Žymės

Karas Empires

Alternatyvūs pavadinimai: Karas Empires

Karas Empires internete - tai nemokamas internetinis naršyklinis žaidimas, kuris jau įgijo daug gerbėjų. Karas imperijos internetinis žaidimas Puiki grafika ir įdomus sklypas. Šis žaidimas suteikia jums galimybę kurti savo imperiją, išleidžia savo civilizaciją per karus dėl pasaulio dominavimo daug! Karo of Empires žaidimas internete apie galimus naršyklę ir nereikalauja įdiegimo iš žaidimo klientui.

Norėdami įvesti žaidimas reikalauja registracijos karo Empires: pasirinkti pagrindiniame puslapyje žaidimo serverį (Gladiator Liu Bay, Megion Ankela, ir netrukus bus atidaryti kitą - Vallat), tada spauskite "Registruotis" mygtuką, Atsidariusiame lange įveskite savo e-mail, tada įveskite slaptažodį ir paspauskite "Play". Prieš atidarydami naują puslapį, kur jūs turite pasirinkti Romos, Kinijos, Persijos ir Egipto lenktynes. Pasirinkę rasę, tolimesnis puslapis, galite pasirinkti savo paveikslėlį, lytį, herojaus vardą ir miesto vardą ir vietą pasaulio žemėlapyje savo mieste. Paspauskite mygtuką "Prisijunk prie žaidimo" ir kad Registruotis žaidime karas Empires baigiasi.

Kiekvienas herojus įgūdžiai yra specialių sugebėjimų, kurie naudojami kovai. Vsego16 Gebėjimas ir gali būti suskirstyti į keturias pagrindines grupes: Galia (tai padidina atakos greitis ir žala), vadovavimas (didina karių skaičių), Judrumas (tai turi įtakos apsaugos ir gyvenimo) ir protas (jis padidina stiprumą ir žalą). Visi šie sugebėjimai gali būti pumpuojamas naudojant artimųjų žaidimo lygius, drabužių ir įvairių eliksyrai.

Dalykų, kad jums reikia, kad žaidime jūs galite gauti už misiją, už Den ir medaliais gautų Arenoje pergalę. Į žaidimą yra išteklių, pavyzdžiui, rūdos ir brangakmeniai, kuriais galite pagerinti savo daiktus.

Žaidimų karo of Empires žaidimas internete turi tris pagrindines vietas: Jūsų miesto, žaidimo pasaulis ir rajone. Kiekviena vieta turi savo savybes ...

Žaidimų karas Empires razvinut pagalbos arba gerinti strateginį mąstymą, kuris yra naudinga ir realiame gyvenime.

Ar tu žaidi žaidimą War of Empires Online jūsų mieste, kur bus atlikti privalomų mokymo misijų, siekiant padėti jums greitai suprasti visus žaidimo aspektus. Mokymų metu, rekomenduojama sekti instrukcijas. Ateityje užbaigti misijas galite įsigyti reikiamus išteklius ar kai premijas.

Visi žaidimo užduotys yra skirstomos į pagrindines, ir "Daily plėtros. Renkantis darbą, jums bus vadovaujamasi jos turinio, nes kiekviena misija turi savo aprašymą, tikslą, rekomendacijas dėl įgyvendinimo, ir, žinoma, už atlygį!

Play internetinis žaidimas karą of Empires turite vadovaujasi ne tik ekonominius rodiklius, bet ir tikėjimas, ir karinę galią, nes jie taip pat turi įtakos tolesnei plėtrai.

Žaidimas turi penkis epochų, kad jūs galite pakeisti žaidimo eigą. Tai: Laukiniai Era viduramžiai Feodalizmas, Viduramžių ir imperija.

Laukiniai Era - era prasideda su šiuo žaidimu, kurį galite sukurti savo pirmuosius pastatus;

Shadow era - šioje eroje, galite sukurti rinką, šventyklą, šventyklos, Šaudymas, Gynybos štabo, vartai ir tvoros, ir net nuomos lankininkai

Feodalizmas - šioje eroje, galite statyti rotušę, stabilios, teisingos, ir taip pat samdyti raiteliai

Viduramžiai - šioje eroje, galite sukurti mokyklos herojai, Arsenal, nuoma Ballista ir trebuchets (tai yra karo mašinos)

Imperija - šioje eroje, galite statyti tvirtovę, taip pat samdyti specialių karių.

Pažanga kiekvienos naujos eros yra sunkiau, nei ankstesnės.

Play karo of Empires yra įmanoma, naudojant aukcioną, kuri leidžia jums pirkti ir parduoti artefaktus, įgūdžių ir visų kitų dalyvių įvairovė.

Imperijų karą gali žaisti, kovodamas PVP-kovose su kitais žaidėjais. Čia yra keletas variantų kovai ataka (galite padaryti užsienio stovyklas priepuolį), Plėšimas (galite padaryti išteklių ir aukso vagystės iš kitų žaidėjų) ir ašyje (čia galite sugauti kitais žaidėjais pasaulio žemėlapyje herojai). Be šių PVP-kovose, jūs vis dar gali kovoti su monstrų.

Žaidimas turi daugiau kalbėtis, Paštas, forumas, ir loterijos. Ir tai ne riba. ... Jei norite sužinoti daugiau apie žaidimą karo Empires registracijos atvers prieš jus užuolaidų visas šio žaidimo galimybes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more