Žymės

Lord of the Galaxy

Alternatyvūs pavadinimai: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy internetu - multiplayer online strateginis žaidimas nemokamai. Bet užkliūti viskas, strategija nėra paprasta, bet ne per daug - strateginis. Pradedant žaisti Lord of the Galaxy online Jūs automatiškai priskiria visoje planetoje savininkas, kuris bus jūsų galingos imperijos vieta, ugdyti ir plėtoti jums kelyje į pasaulio dominavimo keliu. Prisijunkite žaidimo Lord of the Galaxy "yra labai paprasta. Visa tai reikalauja iš jūsų, kad būtų iš karto pradėti žaisti online žaidimas Lord of the Galaxy - įveskite paskyros pavadinimą, savo elektroninio pašto sąskaitą ir slaptažodį adresą. Tiesą sakant, tiek paprastų žingsnių ir registracija galaktikos Viešpaties baigtas. Iškart patraukia akį tiek ramiai dirbti elektroninio pašto paslauga, o todėl, raštą, patvirtinantį aktyvacijos sąskaitos pasiekti iš karto. Bet nepraraskite vilties, esate tikri, kad jų laukti.

Online žaidimai Lord of the Galaxy įgyvendinama taip, kad kiekvienas žaidėjas, kuris veikia savo planetą, deda visas įmanomas pastangas siekiant užtikrinti, kad ji yra jo tėvynė tapo įtakingiausia ir gali būti per galaktika ir už jos ribų.

Iš pradžių jūs turite atsargų yra penkis vienetai kristalų ir metalo. Visa tai - dėl išteklių, reikalingų sukurti skirtingas minas. Lygis savo kasybos struktūrų, turite sukurti ir nuolat stebėti jų kokybišką darbą, nes, kaip su jų būklės gerinimą savo sandėliuose pastebimai didėja gaminamos stebina skaičius išteklius. Kontroliuojama gamyba, kūrėjai turėtų padėkoti stovi ant savo automatizuotų padėjėjų pečių, kad net jei esate neprisijungęs, jūsų kasyklose toliau dirbti ir atlikti reikiamus žaliavas savo Piggy Bank.

Tačiau nereikia atsipalaiduoti, nes šalia tavęs kuria didžiulės perspektyvos ir didžiųjų imperijų, ir jūsų kaimynai laikas nuo laiko jums nereikia sustoti pripodnosit nemalonių netikėtumų plėšriųjų reidus, karų ir kitų nemalonių dalykų forma. Lord of the Galaxy online žaidimas, kuriame jums reikia laikyti parengties kirvį.

Saulės energija - viena iš pagrindinių bazinių pastatų iš tai priklauso nuo to, kaip jūsų energija bus įtaisyti kasyklos. Tiesą sakant, energijos kontrolė teikiama per specialų indikatorių, paraudonuoja, jei reikia statyti dar kelis augalus. Jei prašoma viršija elektros energiją, tada jums tikrai pamatyti ant indeksu. Valdymo energijos - svarbi žaidimo dalis, nes ji daro, kaip greitai ir tiksliai galite sukurti.

Apsauga imperija užfiksuoti priešo karių atliekami per laivyno vienetų, už kuriuos ji galima statyti laivų statykla rinkinys. Rašyti norimų kollichestvo erdvėlaivius galite ne tik atremti priešą, bet ir aplankyti jį, siekiant pasipelnyti savo išteklius ir padaryti nedidelį sabbotazh.

Laboratorijoms, galima į žaidimą, statant mums suteikia mokslinį komponentas savo imperijos plėtrą, po jos statybos savo žinioje bus ištirta dešimtys technologijas, kurios ne kartą padės jums tiek taikos ir karo metu.

Apskaičiavimas žaidimas vyksta per tamsiosios materijos - panašią pinigų. Su jo pagalba, jūs galite nusipirkti elito kovotojai, atveriant galimybes jums ištirti naujas technologijas ar taktinius manevrus. Jums ar atnaujinti gauta premija priklauso nuo nuomos elito vieneto kaina - pareigūną ir specializaciją. Tiesiog tamsioji materija gali įsigyti įvairių klanų premijas arba nusiųsti jį savo draugams. Lord of the Galaxy "taip, žaisti su draugais, bus daug įdomiau nei vieni.

Virš klanas komponentas Programavimas pokorpeli pakankamai rimtai. Tiesą sakant, kaip ir daugelyje kitų žaidimų, jūs galite organizuoti savo aljansą arba tapti Laimei esamus. Įrodymas puikus tyrimas socialinio komponento žaidimas yra nuolat pildomas dėl forumo skyriuje klano žaidimas, kur žaidėjai laikas nuo laiko paskelbti karą tarpusavyje ir vendettas.

Play Lord of the Galaxy rekomenduojama visiems, kurie kankina šališko skirtingų žaidimai fantazijos žanras. Jei norite išbandyti save didžiojo imperatoriaus, kuris patenka ne iš visos planetos kojų vaidmenį - šis žaidimas yra skirtas Jums. Užsiregistruoti ir įrodyti visiems, kad tik jūs - nekilnojamojo Lord of the Galaxy ".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more