitas.

Žaisti Variable World Online gerai, kad suteikti eilėje savo duomenų bazių, galite atsijungti, o jūsų duomenų bazėje bus sunku dirbti. Žaidimo pradžioje jums bus suteikta tris bazes, ir didėjant jūsų lygis pakils ir gebėjimas kontroliuoti didesnį skaičių bazių.

Sėkmingiau žaidime jums reikės sukurti priemones, pavyzdžiui,

- Unit ekonomika (mokslas, technologijos, rinka)

- Blokuoti dizainas (blokuoti stiprumo skaičiavimas, projektavimas ginklus ir šarvus)

- Transporto blokas

- Blokuoti geologija.

Didėjant plėtrą kiekvieno bloko nuo lygio, kai tu žaidi kintamojo pasaulyje, ar jūs gaunate galimybę uždirbti daugiau, arba galimybę kurti geresnius robotus, ar, sparčiai gaminti daugiau išteklių, atitinkamai.

Planetose, kur jums vairuoti išteklių gavyba, yra daug įvairių kraštovaizdžių - upių, kalnų, dykumų, miškų, miestų, kuriame galite sužinoti konkrečios rūšies ištekliais ar dizaino blokai pigesnės kainos.

Jūs pradedate žaidimą specialioje zonoje pradedantiesiems, kur niekas negali atimti savo bazę. Kaip greitai, kaip jūs manote, galėtų visapusiškai atlikti Variable pasaulyje, prisijungti prie Aljanso - iki 20 žaidėjų, kurie palaiko vienas kitą sąjungą.

Rodiklis Pasaulio Registruotis tiekiamas trijų serverių planetų

- Sirijus

- Vega-1

- Antares.

Perėjimas Pasaulio atvers tolimą planetą, jums kapitonas robotų ir sukurti savo taktiką kovos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more