Žymės

Vikingų klano karas

Alternatyvūs pavadinimai: Vikingų klanų karas

Vikingų klanų karo žaidimas kompiuteryje eik savo kelią, karys

Plarium reguliariai džiugina MMO strategijų gerbėjus naujais žaidimų produktais. „Vikingų klanų karas“ kilo 2015 m. , o nuo to laiko tik reguliarūs atnaujinimai kelia populiarumo juostą. Žaidimas buvo sukurtas kaip mobilioji programa, kurioje žaidėjai iš viso pasaulio galėjo susivienyti vikingų klanuose ir pasisakyti priešų atžvilgiu.

Siūlomas sklypas yra labai dinamiškas ir įvairus. Taip pat reikėtų pasakyti, kad „Vikingų klanų karą“ galite nemokamai atsisiųsti į savo kompiuterį, taip pat galite sukurti savo istoriją. Tačiau kartu su tuo yra numatomas ir finansinis komponentas, kai yra išteklių, daiktų ir siurblinių, kad būtų galima pagreitinti reklamą ir plėtrą. Pajamų gavimas yra tarsi nemokamų žaidimų sistema, tačiau pasiūlymas investuoti tikrus pinigus gali būti išjungtas nustatymuose.

Pagrindinė žaidėjų užduotis - užimti galios vietą, esančią bet kurios karalystės centrinėje dalyje. Tai įmanoma tik kaip jūsų klano dalis.

Klano vadas, kuriam pavyko tai padaryti, tampa karalystės karaliumi su užimtąja Galios vieta ir gali bet kuriam iš pavaldinių paskirti vieną iš 16 numatytų titulų. Tapęs naujo rango savininku, žaidėjas patiria visą savo įtaką - tiek teigiamą, tiek neigiamą.

Būdingos žaidimo ypatybės

Kita svarbi detalė nuo 2017 m. Buvo galimybė savo kompiuteryje atsisiųsti „Vikingų klanų karą“. Tokiu atveju scenarijus ir užduotys išlieka tos pačios:

  • Kurkite ir tobulinkite klanus
  • Sukurkite savo miestą, pastatydami reikiamas patalpas Ištekliai (maistas, mineralai, mediena, metalas) išgauti Kaupkite žaidimo valiutą (sidabrą ir auksą)
  • Nurodykite pagrindinio veikėjo
  • Dalyvauk mūšiuose
  • Pasiekite pagrindinį tikslą

žaidėjų tampa siūlais ir klanais kartu su iki 100 narių. Kiekvienas iš jų turi unikalią heraldiką, šūkį, pavadinimą ir hierarchiją:

  • vadas
  • Vyresnieji
  • generolai
  • „Warriors“
  • įprasta

vikingų žaidimų klano karas vienija žmones iš viso pasaulio ir susideda iš įvairių karalysčių, kuriose gyvena 45 000 žaidėjų. Kiekvienas iš jų kuria savo miestą, kad tada galėtų laisvai judėti savo gimtosios karalystės teritorijoje. Net leidžiama asmeninę gyvenvietę perkelti į kitą karalystę, bet tik vieną kartą, todėl gerai pagalvokite prieš lemtingą žingsnį.

Šiek tiek apie kautynes

Visi žino, kokie sunkūs yra vikingai, visą savo sąmoningą gyvenimą praleidžiantys užkariavimuose. Tam ir skirtas žaidimas „Vikingų klanų karas“, nors neatmetama svarbi ekonominė dalis.

Čia kovoja visi klanai ir karalystės. Dalyvaudami „klanų mūšyje“, arenoje dalyvauja grupių atstovai iš skirtingų karalysčių, norėdami išmatuoti jėgą ir įgūdžius. Mūšio baigtis priklauso nuo to, ar gerai jūsų kariai bus pumpuojami. Laimėtojas visą savaitę apdovanojamas premijomis, o naujos žinios įgauna pagreitį, o statybų lygis ir citadelės išteklių plėtra paspartinami 10 proc.

Be to,

žaidimų „Vikingų karas“ rengia didžiulius karališkus turnyrus. Karalystės atsitiktinai suporuojamos ir prasideda kova. Laimėtojas gauna Dievų kasyklos auksą, kuriame tauriojo metalo gavyba yra dešimt kartų didesnė nei klasikinėse aukso kasyklose.

Kitas vikingų klanų karo žaidimas klane leidžia jums sukurti puolimo kariuomenę pulti priešo miestus. Kaip savitarpio pagalbą, žaidėjai gali keistis ištekliais, naudingomis žiniomis ir įgūdžiais, kurie sudaro tvirtus aljansus tarp klanų, draugiškų vienas kitam.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more