Žymės

Karo perkūnas

Alternatyvūs pavadinimai: Karo perkūnas

Karo griausmas – visiškas panardinimas per Antrąjį pasaulinį karą

Kompiuterinis žaidimas War Thunder yra paremtas tikrais Antrojo pasaulinio karo įvykiais, naudojant įvairią to meto karinę įrangą. Šiandien žaidime galite kovoti su tankais, lėktuvais, laivais, naikintuvais ir sraigtasparniais. Visų tipų tų metų karinė įranga buvo sukurta iki smulkiausių detalių. Viskas prasidėjo nuo aviacijos, tačiau kūrėjai nusprendė tuo nesustoti ir padaryti žaidimą kuo tikroviškesnį, pridedant kitų tipų kovines transporto priemones.

Kūrėjai rimtai žiūrėjo į istorinę projekto dalį, žaidimas „War Thunder“ visiškai atkuria tikrus karinių operacijų įvykius. Prisijungęs prie šio projekto vartotojas atsiduria kitame laike ir gali studijuoti karo istoriją savarankiškai dalyvaudamas to meto įvykiuose. Istorinis komponentas nėra vienintelis dalykas, kuris yra kuo arčiau tiesos, kūrėjai, kurdami orlaivius ir tankus, tyrinėjo kiekvieno modelio ypatybes, visi karinės technikos vienetai sutampa su prototipais, išvaizda ir techninėmis charakteristikomis. Pati žaidimo fizika taip pat kuo artimesnė realybei, po stipraus smūgio į duobę gali lūžti tanko vikšrai ar apgadinti važiuoklę.

Oro simuliatorius, kaip iš pradžių sumanė šio projekto autoriai, tačiau žaidimas peržengė paprastą kelių žaidėjų internetinį žaidimą, kurio pagrindinė idėja buvo karinė strategija ir skrydžio modeliavimas. Pridėję papildomą įrangą prie projekto kūrėjai pakėlė žaidimą į naują pasaulinį lygį. Visą įrangą sąlyginai galima skirstyti į tai, kas skrenda, plūduriuoja ir keliauja žeme. Kitaip tariant, aviacija, sraigtasparniai, antžeminės transporto priemonės ir laivynas.

Iš pradžių buvo galima skristi ar keliauti tik kelių šalių koviniais vienetais. Tačiau šiandien žaidime atstovaujama daugiau nei 10: JAV, Vokietija, SSRS, Didžioji Britanija, Japonija, Kinija, Italija, Prancūzija, Švedija ir Izraelis. Kiekviena šalis yra savaip unikali, o technika taip pat turi savo ypatybių. Kažkas yra stiprus tankų gamyboje, kažkas puikiai gamina lėktuvus, o kažkas yra nenugalimas jūroje. Kad suprastumėte globalų mūšių pobūdį, turite suprasti, kad mūšyje vienu metu yra daug žaidėjų ir jie gali jus pulti iš bet kurios pusės.

Žaidimo War Thunder subtilybės

Norėdami prisijungti prie projekto, turite atsisiųsti War Thunder žaidimą, tai yra kliento versija. Kompiuteryje įdiegęs nedidelę programą (paleidimo priemonę), žaidėjas pradės savo kelionę laiku internete. Norėdami atsisiųsti „Var Thunder“, jums reikia mažiausiai 1. 5 gigabaitai RAM ir 3 gigabaitai vietos standžiajame diske. Įdiegus klientą būtina registracija, o žaidėjas gauna reikiamus pagrindinius išteklius. Mūšiuose galite dalyvauti keturiais mūšio režimais, kurie paeiliui skirstomi pagal sunkumą. Pradedantieji treniruotėms gali pasirinkti arkadinį režimą, kuriame yra asistentas, jis supažindins su valdymo subtilybėmis ir šio technologijos modelio ypatumais. Realistiniu režimu visiškai atkuriama tikrų kovų istorija ir reljefas. Simuliatoriaus režimas leidžia žaidėjui pasijusti pilotu ar tanklaiviu, iki smulkmenų, nepasukę užvedimo raktelio, niekur nedingsite ir neskrisite. Koviniai veiksmai yra įvairūs, juose galite dalyvauti tiek komandoje, tiek savarankiškai:

 • Misijos vienam ar kooperatyvo žaidėjams – čia reikia atlikti įvairias specialias užduotis arba dalyvauti kovose su kompiuterių priešais;
 • Sesijos komandinės kovos – jose dalyvauja tikri žaidėjai. Kiekvienoje komandoje yra 16 vartotojų, jie kariauja tarpusavyje. Norėdami laimėti, turite atlikti užduotis, užfiksuoti arba sunaikinti priešo aerodromą;
 • Lenktynės – lenktynės tarp pilotų trasos pravažiavime maksimaliu greičiu;
 • Įvykiai – Istorinis autentiškų mūšių atkūrimas. Tokio tipo mūšiuose gali dalyvauti tik transporto priemonės, kurios buvo šioje vietoje tikrame kare.

