Žymės

Genčių karas

Alternatyvūs pavadinimai: "Genčių karai"

Genčių karai: Karo gentys lankosi - tai naršyklinis žaidimas, kuris nukelia jus į viduramžius. Groti Tribal Wars yra įmanoma net savo biuro kompiuterio, nes minimalūs reikalavimai kompiuteriui reikia paleisti žaidimą: Operacinė sistema Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Septyni Procesorius Intel Pentium III "800 MHz RAM 256 Mb ir 64 videlkarta MB.

Prisijunkite žaidimo Genčių karai: Karo gentys nereikalauja jokių papildomų programa šuoliai ir labai paprasta. Prisijungti genčių karai: Karo gentys prašo slapyvardį - specifinis priedo pavadinimas, žaidimo, slaptažodžiu ir elektroninio pašto adresą. Galite užsiregistruoti bet kuriuo iš 18 žaidimo pasaulių, tačiau nagrinėjant Tribal Wars funkcijas: Karo gentys registracija internetu rekomenduoti patyrę žaidėjai prisijungti populiarus pasaulyje tik tada, jei norite nuodugniai ištirti žaidimo funkcijas. Pasivyti su į jus plėtros kaimynų vis dar nepavyksta, ir mažas kaimas nepritrauks jau statomas imperiją. Vėliau jūs galite žaisti naują pasaulį ten ir tapo suverenios valdovas. Sąskaitą bet kuriame pasaulių galioja visose kituose pasauliuose, bet į kiekvieno pasaulio jūs negalite turėti daugiau nei vieną sąskaitą.

Online žaidimai "Genčių karai": karas prasideda genčių, ji suteikia jums mažą kaimą, kuris pirmiausia turi būti kažkaip gražiai pavadintą (pavadinimas gali būti pakeistas miesto rotušėje) ir vystytis. Norėdami tai padaryti, jums reikia išteklių

- Gaminamas lentpjūvių medienos,

- Molio karjeras suteikia molio

- Mine - metalas.

Didesnis pastatas, tuo daugiau išteklių gamina. Todėl pirmųjų dienų turėsite minų išteklius. Norėdami godus kaimynai negalėjo imtis savo Trud vaisių, ištekliai gali būti paslėptas talpyklos talpa, kuri priklauso nuo jo lygiu. Taip pat aplink kaimą galite sukurti neįveikiamą sieną.

Kai leidžia žaidimo genčių karai: Karo gentis internete, jums reikia nedelsiant gaminti karius. Ir tada jūs galite pradėti apiplėšti mažų arba apleistų kaimų, taip padidinant išteklių tiekimą ir paspartinti jos plėtrą. Jei galite dar nei apiplėšti nei ginti, ir jūsų kaimynas aiškiai ruošiasi eiti į karą, galite pabandyti parašyti jam diplomatinį raštą. Jei esate šiek tiek stipresnis, galite pradėti ieškoti mąstančių sąjungininkų, su kuriais jums bus sukurti savo giminę ginti ir pulti.

Tribal Wars: Genčių karai internetinis žaidimas leidžia gražus grafine savo kaimą, o premium sąskaitą savininkai, be įprastų žiniasklaidos gali gauti vis daugiau ir daugiau, pavyzdžiui, laikas, per kurį užpildęs sandėlį.

Kai žaidi žaidimą genčių karai: Karo gentis internete, tada jums bus suteikta galimybė pasirinkti iš 13 rūšių vienetai, kiekvienas vienetas turi savo paskirtį. Pavyzdžiui, skautas gali ištirti, kas vyksta kaimyno ir kiek savo išteklių, ir su kilmingųjų padėti gali tik fiksuoti kitus kaimus, jungiantis juos su jų nuosavybe. Visi kiti kareiviai taip pat turi savo specialių įgūdžių, kad turėtų būti gerai ištirtas prieš pradedant kovoti.

Play internetinis žaidimas "Genčių karai": "Genčių karai" - tai galimybė tapti savo genties lyderis, arba tiesiog vyresnis, kuris turi teisę priimti naujus narius į gentis, taip pat rašė laiškus žaidėjų jo giminės ir atlikti diplomatinius santykius su kaimynais . Žaisti online žaidimas "Genčių karai": karo gentis, mes neturime pamiršti, kad tai yra komandinis žaidimas, todėl pasiimti gentį paragauti itin svarbus. Jei nebus priimti jus ar bet vieną giminę ar panašiai, galite sukurti savo giminę. Sėkmingai žaisti genčių karai: Karo gentys gali būti aktyviai užsiima prekyba - padaryti prekybos sandorius kaimynus ir pateikti į rinką savo perteklinius išteklius. Ši funkcija taip pat leidžia jums siųsti išteklių pagalbą draugui ar paskirstyti išteklius į savo kaimus.

Genčių karai: Karo gentys žaisti - unikalią galimybę J. mažame kaimelyje tapti valdovu pasaulyje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more