Žymės

Warhammer 40,000: Dawn of War

Alternatyvūs pavadinimai: Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War - kompiuteris strateginis žaidimas realiu laiku. Žaidimas Warhammer 40,000: Dawn of War reiškia aiškų orientuota taktinio mąstymo. Žaidimo kūrėjai, kompanija Relic Entertainment, laikoma pagrindas stalo Wargame Warhammer 40.000. Taip pat buvo išleistas iš trijų dalių, labai įdomi papildymas istorija: Žiema užpuolimas, Dark Crusade, Soulstorm.

Internete yra Warhammer 40,000: Dawn of War vaizdo ir zrzutek, be apžvalga, kuri suteikia gerą pagrindą susipažinimui su žaidimo. Jei nesate iš šių žaidimų serijos gerbėjas. Po svarstymo, galite paskubėti ir apsilankyti svetainėje ir atsisiųsti Warhammer 40,000: Dawn of War.

Žaidimas Warhammer 40k Dawn of War nukelia jus į fantazijos visatos Warhammer 40.000, kuris yra ant planetos Tartaras. You herojus - vienas iš jūrų pėstininkų, jūrų pėstininkai, susijusios su rasės.

Apskritai, yra tokių rasių:

• Space Marines;

• orkai;

• chaosas;

• Eldar.

Space Marines - atstovai yra genetiškai puikių žmonių, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į "sūnų" iš paties imperatoriaus atvaizdą. Tai galingiausias kovotojai.

Orkai - barbarai, kurie egzistuoja dėl kovos vardan. Pateikta didžiulių žalių oda weirdos forma. Vadovauja jų vyriausiasis Orkamungus.

Chaosas - tie išdavikai ir pasitraukė marsiečiams, kuris atsidūrė itakos Chaos Dievų. Bet žaidimas vadinamas Alfa legiono.

Eldar - atstovai iš seniausių lenktynių. Jų technologijos yra geriau nei kiti.

Pradžioje žaidimas Warhammer 40,000: Dawn of War Jūs žaisti prieš orc rasės, tačiau vėliau jūs suprasite, kad tai ne pats blogiausias iš jūsų priešų. Chaos Space Marines, nes atstovai - yra tikrieji priešai.

Visa sklypas žaidimas yra pilnas sudėtingų ir plavnoperetekayuschih konfliktų tarp rasių žaidimas.

Per gameplay jums surinkti lėšų kurti savo bazę, o taip pat į technologijų plėtrą. Ištekliai gauti patraukti ir savo kontrolės taškus. Jie yra pastovus šaltinis išteklių. Bet mes turime sekti, kad gamybos lygis nenukristų.

Kadangi versija taktika - tiesiog siųsti kariuomenę į mūšį - gali sukelti, būtina atidžiai stebėti asmenines savybes kiekvienam savo armijos charakterį. Taip pat yra galimybė pasipildyti savo kariuomenės naujus žaidėjus tiesiai į mūšį. Tai tik karių ir įrangos skaičius apskritai yra ribotas.

Žaidimas gavo geriausius atsiliepimus, kaip užsienio ir Rusijos žurnalistai.

Grafinė kokybė žaidimo Warhammer 40,000: Dawn of War atstovaujama aukšto lygio. Paveikslėlis turi aiškius ir ryškius objektus. Apskritai yra pakankamai realistinį vaizdą.

Su muzikinio akompanimento taip pat ne problema, nes pasirinkite tinkama muzika, išlaikyti tam tikrą palydą.

Žaidimas Warhammer 40,000: Dawn of War yra vienos rūšies. Galbūt žaisti su draugais komandoje jums nepavyks, tačiau rekomenduojame tai įdomus žaidimas yra verta pabandyti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more