Žymės

Stormfall Age of War

Alternatyvūs pavadinimai: Stormfall Age of War

Stormfall Age of War yra naršyklinis žaidimas internete, kuris reiškia karinių ir ekonominių strategijų stiliaus. Šiame žaidime jums bus kovoti su blogio orkų, ką išsaugoti visą planetą.

Stormfall Age of War registracijos pristatyta Rusų, todėl jums neturėtų turėti jokių sunkumų, susijusių su registracijos. Kad užsiregistruoti į žaidimą karo Thrones turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Find oficiali svetainė žaidimo karo Thrones internete.
 2. On pagrindiniame puslapyje, užpildykite registracijos formą.
 3. In pirmą langelį, kurį reikės įvesti savo slapyvardį (vardą už žaidimą, jis gali būti sugalvotas).
 4. Then įveskite savo elektroninio pašto adresą. Tačiau jis turi būti Mail. GĮ. Jei jūs neturite elektroninio langelį šį laišką, galite užsiregistruoti per šią formą paspaudę ant"Registruotis"prie lauke, kur jūs nurodote savo paštą.
 5. Then patvirtinti savo elektroninio pašto adresą. Šiam tikslui būtina iš naujo įvesti.
 6. Read vartotojo sutartį ir privatumo politika, kuri yra užregistruota, jūs automatiškai sutinkate su jais.
 7. And pabaigoje, spauskite"Play. "

Play Stormfall Age of War gali tik registruoti vartotojai, kurie dabar turi pilną aštuoniolika metų. Pagrindinė sąlyga žaidimas yra prisijungti prie interneto ir interneto naršyklės (speciali programa naudotis internetu) kompiuteryje.

Stormfall Age of War jums žaisti, pažinti dviejų rūšių kariuomenių:

 • Regular armija - tai kariuomenė, galite įsigyti už aukso ir mėsos.

However, iš reguliariosios kariuomenės ir Imperial panašūs charakteristikos. Į naršyklinis žaidimas Stormfall Age of War internete, yra keturių tipų karių:

 • Infantry. Pagrindinis šių karių - tai puolimas. Iki pėstininkų apima: Undead, Ietininkas Archer, Nykštukas Paladinas.
 • Cavalry. Dėl šių karių pagrindinė užduotis - apsauga. Šis tipas yra: Nomad, riteris, Barbaras, Grandlord.
 • Magistrates. Jų tikslas yra apsauga, kaip kavalerijos, tačiau jie turi ypatingą magiją. Šis tipas nurodo Golem, Warlock, Demon, Nekroman.
 • Bestiary. Jų pagrindinis tikslas - yra intelektas. Norėdami būtybių yra bestiariusz: spy Griffin Wyvern Dragon. Tai būtina, kad jūs galite padidinti savo jėgą. Tačiau, norint įstoti į aljansą turite būti bent 30 lygio. Stormfall Age of War leidžia jums padaryti kitokį buildings

  • Fatigue - jie yra būtini siekiant išgauti išteklius ir juos saugoti. Tai būstas, šaltinis, sandėlis, žemės ūkio, ir tt
  • Team - šie pastatai yra sujungti su pilies valdymą. Duomenų pastatai įtraukti Rotušė, dungeon, Slaptosios tarybos ir so
  • Martial - kariuomenė, reikia kurti ir juos valdyti. Šie pastatai yra kareivinės, saugoti tiltą ir so
  • Safety - jie yra būtini apsaugos, taip pat kaip ir apdailos. Norėdami apsauginiai statiniai apima: sienos, bokštas, vartai ir tt

  Stormfall amžius karas nemokama duos jums galimybę pasinerti į karinės strategijos pasaulyje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more