Žymės

Virtonomics

Alternatyvūs pavadinimai: Virtonomica

Virtonomics internetu - unikalus nemokamas naršyklinis multiplayer online žaidimas formatas, kurių įgyvendinimas neturi jokių analogų internete. Apskritai, interneto žaidimai Virtonomics - didelio masto ekonomikos simuliatorius. Per šį žaidimą internete bendrauti ir bendrauti vieni su kitais milijonais narių visame pasaulyje.

Prisijungti žaidime Virtonomics nepriima ilgio ir yra tik būtinas reikalavimas tam, kad pradėti žaisti žaidimą Virtonomics internete. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės nuspręsti dėl virtualios šalies, kurioje jūs žaidžiate ir įveskite savo elektroninio pašto adresą. Tiesą sakant, po to, kai atvyko į e-mail pranešimą, kad registracija Virtonomics yra baigtas, jūs galite saugiai pradėti žaidimą. Pasirenkant šalį turi būti elgiamasi labai atsargiai, nes jis taps jūsų virtualus namo į žaidimų pasaulį.

Virtonomics internetinis žaidimas tai ne pretenzingas geografinius ar amžiaus ir socialinių veiksnių igrakov ir žaisti gali būti kiekvienas, kuris myli ne tik įdomus, bet ji daro žaidimą pervardinimo bashers, viltį.

Apskritai, žaidimas klientas - svetainė, aplink kurią sukasi visas žaidimo. Tai visi vietiniai gyventojai gyvena ir virtualaus pasaulio Virtonomics. Žaidimas imituoja kokybiškai tikras ekonominiai procesai ir operacijos, kurios atsiranda kasdieniame gyvenime daugumoje didelių įmonių, o kartais net ir valstybės aparato. Gameplay yra sąlyginai suskirstyti į keletą sričių veikla: prekybos, pramonės, bankų, mokslo ir vertybinių popierių rinkos. Be šių pramonės šakų, žaidimą galima keli kiti, kurioje rasite sau pradeda žaisti Virtonomics.

Virtonomics internetinis žaidimas yra sukonstruotos taip, kad jūsų komanda yra tam tikros įstaigos: parduotuvės, akcijų fondai, bendrovės arba firmos, kažkaip dalyvauja verslo procesus. Savo nuožiūra, galite samdyti darbuotojus į savo įmonę, nustatyti jų atlyginimus ir užtikrinti, kad, kiek produktyviai ir efektyviai jos veikia, valdyti atsargas, reikalingų žaliavų jūsų verslas yra visada duoti pelno. Jūsų dispozicijoje yra taip pat gebėjimas kontroliuoti išorinę finansinę politiką. Jūs galite asmeniškai nustatyti produktų kainas paleistas. Virtonomics žaisti kurių beveik niekada padangų įrodė save kaip puikią ekonomikos simuliatorius ir gerą teorinį ir praktinį pagrindą tiems, kurie visada svajojo padaryti savo verslą, bet taip pat puoselėja savo pinigus rizikuoti juos pradedant studijuoti verslo vadybą. Patenkintas pardavęs įmonę kitiems žaidėjams galimybę.

Jis tiesiog taip atsitiko, kad verslo pasaulyje iš konkurso niekur nevažiuoja. Priešprieša šioje srityje pasireiškia kontrolės metodams prekių rinkoje, prekės parduodami ir vertybiniai popieriai. Žinoma, kūrėjai neaplenkė pusę ir sandorių įvairovė, sutartys ir aljansai yra puikus įrankis kurti savo verslo sobstvennogoo. Kas tikrai nieko pasakyti apie socialinį komponentą žaidimo dėmesys buvo priimtas ne veltui, ir tai atsipirko.

Playtime į Virtonomics perskaičiuojama kiekvieną naktį ir vieną įprastą dieną laiko skristi visą žaidimą savaitę. Todėl kiekvieną savaitę rinkose pakeisti tuos ar kitus finansinius rodiklius, kainų šuolis, akcijų kursus visada eiti arba kristi dramatiškai, sandėliai, pripildyti naujais ištekliais ir jūsų verslui atneša jums nusipelnė pajamas. Du žodžiai, gyvenimas verda. Kiekvieną kartą, kai po šio pakeitimo galima paveikti tam tikrus parametrus savo verslą, kuris vėliau poveikis veiklos, kad būtų apskaičiuota kito žaidimo savaitės pabaigoje.

Iš esmės, jokio galvos skausmo, kad pinigai - pagrindinė valiuta ir pagrindinis pajamų šaltinis žaidime. Jie gali išleisti esamų įmonių, naujos statybos, gamybos prekes ir daug daugiau plėtrai.

Apibendrinant, turiu pasakyti, kad žaisti online žaidimas Virtonomics verta visiems, kurie mato alternatyvų biuro vergovę ir sielos svajones savo atveju. Registruokitės ir puoselėti tikrą pasaulinio garso kompanija! Svaiginančio verslo pasaulyje ir daug pinigų laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more