Žymės

WARSTORY

Alternatyvūs pavadinimai: Warstory internete Įvesti

Įmonės, Online Kompiuteriniai žaidimai Bigpoint kūrėjas žino visi šio pramogų natūra gerbėjų daugelis sėkmingų apgalvotų ir projektus. Štai kodėl bet naują žaidimą iš šios bendrovės produkcija yra suvokiama žaidėjų kaip reikšmingą įvykį.

Tas pats pasakytina ir žaidimų WARSTORY internete, kuris atneša žaidėjai per Antrąjį pasaulinį karą ir siūlo šalutinį sąjungininkus, amerikiečiai ar Sovietų Sąjunga, ir turėti lemiamų kovų Europoje ir savo akimis pamatyti, nacių Berlyne rudenį. Šioje interneto žaidime WARSTORY supratau paprastai ryškus ir spalvingas, todėl žaisti žaidimas internete WARSTORY bus įdomu ne tik mėgėjams istorinių mūšių, bet visi lošimai sirgaliai.

Prisijunkite žaidimo WARSTORY supratau paprastai paprastas ir intuityvus, kaip ir visi kiti žaidimai iš BigRoint. Jums reikia pasirinkti slapyvardį (vardo, kad jums ir toliau naudoti žaidime), slaptažodį, kad prisijungti prie savo sąskaitos ir pateikti savo elektroninio pašto adresą, kuris bus išsiųstas patvirtinimas apie registraciją pašto ir kurie bus periodiškai siunčiama šviežia žaidimų naujienos.

Registruotis WARSTORY užtrukti tik keletą minučių, ir jei mes manome, kad norint žaisti WARSTORY nereikia atsisiųsti ir įdiegti specialią klientą (naršyklinis žaidimas visiškai), tada jūs galite beveik iš karto pradėti žaisti WARSTORY. Šiuo atveju, jei jūs įregistruota socialiniame tinkle "Facebook", WARSTORY registracija bus jums paspaudus mygtuką - toks malonus galimybė parengti savo žaidėjų internetinių žaidimų kūrėjams.

Po registracijos, jūs turite pasirinkti, kuris iš tautų jums bus žaisti. Pasirinkimas atstovaujama Raudonosios armijos ir sąjungininkų kariuomenė. Jūsų tikslas - atlikti galutinį mūšį prieš Trečiojo Reicho internetinis žaidimas yra daugiau nei 50 WARSTORY visiškai realių istorinių kovų už pergalę, kai yra labai svarbu naudoti kovinius taktiką ir strategiją ir aiškiai judesių koordinacija sąjungininkų. Su kompanionai turėsite jokių problemų - WARSTORY internetinis žaidimas yra labai populiarus ir žmonių, norinčių žaisti internete skaičius WARSTORY dešimtys tūkstančių.

Įdomus bruožas žaidimas yra technologijų naudojimas kartu su standartiniais vienetais ir būrys vadinamųjų "didvyrius" - specialių padalinių, kurie turi tikrai unikalias galimybes, neprieinamomis kitiems vienetams, ir kurių elgesys mūšio lauke gali turėti lemiamos įtakos rezultatui. Taigi visiems į žaidimą pasaulyje pasiekimais, bus skatinamas įvairiomis specialiomis medalius, ir ji veda internetinių žaidimų WARSTORY įrašus visų išgarsėjo herojai ir periodiškai suteikia jiems premijas įvairovė, be to, pripažinimo ir reputaciją tarp kitų žaidėjų.

Darbai, kuriuos turite atlikti žaidimo, kruopščiai apgalvotos ir yra skirtingos. Atskirų darbo ištrauka gali tekti praleisti ištisas valandas, tačiau šiuo metu, dėl įdomus ir gameplay neodnoobraznogo susidomėjimą byloje negali būti prarastas, o priešingai.

WARSTORY internetinis žaidimas - puikus pavyzdys, kaip negalima padaryti naršyklės pagrindu internetinius žaidimus. Ryškios ir gražios grafikos, įmantrus darbas, įdomus ir išsamus siužeto, lanksti sistema premijas ir laimėjimus, ir kaip visa tai pasekmė - daug žaidimų žaidėjų ir gerbėjų iš viso pasaulio. Pabandykite ir jūs atsidursite kovinio vado vaidmenį Antrojo pasaulinio karo metu, kuris yra gana pajėgi nuspręsti dėl kito svarbaus mūšio baigtį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more