Žymės

Warface

Alternatyvūs pavadinimai: Warface

IR gras Varfeys - yra iš įmonės šaudyklė Crytek , kuris , žinomas dėl savo aukštos kokybės žaidimus, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Patys žaidėjai galės įvertinti privalumus ir papildymus naujų žaidimų.

Prieš žaisti internete Warface , Įsitikinkite, kad kompiuteris nustatymai ir minimalūs sistemos reikalavimai žaidimo. Programavimas nustatęs šiuos minimalius sistemos reikalavimus žaidime:

- Operacinė sistema: "Windows" XP , Vista " [ _9_], Septyni

- Procesorius : Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Atmintis: 1 GB (1. 5 GB "Windows" Vista "/ 7)

- Video: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 GB laisvos vietos standžiajame diske;

- Prieiga prie interneto per ADSL 56 kbit / s.

Prieš pradedant tiesiogiai į žaidimą, turėtų būti perduota Warface registracija internetu . Šis procesas užtrunka tik keletą minučių, nes padaryta patogus ir paprastas.

P egistratsiya žaidimas Warface apima įvesti šiuos duomenis:

- Nickas - vardas, kuris bus naudojamas pagal žaidime grotuvo

Slaptažodis;

- El-pašto adresas;

- Taip pat reikia perskaityti ir sutikti su vartotojo susitarimo, licencijos susitarime ir žaidimo taisykles.

Toliau, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Būk tiesiogiai ant žaidimo svetainę, ir paspauskite "Atsisiųsti" pradėti siųstis. Kai failas yra įkeltas, jums tereikia ją paleisti ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas. Tuo šis registracija Warface galai, ir esate pasiruošęs už įdomų žaidimą.

IR gras Warface internete pradeda išvaizdą pasirinkti savo charakterį. Platus įvairių variantų, todėl galite sukurti unikalų charakterį. Warface internetinis žaidimas pasiūlymų pirmasis eiti per mokymus, per kurį ir toliau bus lengviau žaisti. Švietimas skambės žaidimus, spręs valdymo, tada žaisti internete Warface bus daug lengviau.

Į Warface žaisti yra įmanoma šias klases inžinierius, perduoti medikams ir snaiperis. Kiekviena klasė turi savo privalumų ir trūkumų, todėl pasirinkti klasę, vadovaujasi asmeniniais prioritetais ir pasirinktos strategijos. Kaip skiriamasis bruožas kiekvienoje klasėje yra speciali įranga - kai kurie elementai yra prieinami tik šiai klasei.

Užpuolimas - tai pagrindinis ginklas kovotojas, kuris yra automatinis. Vystymosi procese ji bus prieinama naujiems modeliams šautuvų ir kulkosvaidžių. Atakos lėktuvas naudojamas specialios įrangos langelį šaudmenų, su kuriomis gali papildyti atsargas po nuožmi kova, kaip žaidėjas pats ir jo sąjungininkai.

Medic - labai reikalingas charakterį mūšio lauke, kaip ir naudojant savo specialios įrangos (rinkiniai), gali būti gydomi sąjungininkų žaidėjų, taip pat papildyti savo sveikatą. Kaip pagrindinis ginklas gydytojas naudoja priešlėktuvinės gun, kuri nėra tiksli, bet labai galingas ginklas.

Inžinierius kovoti su šviesos Kulkosvaidis ar pistoletą. Jis taip pat gali atkurti atsargas šarvai, kurie dažnai gali būti labai naudinga aršios kovose. Be to, inžinierius gali nustatyti kasyklas, kurių imamasi pagal fotografiją, ar artinantis priešą.

Snaiperis yra žaidimas šaulys. Su savo šautuvu pagalba, jis gali nužudyti priešų per atstumą, dažnai su pirmojo šūvio.

IR grata į Warface reikia užbaigti misijas yra įvairus ir visada alsuoja papildomas užduotis. Jiems grotuvas pelnas patirtis ir vertingi premijas.

Be abejo, žaidimas Warface bus tinkamai įvertinti esamos kokybės šaulys gerbėjų ir gerbėjų gerų žaidimų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more