Žymės

War2149

Alternatyvūs pavadinimai: War2149

Igra War2149: Nauja erdvė Odisėja. Kiekviena komanda yra lengvai prieinama ir vis dar turi pabandyti pasiklysti plačiame meniu. Kuo didesnis pasiekimas, tuo didesnė sėkmė išsivysčiusioje byloje. Tačiau šių gaminių grožis yra tas, kad kiekvienas gali kurti savo visatą, eiti per vystymąsi ir užkariauti, bet dar vienas dalykas, kad liktumėte ant viršaus, įkalinti baimę ir pagarbą kaimynams. Prisijungimas prie aljanso padės išgyventi naujame pasaulyje, nes tai yra karinė ir ekonominė parama, abipusė nauda ir darbo vietos. Jaučiasi draugiška pečių padėtis, kur kas lengviau sukurti ir plėtoti laivyną, ištirti rajoną, įgyti galios užkariautose planetose. Jūs turėtumėte kovoti su visų dydžių laivais, pastatyti gynybines, karines bazes, skirtingą gamybą.

 • Shhtery nori pirmenybę gaminti išteklius ir plėtoti technologijas, kad padėtų sąjungininkams. Norėdami tai gauti, naudokite žvalgybos zondus ir, kai jų rankose yra tikrai vertingi duomenys, jie dalijasi jais su sąjungininkais arba parduoda suinteresuotoms šalims.
 • Vash parkas turėtų būti sudarytas iš visų dydžių laivų, kad galėtų atlikti įvairias operacijas ir užduotis. Dauguma jų yra nedideli ir sumanūs autobusai bus naudingi žvalgymui ir vietoje, gerai nukreiptu smūgiu labiausiai pažeidžiamoje vietoje. Greitai manipuliuoti naudingi kovotojai ir tankai su stipriais šarvais apsaugo galą. Prieiga prie šių ir kitų turtų War2149 atvira registracija, kuri pavers jus galaktikos gyventoju.

  Igrovaja specifika.

  iPlayer War2149 suteiks jums malonumą dėl veiksmų, nes beveik visi akimirkos žaidimo komponentai - kovinis darbas, statyba, ekonomika.

  • Bystroe statyba zdaniy
  • Uskorenny augimas tehnologiy
  • Sozdanie aljansai ir prisijungti prie chuzhie
  • Naraschivanie karinė moschi
  • Manevrennye space korabli
  • Dostupnost nuomoja svetimų karių ras
  • Stremitelny ekonominis augimas arba papildomi koviniai pajėgumai perkant artefaktov

  Be to, žaidėjai gali kontroliuoti daugiau nei 25 skirtingas technologijas ir 58 naudingus talentus, tuo pačiu didindami savo karinių vienetų lygį.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more