Karinė įrangaWar Thunder: tankai, lėktuvai, sraigtasparniai, laivai

Sunku apibūdinti viską, kas buvo įtraukta į žaidimą per jo egzistavimą. Darbai tęsiasi ir šiandien.

 • Tankai: lengvieji, vidutiniai ir sunkieji savaeigiai pabūklai, SPAAG ir atskira aukščiausios kokybės šarvuota mašina.
 • Laivynas: baržos, valtys, jūrų medžiotojai, naikintojai, kreiseriai, mūšio laivai + aukščiausios kokybės šarvuočiai.
 • Aviacija: naikintuvai, atakos naikintuvai, atakos lėktuvai, bombonešiai, reaktyviniai lėktuvai, sraigtasparniai + aukščiausios kokybės šarvuočiai.

Yra ir techninių rangų, jų yra septyni. Kuo aukštesnis rangas, tuo aukštesnė kokybė ir kovinė galia. Septintasis rangas paprastai yra modernūs koviniai vienetai, tačiau čia taip pat galite rasti retenybę, kuri puikiai pasiteisino mūšio lauke. Nepamirškite apie aukščiausios kokybės šarvuotas transporto priemones. Ji paliko pėdsaką istorijoje ir turi savo legendą, su kuria galite susipažinti. Sėdėdamas prie tokio aparato vairo nevalingai pasijunti mūsų laikų didvyriu, kovojančiu už teisingą tikslą.

War Thunder Viking Rage PC – pagrindinis žaidimo atnaujinimas

Daugiau nei keturios dešimtys naujų transporto priemonių Švedijai ir už jos ribų:

 • CV 90105 TML - bokštelis ir 105 mm patranka pavers jūsų pėstininkų kovos mašiną tikru tanku.
 • Pvrbv 551 yra tankų medžiotojas, ginkluotas tikru švedišku TOW valdomu raketų paleidimo įrenginiu.
 • lkv 103 - minosvaidis, savaeigės artilerijos dalinys, pasižymi puikia dinamika ir greičiu, galingu kaupiamuoju šūviu.
 • Lago I yra vidutinio dydžio tankas, vienas pirmųjų švedų tankų prasidėjus Antrajam pasauliniam karui.
 • U-SH 405 – mirtini ginklai gali būti ir maži, aprūpinti dviem raketų paleidimo įrenginiais, puikus manevringumas.
 • Žaibas F. 6 - britų reaktyvinis lėktuvas, sugebėjęs įveikti dviejų machų greičio ribą, turi puikias skrydžio savybes.
 • kreiseris Sverdlov lengvas ir manevringas, puikiai susidoroja su užsibrėžtais tikslais, sukurtas SSRS.
 • ZTZ96A – pagrindinis Kinijos mūšio tankas, pasauliui pristatytas antrojo tūkstantmečio pabaigoje, aprūpintas termovizoriumi.
Žinoma, žaidime pasirodo

Apache sraigtasparniai (AN-64), skirti JAV. Nepamiršome apie naujas vietas Švedijoje ir Danijoje. Taigi greitai atsisiųskite War Thunder Viking Rage į savo kompiuterį ir prisijunkite prie mūšio!

Numatomas War Thunder atnaujinimas

Į žaidimą buvo pristatyti geriausi lėktuvai ir gaudytojai MiG-27M ir JA37C Jaktviggen su Saab J35A Draken. Iš viso 45 koviniai vienetai ir jų patobulinimai. Dvi naujos vietos „Cosmodrome“ ir „Breslau“. Nauja lėktuvo misija „Operacija Honolulu“ iš alternatyvios visatos (kas galėjo atsitikti). Šis atnaujinimas suteikė mūšiams dinamikos. Norėdami pamatyti visą atnaujinimų sąrašą, turite atsisiųsti War Thunder į savo kompiuterį ir prisijungti prie pirmojo mūšio!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more