Žymės

Reign of Fire

Alternatyvūs pavadinimai: Reign of Fire

Reign of Fire Online - multiplayer online žaidimas nemokamai, pagamintas strategijos žanrą. Made, beje, internetinis žaidimas Reign of Fire fantazijos ir, apskritai tai - ėjimais pagrįstas strateginis, kurioje po tam tikro laiko kiekvienas simbolis yra suteikta galimybė būti panašiai. Pagrindinis žaidimo tikslas - kurti ir plėtoti stiprios valstybės provinciją.

Prisijunkite žaidimo Reign of Fire yra labai paprastas ir nereikalauja daug pastangų. Viskas ko jums reikia norint pradėti žaisti žaidimą internetu Power of Fire - tai įvesti žaidimo vardą ir slaptažodį. Tiesą sakant, ši registracija Priešgaisrinė tarnyba atliks.

Nuo pat pradžių yra jūsų rankose vienoje provincija dydžių ha, kurio plėtra priklauso tik nuo jūsų. Padidinkite savo sugauti jūs galite su dviejų metodų pagalba: ugnimi ir kardu arba naudojant charizma, įtikinėjimo ir diplomatinius sugebėjimus. Reign of Fire internetinis žaidimas, kuris reikalauja tikrai rimtą koncentraciją, tačiau, jei jūs vis dar paklausykite ir priklausomas nuo žaidimo, jei patirsite ypatingo žavesio magija, kuri alsuoja šį žaidimą, tada jums garantuoja gerą laiką.

Tiesą sakant, pasirenkant brutalia jėga kelią vis viduje provincijoje, jūs turite suprasti, kad tokia sudėtinė dalis žaidimo metodologiją, kaip deklaraciją karo. Laimėję karas priešo provinciją eina visiškai pagal jūsų kontrolės. Protingas žingsnis su strorony kūrėjams yra gebėjimas būti karo padėties tik du priešų vienu metu. Nuo paskelbimo jūs predsotavlyaetsya marškinėliai keturias valandas, kad pasirengti mūšiui. Tose srityse, kad jūs turite užfiksuoti, galite įdiegti vieną iš kelių rūšių kontrolė: monarchijos, respublikos, demokratijos, komunizmo, diktatūra, tironija arba teokratinė! Reign of Fire žaidimo kokybiškai skiriasi nuo kitų produktų, kad jis pardavė įvairių pastatų, įrenginių ir kitų gėrybių daug, todėl reikalingų sudėtingų žaidėjai-gurmanams. Vis dėlto žaidimo kūrėjai nepadarė tiek pastangų į savo valstybės plėtros tapo tikrai įdomus.

Pagrindinis rodiklis savo šalies plėtros kokybę yra dydis ir stiprumas, jūsų armiją. Kovos simbolių žaidimą, beje, kad proto didžiulės: raitininkų, pėstininkų, katapultos, apsuptimi bokštai ir net drakonas. Žaisti žaidimą internetu Galia Fire meilę visos karinės taktikos ir strategijos gerbėjams, ir tik žmonės smagiai ant klastingai pergalių žiauriai kruvinų mūšių.

Fotografuota savo teritoriją ilgainiui bus sukurti, įsigyti savas kareivinės, kareivinės, kurie bus apmokyti magai ir pėstininkų, rinkas, kurios yra raktas į ekonomikos plėtrą. Tower magai ir minos, kurios pagaminti didelius kasybos gamybos išteklius taip pat yra labai svarbu tiems, kurie nori, kad jo valstybė sukūrė harmoningai.

Kiekvienas pastatas turi savo kainą, matuojant aukso monetų ir tam tikrą kiekį žaliavų. Nereikia būti diskontuojami Ruožtu paremtos strategijos, o tai reiškia, kad statybų svarba priklauso, kad juda, kuriam jis bus pastatytas numerį. Bet jūs galite ištaisyti padėtį, viskas, ko jums reikia - kaip samdyti daugiau darbuotojų, o tada laikas statyti savo pastatus žymiai sumažintas.

Žaidime kaip ugnis institucija bus malonus ir įdomus visiems tiems, kurie mėgsta nežinoma, nes magija - Štai ką visatos gyvų žaidimai.

Vienas iš žaidimo funkcijų - specialios medžiagos, nurodytos burtininkų pasaulyje Magimatami. Jie atidaryti grotuvo prieigą prie įvairių premijų maloni tiek karinių, tiek pramonės.

Magee - yra pagrindiniai skaičiai žaidimą. Jų išsivystymo lygį ir kollichestva priklauso nuo savo žvalgybos kampanijų sabbotazh priešo armiją ir baisių griovimų didžiulės drakonas likimas ir sunaikinti savo pastatus antagonistai.

Fire Power Play, kaip tiems, kurie, kaip vaikas visada svajojo stebuklinga nuotykius, ir jei jūs vis dar vilioja ir neatrastų davė tikite pasakomis ir kad geras bus Win - registruoti ir įrodyti ką tu gali tapti Viešpats Fire!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more