Žymės

Karpos

Alternatyvūs pavadinimai:

Wartales yra modernus ruožtu paremtas strateginis žaidimas. Šiek tiek neįprasta tokio žanro žaidime matyti gerą grafiką. Kažkodėl dažniausiai tokių žaidimų kūrėjai stengiasi mėgdžioti klasiką ir paaukoti grafikos kokybę, kad žaidimas įgautų klasikinę išvaizdą. Smagu matyti, kad yra įmonių, kurios kuria kažką savo, o ne bando atkurti trečius herojus šiuolaikiškai.

Žaidimas vyksta Edorano imperijoje, kurią nusiaubė didžiulis maras.

Prieš žaisdami Wartales pasirinkite regioną, kol kas žaidime jų yra trys, tačiau kūrėjai žada daug daugiau.

Šiuo metu prieinama:

  • Vertruz
  • Tiltren
  • Artes

Ne taip jau mažai. Kol skaitai šį tekstą, jų jau gali būti keliolika.

Dabar suformuokite savo samdinių būrį ir leiskitės tyrinėti beribės imperijos provincijų.

Iš pradžių jūsų kovotojai mažai skirsis vienas nuo kito savo sugebėjimais. Kai žaidžiate tam tikrose situacijose, kai kurie iš jų gali parodyti talentą atidaryti spynas arba slapti, o kas nors pasirodys esąs stipresnis kovotojas ar lankininkas. Taip atidaromos papildomos specializacijos.

Keturios plėtros šakos

  1. Jėga ir galia
  2. Prekyba ir gerovė
  3. Nusikaltimai ir chaosas
  4. Paslaptys ir išmintis

Sukurkite kryptį, kurią laikote kovotojo prioritetu.

Be pagrindinės siužetinės linijos, jūsų kelionėse laukia daugybė mažų užduočių. Atlikite visas užduotis, užsidirbkite pinigų ir patirties.

Klaidžiodami dažnai susidursite su priešais, kurių sudužusioje imperijoje yra daug. Plėšikai, kareiviai dezertyrai ir net agresyvūs žvėrys. Nebūtina kiekvieną kartą įsivelti į muštynes, galite būti protingi ir sušvelninti situaciją geru pokštu arba tiesiog atsipirkti.

Mūšis vyksta eilės režimu. Pamatysite dvi gyvybės juostas kiekvienam kovotojui. Pirmasis yra šarvų stiprumas, o antrasis - sveikata. Visų pirma, šarvai patenka į vartojimą, o tada į sveikatą. Kai išsenka abi taktai, personažas gauna pažymį mirties metu ir bet koks net silpniausias jo smūgis bus paskutinis. Vietoj žuvusių kovotojų galite samdyti kitus, tačiau tai nėra visavertis pakaitalas. Todėl geriau daryti viską, kad neprarastumėte pradinės būrio sudėties.

Žaidime turite daug galimybių, vėlesniuose lygiuose netgi galite valdyti visas sritis.

Įranga ir ginklai vaidina svarbų vaidmenį vienetų kovinėje galioje. Pabandykite aprūpinti savo mažą armiją galingiausiais ginklais ir šarvais. Visus dalykus galima patobulinti, o jei norite, galite net sukurti naujų.

Turėsite mokėti savo žmonėms dienos atlyginimą ir pasirūpinti maistu.

Žaidimas šiuo metu yra ankstyvoje prieigoje, tačiau praktiškai nėra problemų ir yra daug turinio. Vėliau kūrėjai pridės dar keletą kampanijų ir žada paįvairinti ir taip nemažą ginklų arsenalą. Kaip galima spręsti iš ankstesnių kūrėjo įmonės gaminių, tai nėra tušti pažadai.

Deja,

Wartales negalima atsisiųsti nemokamai į PC. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ platformoje, ypač jei tai padarysite prieš išleidimą, galite jį įsigyti su nuolaida.

Pradėkite žaisti dabar, šiuo metu tai yra viena geriausių paeiliui pagrįstų strategijų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more