Žymės

Kariai ir Magai

Alternatyvūs pavadinimai: Kariai ir Magai

Kariai ir Magai internetu - naršyklė internetinis vaidmenų žaidimas, nemokamai, kuri temas galima priskirti labai populiarus šiandien fantazijos žanras. Online žaidimai kariai ir Magai yra shareware, o tai reiškia, kad ne žaidimo pinigų galite nusipirkti vadinamąjį premium sąskaitą, kuri suteikia tam tikras premijas. Šio žaidimo projekto kūrėjai didžiuojasi skambinti jų produktas vienas iš sparčiausiai augančių žaidimų bendruomenės, kuri yra nuolatos atnaujinama ir yra pripildytas premijų ir gėrybių įvairovė tiek patyrę ir jau atlaikė kovose žaidėjai ir naujokai panašūs, tik pradėti plėtrą žaidimas pasaulyje. Būtent dėl ​​šios Warriors ir Mages internetinis žaidimas, kuris turi galimybę visiems, kurie dar nusprendžia išbandyti save į žaidimą pasaulyje alsuoja nuostabios paslapčių ir mįslių įvairių skonį.

Prisijunkite žaidimo Warriors ir Mages - procesas nėra laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, norint pradėti žaisti žaidimą Warriors ir Mages internete - įveskite paskyros pavadinimą, savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Tiesą sakant, ši registracija Kariai ir Magai bus baigtas ir jūs galite pradėti žaisti žaidimą internetu Warriors ir Mages. Pirma, nors į savo e-paštą turėtų ateiti pranešimą, kad jūsų paskyra aktyvuota.

Žaidimas Kariai ir Magai internete įgyvendinamos taip, kad jūsų pečiai stovi individualaus žaidimų pobūdį, tobulinimo ir plėtros, kuri kontroliuoja priklausys nuo jūsų. Apskritai, jūsų tikslas šiame žaidime - tam tikrų įgūdžių jūsų charakterį, dalyvauti turnyruose, aršios mūšiai, ir net politinės ar diplomatinės darbo plėtra.

Po kiekvieno nuožmi kova jums reikės sutvarkyti savo sveikatą. Tai gali būti padaryta bus ligoninėje. Remonto ginklų ar įranga, reikalinga labiausiai. Mūšis sistemos į žaidimą, kaip jau tapo įprasta daugelyje panašių žaidimų - žingsnis po žingsnio. Jūs einate pirmas, ir tada jūsų priešininkas. Kova turite galimybę, kaip įprastų žaidėjų, ir su NPC - monstras. Iš esmės, kiekvienas simbolis yra asmeninis gebėjimus ir savybes jau seniai žinomi ir visiškai naujas: mana, sveikata, charizma, tikėjimas, magija, nuovargis, magija atsparumas ir kūno koncentracija. Iš ko tuo momentu, jūsų charakteris lygis tiesiogiai priklauso nuo to, kaip nemokamai pajusite žaidime. Patirtis, per kurį jūsų charakteris bus plėtojama, jūs galite uždirbti per kampanijas ir kovose. Kiekvienas lygis padidėjo atneša jums tam tikrą kiekį taškų Piggy plėtrai.

Pradedantiesiems pradėti žaisti ne nulinio lygio ir penkios ji pradėjo studijuoti zaklęć, dešimt atvirą prieigą prie gydymo ir rekuperacija mūšio pyatnidtsatomu lygį, gaunamą slaptas kraujo galimybę. Na XX pats lygis yra mokyti visus dievybių paslaptis perėjimas.

Reikėtų pažymėti, kad panašios sistemos jau įgijo jų pasitikėjimą ir įrodyti pranašumą prieš daugelį kitų formatų moderniausių internetinių žaidimų. Ekonomikos sudedamoji dalis žaidimo, taip pat įgyvendinama atitinkamu lygmeniu, kuri yra ne tiesa daugelio savo kolegų Igroprom.

Žaidimų valiuta žaidime reikės įsigyti įvairių prekių, pavyzdžiui, įrangos, ginklų ir kitų prekių. Preliminariai galima suskirstyti į tris tipus: aukso, sidabro ir vario. Moneta yra tam tikrų prekių, kad perkate parduotuvėje vertės matas. Tiesą sakant, maloniai malonu, kad laimėti aršios kovose kaip prizą gausite ne tik ginklų ir įrangos įvairovė, bet taip pat ir finansiškai naudingas. Jo dydis yra nustatomas pagal tai, kiek žalos jūs sukelia jūsų priešininkas suma per kovą.

Daugelis atlaikė internetinis pasaulių žaidėjų įvairovė sako, kad jie pradėjo groti Warriors ir Mages, po kurio laiko pradeda priprasti ir tikrai tikiu, kad kažkur paralelinėje visatoje yra magiškas pasaulis, nors ir ribotų ribų stebėti, bet vis dar didelis, paslaptingas ir žavus. Ir jei nesate svetimas nuotykių dvasią, bet širdyje vis dar ta pati nepagydoma romantiškas riteris, tada šis žaidimas yra skirtas Jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more