Žymės

Warpath: Ace Shooter

Alternatyvūs pavadinimai:

Warpath: Ace Shooter karinė strategija mobiliosioms platformoms. Čia pamatysite gerą grafiką. Su žaidimo garsu taip pat viskas gerai.

Tavęs laukia daug įvairių dalykų:

  • Sukurkite ir valdykite kovotojų būrius
  • Sukurkite ir tobulinkite savo bazę
  • Kasyklų ištekliai
  • Atlikite misijas ir įgykite patirties

Tai trumpas ir toli gražu ne visas atvejų sąrašas, o dabar apie viską išsamiau.

Jūsų tarnams visame pasaulyje atokiausiuose žemės kampeliuose jūsų laukia daugybė misijų.

Pasinaudokite strateginiais punktais. Turite atlikti šimtus snaiperio misijų, kuriose galite parodyti savo taiklumą ir įgūdžius su šaunamaisiais ginklais, pašalindami priešininkus.

A visas šautuvų arsenalas bus jūsų žinioje įvairioms užduotims atlikti. Kiekvienas iš jų gali būti patobulintas ir aprūpintas tinkamu taikikliu.

Tik geriausias ginklas ir kovotojo įgūdžiai garantuoja taikinių pašalinimą.

Vadovaukite vienetams mūšio lauke. Eksperimentuokite su skirtingų tipų taktika, kad pasiektumėte rezultatų kiekvienoje misijoje. Nepamirškite aprūpinti savo karius reikiama įranga. Šarvuoti automobiliai, tankai ir net orlaiviai sustiprins jūsų armiją.

Gerinkite kovotojų savybes įgydami patirties. Atnaujinkite savo ginklus ir įrangą.

Norėdami aprūpinti savo kariuomenę viskuo, ko jums reikia, jums reikia bazės ir daug medžiagų. Sukurkite viską, ko jums reikia. Išplėskite savo teritoriją, kad surinktumėte dar daugiau vertingų išteklių. Pasirūpinkite išteklių gavyba ir gynybinių konstrukcijų statyba, kad priešas negalėtų prasiskverbti į jūsų teritoriją.

Suprojektuokite savo didžiulį namą taip, kaip jums patinka. Pasirinkite tinkamą dekorą ir išdėkite trofėjus bei suvenyrus iš įvairių misijų teritorijoje.

Prisijunkite prie žaidimo kiekvieną dieną ir gaukite kasdienius bei savaitinius prisijungimo prizus. Galite žaisti Warpath: Ace Shooter kiek norite, žaidime praleisti penkias minutes arba visą dieną, viskas priklauso nuo jūsų noro.

Žaidime visada kažkas vyksta, nėra kada nuobodžiauti. Sezoninių švenčių metu galite dalyvauti specialiuose renginiuose ir gauti unikalių trofėjų, kurių kitu metu nepavyks gauti.

Šiame žaidime nebūsite vienas. Raskite naujų pažinčių visame pasaulyje, bendraukite, užmegzkite sąjungas su sąjungininkais. Kovok su tikrais priešais internete ir laimėk. Tačiau, kaip žinote, laimėti visada neįmanoma, nenusiminkite, pralaimėjimai padarys jus dar stipresnius.

Norėdami išreikšti savo padėką kūrėjams finansiškai, turėsite galimybę apsipirkti žaidimų parduotuvėje. Tai daugiausia įvairios dekoracijos, tačiau taip pat galima įsigyti žaidimo valiutos, taip pat naudingų atnaujinimų ir ginklų. Pirkiniai yra neprivalomi, neinvestuodami realių pinigų galite pasiekti viską, tačiau tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Warpath: Ace Shooter atsisiųsti nemokamai Android galite spustelėti šiame puslapyje esančią nuorodą.

Pradėkite žaisti dabar, kad sukurtumėte nenugalimą komandą, įsigytumėte prabangų dvarą ir dalyvautumėte pavienėse snaiperio misijose!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more